Versenyeredmények kategória bejegyzései

2017 Őszi MondoCon versenyeredmények

Táncpadversenyek eredményei:

ITG kezdő:

1. Faragó Kornél
2. Kiss Benedek
3. Gál Péter Kevin

ITG középhaladó:

1. Tóth Ágnes
2. Makula Norbert
3. Czigle Róbert

ITG haladó:

1. Vitéz Barbara
2. Sziksz Dávid
3. Shaffer Dominik

PIU kezdő:

1. Faragó Kornél
2. Simon Kornél
3. Lendvai Gábor

PIU haladó:

1. Németh Enikő
2. Süttő Rita
3. Sziksz Dávid

Evőpálcika használó verseny:

Németh Dávid

Pokémon Vadászat:

Truong Nhu Quynh avagy Mai

Szócsata:

Amberger Dániel

Fanfiction Író Verseny:

Kelemen Luca
Gyilkosság hat főre – Cluedo fanfiction

Original Novella Író Verseny:

Kovács Krisztina
A hercegnő, aki soha nem létezett

Gettó Cosplay:

Halász Krisztina, Fekete Zsófia, Bazsik Zsuzsanna

AMV Verseny:

1. GoldeNThunder88 – A Legkisebb Fiú
2. Vhenrik  – Visions
3. Shadowbody – Cinderblox
Zsűri kedvence: Nuke – Pókember: Hazatérés előzetes
Közönség Díjas: JorgebAMVs – Azóta
A verseny videókat EZEN a linken lehet elérni.
A zsűri pontozásait pedig ITT találhatjátok.

Animekritika videoverseny eredmények:

  • zsűri kedvence: Viga
  • közönség kedvence: Viga
  • legjobb ötlet / technika: Krisztfo (5 zsűri jelölés)
  • Legtöbbet fejlődött versenyző: Viga (4 zsűri jelölés), Tomyx20 (3 zsűri jelölés)

Anime fandub verseny eredmények

  • legjobb csapat: Fairyk szorult helyzetben
  • legjobb egyéni induló: Mátrai László
  • legjobb hang: mPoOvR
  • legjobb paródia: Infy

Karaoke eredmények:

Karaoke Grand Prix

Egyéni:
I. Laurinyecz Pál (waka)
II. Máhli Balázs (mazsibazsi)
III. Taschner Dániel (Yaten)
Csoport:
I. Hiddenleaf csapat [Forján Fanni (Lexi), Bécs Bence (SyL)]
***

Dalszövegfordító verseny

I. Laurinyecz Pál (waka)
II. Csurgó Anikó (Nina)
III. Vészi Blanka (Onnanoko)

Helybenrajzolós verseny

1.hely:  Haász Petra

helyben_1_haász petra

2.hely: Sánta Anna

helyben_2_sánta anna

3.hely: Szabó Alexandra

helyben_3_szabó alexandra

Beküldős rajzverseny

Original

1.hely: Simák Zsófia

03_original_1.hely

2.hely: Halász Krisztina

02_original_2.hely_small

3.hely: Fekete Zsófia Andrea

01_original_3.hely

Fanart

06_fanart_1.hely

1.hely: Virág Nikolett

05_fanart_2.hely

2.hely: Szabó Veronika

04_fanart_3.hely

3.hely: Mazár Virág

CG

09_cg_1.hely

1.hely: Major Panka

08_cg_2.hely

2.hely: Dojcsák Milla

07_cg_3.hely
3.hely: Rátkai Laura Anna

Karakterterv

10_karakter_1.hely
1.hely: Virág Nikolett

Mangaoldal

11_manga_1.hely
1.hely: Gajdács Ádám

12_manga_különdíj
Különdíj: Zelei Viktor

Mixed Media

13_mm_1.hely
1.hely: Mazár Virág

Konzol eredmények

Just Dance Kezdő

1. Szűcs Mária
2. Tóth Róbert
3. Csolakov Dóra

Just Dance Haladó

1. Ignácz Bernadett
2. Farkas Csaba
3. Mátrai László

Injustice 2

1. Tóth Christian
2. Jánoska Krisztina
3. Szapóczy Attila

Naruto kezdő

1. Mátrai Ferenc
2. Rafael Dávid
3. Bódis Dániel

Naruto profi

1. Lendvai Szabolcs
2. Gyöngyösi Dániel
3. Gál adrián

Tekken 7

1. Kósa Bence

2. Schneider Péter
3.  Tóth Christian

AMV Mortal Kombat 8 – Retro Edition eredményei

Az AMV Mortal Kombat 8. – Retro Edition nyári fordulójában vegyesen beválogatott, régebbi (2003-2009 közti) külföldi és magyar AMV-k csatáját láthattátok a MondoCon Nagyszínpadán vasárnap délelőtt.

Utólag is köszönjük lelkes és aktív közreműködéseteket, reméljük Ti is nagyon élveztétek az összecsapásokat!

——————AND THE WINNER IS…

—|FUN-PARODY|—

01 – [Ileia] – Chick-Chicky-Boom!
03 – [Vlad G. Pohnert] – The Audition
05 – [magicman13] – Real Ninjas
06 – [soamark] – Lollipop
07 – [Azoxeus] – Something Fishy
08 – [Douggie] – AMV Technique Beat
09 – [Suberunker Studeosh] – Still Preoccupied with 1985
10 – [Maboroshi Studio] – Freewatch – ELŐZŐ NYERTES

02 – (CZE)[Manta]  – Gendo’s Paradise

versus 

04 – (HUN)[atis] – 8 órás műszak FMA módra (WINNER)

—|ROMANCE-SENTIMENTAL|—

01 – [Aerialesque] – Efflorescent Dawn
02 – [Tyler_yj] – Jihaku
03 – [Neko kitkat] – The Creationist– ELŐZŐ NYERTES
04 – [Kyssifur] – Number 1
05 – [Sierra Lorna] – Sunlight
06 – [Arczi] – With You
08 – [sír] – Dreamfall
09 – [Sierra Lorna – silver_moon] – Worlds Unbroken

10 – (USA)[Koopiskeva] – Waking Hour

versus

07 – (USA)[AtomX – Nessephanie] – Our Innocence (WINNER)

 

—|UPBEAT-DANCE|—

01 – [Nostromo_vx] – Auriga
03 – [Arczi] – SHAKE THAT!
04 – [Nappy] – Stop the Rock?
05 – [AbsoluteDestiny] – Do it Right (Shake it!)
06 – [Sierra Lorna] – Elvis vs Anime
07 – [Jazzvids] – Freefall  – ELŐZŐ NYERTES
08 – [Moha] – La Cucaracha Dance
09 – [Alkampfer81] – Hold me Now

10 – (USA)[Bakadeshi] – Let’s just be super cute girls(WINNER)

versus

02 – (RUS)[Alex Daikou] – DANSU

—|DRAMA-PSYCHEDELIC|—

01 – [silver_moon] – From the Ashes
03 – [Koopiskeva] – Euphoria
04 – [ukms[z]] – Reflections
05 – [Buggy] – Singularity – ELŐZŐ NYERTES
06 – [Sierra Lorna] – Broken
08 – [qwaqa] – Time
09 – [ZetZu] – More than Enough
10 – [Kisanzi] – Condemned Memoir

07 – (HUN)[Velho] – Monotonic Murder Case

versus

02 – (RUS)[Nightpunisher] – Memento Mori(WINNER)

—|ACTION|—

01 – [De29v101L] – Midnight Carnival
02 – [Velho] – Dark Desire
03 – [Hwoarang] – Hit the Floor
04 – [Inertia] – Sail On
07 – [Kaxi] – Szabadon
08 – [Warheart] – Endless Sky
09 – [pic4arts] – On the Rocks  – ELŐZŐ NYERTES
10 – [istiv] – Shounen Bushido – Spirit Never Dies

05 – (CAN)[Autraya] – Freedom Rising

versus

06 – (GER)[JCD] – GitSP (WINNER)

———————————————————————————————————————————————————–

AZ AMV MORTAL KOMBAT 8 PROGRAM CONOS FELVÉTELÉT
ITT TUDOD MEGNÉZNI:

FELVÉTEL HAMAROSAN !!!

2017 Nyári MondoCon vetítési lista

A 2017-es Nyári MondoCon kültéri Nagyszínpadán az alábbi videók (AMV-k, CMV-k, reklámszpotok, trailerek, vicces videóklipek) kerültek levetítésre a rendezvény folyamán. Utólag is köszönjük megtisztelő figyelmeteket, jó válogatást és nézegetést a linkelt alkotások közül!

 –SZOMBAT–

— Nyitás után – Megnyitó előtt —

[MEP] – Throne
[hamstar138] – Timeless
[Fury] – S.O.P.
[Padre] – Dragon size

[PV] – Ballroom e Youkoso trailer
[Neon] – Out of Time
[MAD][Kobai酱] That will be beginning
[Ileia] – Glute Gladiators
[PikaPika] – Blitz
[PV] – Netflix – Castlevania trailer
[flo55] – smoothy
[KazeShin] – Dear God
[MEP][AMV.de] – All or nothing
[PV] – Fate Apocrypha trailer 3
[Collab][MagicDarkLight – Kingsglaive] – Twisted Hours
[Zelda] – The Only One
[David Heli] – Bad Boy

— Rajzos workshop után – CMV-verseny előtt —

[PV] – Made in Abyss trailer 1
[PV] – BiliBili Moe 2017 Contest PV
[AntaresHeart07] – Anime MasterChef
[Redrum] – Deep WΔter

— CMV-verseny után – Cosplayverseny előtt —

[PV] – BS Fuji TV “Anime Guild” opening
[Kroner] – Attack on Puberty
[CMV][Hazardous Pictures] – MondoCon Tavasz 2017 – Kokayne

— Cosplayverseny után – Animés kerekasztal előtt —

[Sunlight] – Sunlight
[PV] – Beauty and Lord Voldemort
[neverend] – Just You Wait



 –VASÁRNAP–

— Nyitás után – Megnyitó előtt —

[iEmelien] – Hey Pa
[AzeXous] – Oh-Hi-Yo!
[PV] – Dive!! trailer 1
[SteelShine] – AFFECTION
[MusicFish] – Mr. Music
[PV] – NISSIN CUP NOODLE – Kiki’s Delivery Service – HUNGRY DAYS promo
[King Redeem] – One Horn Man
[xGeminii] – N.O.I.R.
[MV] – NO DOUBT/Re:vale
[MEP] – Messages
[Collab][IkuzZe & Agito] – Escaping
[Xophilarus] – Muted
[PV] – Gintama Live action trailer 1
[Leberate] – Quiet
[Fobos] – Wake the Dead
[Kenji] – Aphrodite
[MV] – Koe no Katachi Theme Song

[Makebei] – REINA
[EchoTrooper] – Kämpa
[PV] – Furi Kuri (FLCL) 2 teaser
[Jadecharm] – Bacardirazz
[Evil Team] – Older than you

— AMV Mortal Kombat után – Cosplayes kerekasztal előtt —

[MEP] – Anime’s Karma

 

2017 Nyári MondoCon Versenyeredmények

AMV Verseny

I.Helyezett: Vhenrik – The End of the World
II.Helyezett: AncsaGirl – Freaks
III.Helyezett: NinaRosenwald – Heroes and Warriors
Zsűri Különdíj: GoldeNThundeR – Destroid
Közönség Kedvence: Nuke – Starboy desu ga
A videókat és a Zsűri pontozását ITT és ITT tudjátok elérni.

CMV Verseny

Zsűri Különdíj: Bella & The Gang – Raise Your Glass
Közönség Kedvence: Hazardous Pictures – I did it for Love
A nevezett videókat ITT találhatjátok meg.

Vetélkedők

  • Original Novellaíró Verseny

    – Zetsuen (link a novellához: https://drive.google.com/file/d/0B7butzgU3bk2cE9HaGRqSlhabjA/view?usp=sharing)

  • Selfizős Vívmánygyűjtés

    – Mendaxx

  • Ruby-chan és Nyuffy-kun küldetései

    – I. helyezett: Gáspár Lilla
    – II. helyezett: Kócza Attila
    – III. helyezett: Soley Diána

  • Nindzsa Számháború II. – Kék csapat

    – Baru Amida
    – Baru Natália
    – Godány Anasztázia
    – Kóté Gréta
    – Tóth Nóra
    – Vici Henrietta
    – Vici Tamara

  • II. Magyar Kviddics Kupa

    – Bicskei Dóra
    – Szemerey Zselyke
    – Kubon Katalin
    – Mari Kitti
    – Makrai Mercédesz
    – Medvegy Anna
    – Rónaszéki Regina

  • Nindzsa Számháború I. – Rózsaszín csapat

    – Vizi Henrietta
    – Tóth Nóra
    – Reszler R. Péter
    – Baki Roland
    – Lányi Zoltán Viktor

  • Helybenírós Fanfiction Verseny

    – Zetsuen (link a novellához: https://drive.google.com/file/d/0B7butzgU3bk2cE9HaGRqSlhabjA/view?usp=sharing)
    – Mendaxx (link a novellához: https://drive.google.com/file/d/0B7butzgU3bk2cE9HaGRqSlhabjA/view?usp=sharing)

  • ConBeugró

    – I. helyezett: Slemmer Ádám – Jack Sparrow kapitány
    – II. helyezett: Hulyák György – Zoey
    – III. helyezett: Drackóczi Ádám – T-Rex

  • Evőpálcika Használó Verseny

    – Szegő Judit

Karaoke eredmények:

  • Dalszövegfordító verseny:

    I. helyezett: Horváth Zsuzsanna
    II. helyezett: Rátkai Gergely
    III. helyezett: Csurgó Anikó
    Különdíj: (Nívódíj) Laky Balázs

  • Karaoke vol 2.3 csoport verseny:

    I helyezett Rockman Műhely Kétharmad csoport - Laky Balázs, Laurinyecz Pál
    I. helyezett: Rockman Műhely Kétharmad csoport – Laky Balázs, Laurinyecz Pál

    II helyezett Somnium Alas csoport - Szabó Flóra, Máhli Balázs
    II. helyezett: Somnium Alas csoport – Szabó Flóra, Máhli Balázs

    III helyzett Tori csoport - Drahos Kata, Iván Réka
    III. helyezett: Tori csoport – Drahos Kata, Iván Réka

  • Zene Tippmix:

    • Egyéni:

      I. helyezett: Szabó Rebeka
      II. helyezett: Sabo Péter
      III. helyezett: Csécsei Dóra

    • Csoportos:

      I. helyezett: HachiDai P csapat – Erdei Dániel, Sebestyén Péter
      II. helyezett: Mikuisták csapat – Urbanovics Ágnes, Sabo Dániel
      III. helyezett: Dárkuészü csapat – Gajdos Beatrix, Veresegyházi Emma, Márton-Mezey Csenge

    • Veterán:

      I. helyezett: John és Dzsó – Marenics János, László Dávid
      II. helyezett: 2000 Ft-os Pillar Macska – Szűcs Eszter, Vécsey Balázs, Kovács Máté
      III. helyezett: Kétszersült Tesztlap Osztag – Tuba Máté, Horogi József

Beküldős rajzverseny helyezések

  • Original

    03_original_1. helyezett_small

    1. Virág Fruzsina

    02_original_2. helyezett

    2. Vanczák Kitty Viktória

    01_original_3. helyezett
    3. Fodor Kata

  • Fanart

    06_fanart_1. helyezett_small
    1. Virág Fruzsina

    05_fanart_2. helyezett
    2. Virág Nikolett

    04_fanart_3. helyezett
    3. Bakos Dorottya

  • CG

    09_cg_1. helyezett
    1. Vanczák Kitty Viktória

    08_cg_2. helyezett_small
    2. Virág Fruzsina

    07_cg_3. helyezett_small
    3. Iván Réka

  • Karakterterv

    11_karakterterv_1. helyezett
    1. Somogyi Eszter Edina

  • Képregényoldal

    10_mangaoldal_1.helyezett
    1. Gajdács Ádám

  • Helybenrajzolós verseny

    virag_fruzsina
    1. Virág Fruzsina

    dimitrova_veronika
    2. Dimitrova Veronika

    fischer_anita
    3. Fischer Anita

    voros_andrea_otilia
    4. Vörös Andrea

    tuboly_gabriella
    5. Tuboly Gabriella

    nagy_luca
    Különdíj: Nagy Luca

Konzol:

  • Tekken

    1. Márton Roland
    2. Zsámboki Péter
    3.  BenyoBoy

  • Just Dance Haladó

    1. Szelei Zoltán
    2. Bartos Botond
    3. Dovala Rozina

  • Just Dance Kezdő

    1. Szűcs Mária
    2. Szatmári Ágnes
    3. Toma Sándor

    Legjobb mozgású táncos
    Gombos Réka

  • Mortal Kombat XL

    1. Tóth Christian
    2. Jánoska Krisztina
    3. Szapóczy Attila

  • Naruto Profi

    1. Vural Alex
    2. Pásztor Csaba
    3. Nagy Zoárd

  • Naruto Kezdő

    1. Farsang Dániel
    2. Pénze Attila
    3. Király Róbert

AMV MORTAL KOMBAT 2017 SPRING BANNER

AMV Mortal Kombat 7 eredményei

Az AMV Mortal Kombat 7., tavaszi fordulójában vegyesen beválogatott külföldi és magyar AMV-k csatáját láthattátok a MondoCon Nagyszínpadán vasárnap délelőtt.

Utólag is köszönjük lelkes és aktív közreműködéseteket, reméljük Ti is nagyon élveztétek az összecsapásokat!

——————AND THE WINNER IS…

—|DRAMA-PSYCHEDELIC|—

01 – [lokkiclu] – Equivocate
02 – [Csabee] – Teardrops – ELŐZŐ NYERTES
03 – [Z0rek] – Introspection
05 – [JustRukia] – Red Queen

06 – [Azoxeus] – De:Persoreal
07 – [kuruta] – Amnesia
08 – [Mina D.S.] – Flower of Lamentation
10 – [xHazamx] – Prestige

09 – (RUS)[leolide]  – clozufilu 

versus 

04 – (ROM)[Buggy] – Singularity (WINNER)

—|ACTION|—

01 – [Jeff] – Frontline
02 – [MEP] – Everyday Combat
04 – [Copycat_Revolver] – Heartburn
05 – [Zakuro] – Do it or do better  – ELŐZŐ NYERTES
06 – [Fury] – S.O.P.
07 – [iKuro] – Requiem
08 – [Indigo Team][MEP] – Magia
09 – [无意间] – Come back down

03 – (FRA)[Nyala] – DEEPWARE

versus

10 – (USA)[pic4arts] – On the Rocks (WINNER)

 

—|FUN-PARODY|—

01 – [drewaconclusion] – In Digestion
02 – [TritioAFB] – I knew you were a Psycho
03 – [David_hxc] – We are the Royal
04 – [Madao] – (This is)DEEP!!
05 – [Joskua] – Martyrdom
07 – [Velho] – Anime Metal Video  – ELŐZŐ NYERTES
09 – [MrGafudo] – Strange underwear and where to find them
10 – [leolide] – minivandesu~

06 – (USA)[Maboroshi Studio] – Freewatch (WINNER)

versus

08 – (USA)[Copycat_Revolver] – Artichoke Hearts

—|ROMANCE-SENTIMENTAL|—

01 – [iEmelien] – Hey Pa
02 – [Noormuda] – GEUM
03 – [DarkCat] – Invisible Embrace
04 – [Dark Dream Studio][MEP] – Adore – ELŐZŐ NYERTES
06 – [Crows AMV Team][MEP] – Hey! Listen!
07 – [King Redeem] – Lune
08 – [Brenda Hikaru] – Reality vs Fantasy
09 – [halfear] – Empyrean

05 – (ESP)[Strat] – Leave the Lights On

versus

10 – (USA)[Neko kitkat] – The Creationist (WINNER)

—|UPBEAT-DANCE|—

01 – [Kvakond] – El divino  – ELŐZŐ NYERTES
03 – [Antaresheart07] – DeCake
05 – [bbsnypur] – Frozen Dreams
06 – [MoonieAMV] – Dance Intermission 2
07 – [Sephi] – ΔCE
08 – [Sebacarp] – XPERIENCE
09 – [iKuZze] – Night
10 – [Red-Eyes King] – Thoumver

02 – (USA)[Jazzvids] – Freefall (WINNER)

versus

04 – (USA)[Shin] – Weeaboo Peekaboo 

———————————————————————————————————————————————————–

AZ AMV MORTAL KOMBAT 7 PROGRAM CONOS FELVÉTELÉT
ITT TUDOD MEGNÉZNI:

FELVÉTEL HAMAROSAN !!!

MONDOCON_TAVASZ_HATTER

2017 Tavaszi MondoCon Vetítési lista

A 2017-es Tavaszi MondoCon K csarnok Nagyszínpadán az alábbi videók (AMV-k, CMV-k, reklámszpotok, trailerek, vicces videóklipek) kerültek levetítésre a rendezvény folyamán. Utólag is köszönjük megtisztelő figyelmeteket, jó válogatást és nézegetést a linkelt alkotások közül!

 –SZOMBAT–

— Nyitás után – Megnyitó előtt —

[MEP] – Mindfield
[Noormuda] – GEUM
[MusicFish] – Happy When
[MEP] – Digital Emotion

[King Redeem] – Lune
[CMV][Danila Produx] – Tavaszi Mondocon 2015
[PV] Uchiage Hanabi, Shita kara Miru ka Yoko kara Miru ka trailer
[MEP] – Gamebreak!
[xDieguitoAMV] – Eternally
[MrGafudo] – Strange underwear and where to find them
[Z0rek] – Introspection
[Strat] – The Art of Movement
[NoglasticNinja] – Desu Standing
[CMV][Hazardous Pictures] – Tavaszi Mondocon 2016
[PV] – Fullmetal Alchemist 2017 live action trailer 2
[MEP] – Hey! Listen
[JustRukia] – Red Queen
[Gigguk] If Anime Studios were People

— Megnyitó után – AMV-verseny előtt —

[MoonieAMV] – Dance Intermission 2
[TritioAFB] – I Knew you were Psycho
[MEP] – Falling Apart
[PV] – Mary to Majo no Hana trailer

  — AMV-verseny után – Animés kerekasztal előtt —

[CMV][Hikari Productions] – 2015 Tavaszi Mondocon – Shut up and dance
[MAD] – The Eyes
[BecauseImBored] – Blades of Yuri

— Animés kerekasztal után – Tömegkvíz előtt —

[AMV France] – Japan Expo 2017 promo
[Copycat_Revolver] – The Comeback

— Tömegkvíz után – Cosplayverseny előtt —

[halfear] – Empyrean
[Brettimaeus] – JoJo’s Bebop Adventures
[Heichou no Tsubasa] – Shingeki no Heichou – Attack on Rivaille

— Cosplayverseny után – Cosplay kerekasztal előtt —


[Nekroz] – GO
[CMV][Kumi Creative] – Don’t be sad
[PV] – Plastizooms promo
[iKuro] – Requiem

 –VASÁRNAP–

— Nyitás után – Megnyitó előtt —

[iEmelien] – Hey Pa
[Joskua] – Martyrdom
[leolide] – clozufilu
[MEP] – Magia
[MAD][Maeus] – ənάməli
[oracionleo] – Gone Girl
[CMV][Radvanyijulia] – 2016 Nyári Mondocon
[PV] – Mondo 2017/04 szpot
[Lightning Arrow] – Psychedelia
[Nyala] – DEEPWARE
[MEP] – Anime’s Karma
[CMV][Danila Produx] – Nippon Nation
[PV] – Himouto! Umaru-chan Season trailer 2
[xAlyzia] – Reminescence
[LIA] – Áminning
[MoonieAMV] – Anime Slap Empire 2
[MEP] – Red Tales
[SteelShine] – AFFECTION

— Megnyitó után – AMV Mortal Kombat előtt —

[Celia Phantomhive] – Ambition
[Antaresheart07] – DeCake
[Gigguk] – Attack on Titan in 9 Minutes

— AMV Mortal Kombat után – Cosplay performance előtt —


[Hikari Productions] – Nyári Mondocon 2016 – Generation Party

 

2017 Tavaszi MondoCON versenyeredmények

VIII. Nemzetközi AMV Verseny Eredmények:

1.helyezett: Cirera – Levi Boitano

2.helyezett: wuuber – Nightmare

3.helyezett: JorgebAMVs – Sober and Clean

Közönség Kedvence: Markus – A kontár muzsikus

Zsűri kedvence: Vhenrik – BOOM!!!

A videókat, zsűri pontozást, összegző táblázatot, és a videók adatait ezen a linken találjátok:

Animekritika videóverseny eredmények:

  • Közönség kedvence: Yeti mester
  • Zsűri kedvence: Flash

Anime Fandub-verseny

  • Legjobb csapat: Gyuri!!! on Ice
  • Legjobb egyéni induló: Rafiq
  • Legjobb paródia: Infy
  • Leghitelesebb szinkron: Vinsmoke Sanji

Vetélkedők

– Selfizős Vívmánygyűjtés

Csikász Luca

– Szópárbaj

Baksa Nóra Korina

– Selfizős Pokémon Vadászat

Szűcs Mária

– Fanfiction Író Verseny

Ecsedi Sándor

– Original Novella Író Verseny

Kiscsatári Zsófia

Gettó Cosplay

Csápcsoport – CsápCsutulu versenyművel

Karaoke:

IV. MondoCon Énekverseny

I. hely: Szabó Flóra (toumeiNi)
II. hely: Emmertné Verhás Eszter (Roni)
III. hely: Laurinyecz Pál (waka)

Zene Tippmix

Egyéni I. hely: Szekeres Dorottya (Dorothy Grav)
Csoportos I. hely: Milkvisták — Sabo Dániel (Brown), Urbanovics Ágnes (Nodame), Horváth Katalin (Jigoku)
Csoportos II. hely: Kyouken — Konatsu Alex, Sabo Péter
Csoportos III. hely: 3baka — Almási Alma (Ayumu), Nagy Rita (Deam), Pogány Viktória (Aya)
Veterán csoport I. hely: More More Lovers! — Marenics János (John), Berkó Levente (Titkos), Sebestyén Péter (8)
Veterán csoport II. hely: Passz — Gáspár Lilla, Zsigó Melinda, Komora Katalin
Veterán csoport III. hely: Megint jutott tesztlap, de minek?! Team — Mühl Norbert (Russel), Tuba Máté (Wryyyyy), Horogi József (JoJo)
Veterán csoport IV. hely: 2000 Ft-os Pillar Men — Kovács Máté (Asztal), Szűcs Eszter (Naru-chan), Vécsey Balázs (Lord von Pumpking)

 

Rajzverseny:

Original kategória

001_original_1

1. Szűcs Réka

001_original_2
2. Gellén Veronika

001_original_3
3. Bazsik Zsuzsanna

Fanart kategória

002_fanart_1

1. Takács Anikó

002_fanart_2
2. Mazár Virág

002_fanart_3
3. Szűcs Réka

CG/Digitális

003_CGI_1

1. Géczi Noémi

003__CGI_2
2. Szilágyi Szilvia

003_CGI_3
3. Cziráki Alexandra

Mangaoldal

004_mangoldal_1

1. Tóth Mónika

Karakterterv

1. Szilágyi Szilvia

005_karakterterv_1

Helyben nevezős rajzverseny

1. Bazsik Zsuzsanna
2. Vincz Évi
3. Kovács Vivien
4. Szabó Veronika
5. Szremkó Bettina
6. Hetesi András
7. Antal Viktória
8. Géczi Noémi
9. Máté Alexandra
10. Szabó Alexandra
Különdíj: Hovodzák Csilla

Konzol versenyek:

Just Dance 2017 haladó

1.Gombos Réka
2. Szelei Zoltán
3. Tóth Dorottya


Just Dance 2017 Kezdő

1. Puporka Roland
2. Terpecz Gergely
3. Molnár Vivien


Legjobb Mozgású Táncos:

Bartos Botond

 

Mortal Kombat XL

1. Tóth Christian
2. Molnár Valentin
3. Szapócz Attila

Naruto

1. Vural Alex
2. Uj Ferenc
3. Pénzes Attila