Programok helyszínek szerint

Szombat

K épület, NagyszínpadGeeks & Craft KornerCon ArénaWorkshopGamer színpadD konzolD csarnok DDR sarokKaraoke

Nagyszínpad

10:30-11:00         Megnyitó

11:00-12:00         AMV-verseny

12:00-13:30        Animés kerekasztal

13:30-14:00         Tömegkvíz

14:00-15:30         Cosplay Craftmanship

15:30-17:30         Ghost in the Shell (2017)
.                                          filmvetítés

17:30-18:30         Cosplay kerekasztal

18:30-19:00         Énekverseny döntő

19:00-19:30         Eredményhirdetés

19:30-20:00         Technikai szünet

20:00-22:00        Plasticzooms Koncert

Geeks & Craft Korner

10:30-11:00        Megnyitó műsor

11:00-11:30        Fanfiction kerekasztal

11:30-13:00        Japán nyelvóra

13:00-14:00       Úti beszámoló Japánból

14:00-14:30        Japán Mascotok

14:30-15:30        Japán horror mitológia

15:30-16:30        50 éves a Star Trek Cosplay

16:30-17:30        Cosplay smink, mit tegyél és mit ne

17:30-18:00        Kvíz

 

Con Aréna

11:00-12:30         LARP

12:30-13:30         Magyar Kviddics Kupa II.

13:30-14:00         Gyűrűk Ura vívás

14:00-14:30         Minigolf

14:30-15:30         Csillagkapu kiképzőtábor

15:30-16:30         Klingon harcművészeti oktatás

16:30-17:30        Gyűrűk Ura vívás

17:30-18:00        Blast a trooper

cikesz_png

Workshop

12:30-14:00        Keresztszemes öltés

14:00-15:30        Tökfaragás

15:30-17:00        Aquila háza

17:00-18:30        Tamaishi Design

Gamer színpad

11:00-15:00         League of Legends döntő

15:00-15:30        League of Legends szabadjáték

15:30-16:30          Játékbemutató

16:30-20:00        League of Legends szabadjáték

Konzol Mascot

D Konzol

11:00-11:30         Just Dance nevezés és Szintfelmérő,
.                                                Mortal Kombat regisztráció

11:30-12:30         Just Dance kvalifikáció

12:30-15:00         Mortal Kombat verseny

13:00-15:00         Just Dance verseny

D csarnok DDR sarok

10:00-13:00        Szabad DDR

15:30-16:30         DDR kezdő

16:30-17:30         DDR középhaladó

DDR Mascot

Karaoke

 

13:00-14:30        Karaoke verseny I. forduló

17:00-17:30         Karaoke verseny II. forduló

19:30-21:00        Late Night Karaoke

Karaoke Mascot

 

Vasárnap

K épület, NagyszínpadGeeks & Craft KornerCon ArénaWorkshopGamer színpadD konzolD csarnok DDR sarokKaraoke

Nagyszínpad

10:30-11:00          Megnyitó

11:00-12:00          AMV Mortal Kombat 7

12:00-13:00         Youtuber kerekasztal / Kockaasztal

13:00-13:30         Home Made Asia koncert

13:30-15:00         Cosplay Performance

15:00-16:00         Fanszinkron verseny

16:00-16:30        Beszélgetés szinkronszínészekkel

16:30-17:30         Conkrimi

17:30-18:00        Eredményhirdetés

18:00-20:00         Kubo és a varázshúrok filmvetítés

Nyuffy want you

Geeks & Craft Korner

11:00-12:00         SC2

12:00-13:00         Hearthstone döntő

13:00-15:00        Overwatch döntő

13:30-14:30         Overwatch szabadjáték

14:30-15:00        Szópárbaj döntő

15:00-16:00       Becoming Garrus

16:00-17:00        Parókakészítés

17:00-17:30        Gettó Cosplay és Gettó DivatShow

17:30-18:30        Live RPG

Con Aréna

11:00-12:30         LARP

12:30-13:30         Harcművészeti bemutató

13:30-14:30         Blast a trooper

14:30-15:30         Klingon harcművészeti oktatás

15:30-17:00         Chanbara

17:00-18:00         Csillagkapu kiképzőtábor

cikesz_png

Workshop

12:30-14:00        Black lace design

14:00-16:00        Gettó Cosplay

16:00-17:30        White Raven

17:30-19:00        Sugary Wonderland

Gamer színpad

11:00-12:00         StarCraft 2 döntő

12:00-13:00         Hearthstone döntő

13:00-15:00        Overwatch döntő

15:00-16:00         Játékbemutató

16:00-19:00         Overwatch szabadjáték

Konzol Mascot

D Konzol

11:00-12:30          Naruto Storm regisztráció

13:00-16:00         Naruto Storm verseny

holnap-livestreamen-a-naruto-shippuden-ultimate-ninja-storm-4-demoja_1

D csarnok DDR sarok

10:00-13:00        Szabad DDR

12:30-13:30         DDR profi

13:30-14:30        DDR veterán

DDR Mascot

 

Karaoke

10:30-12:30        Szabad Karaoke

12:30-14:00        Zene Tippmix

14:00-16:30        Szabad Karaoke

16:30-18:30        Japán és koreai zenei videók
.                                      – a Sound of Japan válogatása

Karaoke Mascot

 

A műsorváltozás jogát fent tartjuk!

Hozzászólások lezárva.