Programok helyszínek szerint

Szombat

NagyszínpadGeeks & Craft KornerCon ArénaWorkshopGamer színpadMeeting PointD konzolD csarnok Táncpad sarokKaraoke

Nagyszínpad

10:30-11:00         Megnyitó

11:00-12:00         AMV-verseny

12:00-13:30         Anime kerekasztal

13:30-14:00         Tömegkvíz

14:00-16:00         Cosplay Craftmanship

16:00-17:00         Rajzos workshop Rylthával

17:00-17:30         ParaPara

17:30-18:30         Eredményhirdetés

Geeks & Craft Korner

 10:30-11:00          Megnyitó

11:00-12:00          Idegen a testben – Éles Andrea

12:00-13:00          How to draw manga? – Mina Petrovic

13:00-13:30          GettóCosplay DivatShow

13:30-14:00          Romantikus fanfictionok világa

14:00-15:00          Szócsata

15:00-16:00          Hammertime live RPG

Con Aréna

cikesz_png

Workshop

11:00-12:30          Szív küldi szívnek – Damera Workshop

12:30-14:00          Halloweeni dísz készítés – Sugary Wonderland

14:00-15:30          Origami darvas füllbevaló készítés – Creative Laboratory

15:30-17:00          Coolgear Steampunk workshop

17:00-18:30          Aquila háza workshop

Gamer színpad

11:00-15:00        League of Legends döntő

15:00-20:00        League of Legends
.                                  szabadjáték

Konzol Mascot

Meeting Point

cikesz_png

D Konzol

11:00-12:30         Konzolverseny regisztrációk

12:30-13:00         Injustice 2 bejelentkezés

13:00-16:00         Just Dance verseny

13:00-17:00         Injustice 2 verseny

D csarnok Táncpad sarok

DDR Mascot

Karaoke

 

Karaoke Mascot

 

Vasárnap

NagyszínpadGeeks & Craft KornerCon ArénaWorkshopGamer színpadMeeting PointD konzolD csarnok Táncpad sarokKaraoke

Nagyszínpad

10:30-11:00          Megnyitó

11:00-12:00          AMV Mortal Kombat 9

12:00-13:00         V. Anime fandub verseny

13:00-13:30         Beszélgetés szinkronszínészekkel

13:30-16:00         Cosplay Performance

18:00-19:00         Eredményhirdetés

Nyuffy want you

Geeks & Craft Korner

11:00-11:30          Hogyan szelfizzünk? – Galaxina

11:30-12:30          Armor crafting with different materials – Lux and Sayuri

12:30-13:30          Hogyan válj férfivá? – Miyo és Paszuly

13:30-14:30          Evőpálcika használó verseny

15:00-15:30          Kis spekulatív zsánerhatározó

Con Aréna

cikesz_png

Workshop

11:00-12:30          Virágos nyaklánc készítés – Tenczerszofi

12:30-14:00          Süthető gyurma medál készítés – Rainbow Overflow

14:00-15:30          Kitűző készítés – Tamaishi Design

15:30-17:00          Halloweeni Nyakpánt készítés – Black Lace Design

17:00-18:30          Halloweeni Maci készítés – Lightning Dark

Gamer színpad

10:00-12:30         Hearthstone döntő

Konzol Mascot

Meeting Point

cikesz_png

D Konzol

11:00-12:30          Konzolverseny regisztrációk

12:30-13:00          Verseny bejelentkezés

13:00-18:00          Naruto Storm 4 verseny

13:00-17:00          Tekken 7 verseny

holnap-livestreamen-a-naruto-shippuden-ultimate-ninja-storm-4-demoja_1

D csarnok Táncpad sarok

DDR Mascot

 

Karaoke

Karaoke Mascot

 

A műsorváltozás jogát fent tartjuk!