Programok helyszínek szerint

Szombat

Szabadtéri nagyszínpadGeeks & Craft KornerGamer színpadD konzolD csarnok DDR sarokKaraoke

Szabadtéri nagyszínpad

10:30-11:00         Megnyitó

11:00-11:30         Magyar AMV Rettenet 7.5

11:30-12:30         Kockaasztal

12:30-13:00         Home Made Asia koncert

13:00-14:30         Cosplay Craftmanship

14:30-15:00         II. Anime Fandub verseny

15:00-15:30         Beszélgetés
.                                szinkronszínészekkel

15:30-16:30         Cosplayes kerekasztal külföldi vendégekkel

16:30-17:30         Con Krimi

17:30-18:00         Táncos AMV-k

18:00-18:30         ParaPara Fake Stars

18:30-19:30         Eredményhirdetés

19:30-20:30         Technikai szünet

20:30-21:30         Koncert – Bandák csatája

mascot_tavaszi01

Geeks & Craft Korner

10:30-11:00         Megnyitó

11:00-11:30         Kóbor Trekkerek Tours –
.                               Galaktikus körutazás

11:30-12:30         Videojáték akadémia –
.                              Retro videojáték konzolok

12:30-13:30         Hogyan tegyük élvezhetőbbé
.                              képeinket digitális utómunkával

13:30-14:30         Középfölde fegyverei és harcművészete

14:30-15:30         Effekt festés és Antikolás a cosplayben

15:30-16:00         A cosplayvarrás alapjai madárkák
.                              és egerek segítsége nélkül

16:00-17:00         Amerika Kapitánytól Ms. Marvelig
.                              – kulturális sokszínűség
.                              a Marvel-képregényekben

17:00-18:00         Cosplay kiegészítők és
.                              LED-es fények készítése

18:00-19:00        Deadpool – Miért különleges hős
.                             és miért szeretjük!

Gamer színpad

10:30-11:00         Megnyitó

11:00-14:00         League of Legends verseny
.                              döntő

Konzol Mascot

D Konzol

11:00-12:30         Just Dance nevezés és
.                              Szintfelmérő

13:00-14:00         Just Dance kezdő verseny

14:00-15:00         Just Dance haladó verseny

 

D csarnok DDR sarok

10:00-13:00        Szabad DDR

14:30-15:30         DDR kezdő

15:30-16:30         PIU profi

16:30-17:30         DDR középhaladó

17:30-20:00        Szabad DDR

DDR Mascot

Karaoke

10:30-11:30        Hagyományos karaoke

11:30-12:30        AMV-verseny

12:30-16:00       Hagyományos karaoke

16:00-17:30       Kaszinó karaoke

17:30-19:30       Hagyományos karaoke

19:30-22:00       Late Night karaoke

 

 

Vasárnap

Szabadtéri nagyszínpadGeeks & Craft KornerGamer színpadD konzolD csarnok DDR sarokKaraoke

Szabadtéri nagyszínpad

10:30-11:00         Megnyitó

11:00-12:00         AMV Mortal Kombat 5

12:00-13:00         EuroCosplay

13:00-14:00         Iron Lady Arcanum

14:00-15:30         Animés kerekasztal

15:30-16:00         Tömegkvíz

16:00-17:30         CON beugró

17:30-18:00        Táncos AMV-k

18:00-19:00        Eredményhirdetés

Nyuffy want you

Geeks & Craft Korner

Geeks & Craft Korner

10:30-11:00         Odaát, a kezdetek

11:00-12:00         Originál jelmez választás adott
.                               és saját tervek alapján

12:00-13:00         Retró scifik 1900-80-ig

13:00-14:00         Galaktika -írói kerekasztal a Startos könyvekről

14:00-15:00         Sebek, hegek, bőrhibák – tippek az áhított
.                              csúfság eléréséhez

15:00-16:00         Starwars jelmezek érdekességei

16:00-17:00         Szekrénycosplay stílustervezéssel

17:00-18:00         Férfiideálok és politika a szuperhősfilmekben

18:00-19:00         Rajzfilmek, régi vs új

Gamer színpad

10:30-11:00         Megnyitó

11:00-12:00         StarCraft II döntő

12:00-13:30         HearthStone döntő

13:00-14:00        Gamer Kvíz

14:00-15:00        Overwatch döntő

15:00-17:00        Overwatch szabadjáték

Konzol Mascot

D Konzol

11:00-12:30          Naruto Storm regisztráció

13:00-16:00         Naruto Storm verseny

holnap-livestreamen-a-naruto-shippuden-ultimate-ninja-storm-4-demoja_1

D csarnok DDR sarok

10:00-13:00        Szabad DDR

13:00-14:00         Pump it up kezdő

14:00-15:00         DDR profi

15:00-16:00        Pump it up kezdő

16:00-17:00        DDR veterán

17:00-19:00        Szabad DDR

DDR Mascot

Karaoke

10:30-12:30        Szabad Karaoke

12:30-14:00        Zene tippmix

14:00-16:00        Szabad Karaoke

16:00-16:30       Beszélgetés a K-pop magyarországi helyzetéről

16:00-18:00        Japán és koreai zenei videók – a Sound of Japan válogatása

A műsorváltozás jogát fenntartjuk!

Hozzászólások lezárva.