Megvan a Jujutsu Kaisen anime második openingje, a VIVID VICE, vagy a Psycho-Pass 3 openingje, a Q-vism vagy a Synthetic Sympathy? Ha igen, akkor tuti hallottad már Who-ya hangját, aki az Őszi MondoCon 2026 szombati napján ad nagykoncertet nálunk!
Who-ya 2019-ben kezdte pályafutását, és rock/pop rock vonalon mozog a zenei stílusa. A Who-ya Extended egyébként egy egész zenei csapatot takar, amelynek a vokalistája Who-ya (mindössze 20 éves volt, amikor debütáltak a csapatával). A csapattagok dalonként változhatnak, de vannak állandó tagok is. Ráadásul pont a debütáló daluk lett a Psycho-Pass 3 nyitódala.
A csapatból maga Who-ya érkezik hozzánk, akit kifejezetten a Linkin Park egykori énekese, Chester Bennington inspirált a zenei pályafutása során.
Animés dalai:
- Onmyou Kaiten Re (OP – „CRY OUT CRY OVER”)
- Witch Watch (OP3 – „Bitter end”)
- Bye Bye, Earth 2nd Season (OP – „Aufheben”)
- Hametsu no Oukoku (ED – „Prayer”)
- Build Divide: Code White (ED – „A Shout Of Triumph”)
- Night Head 2041 (OP – „Icy Ivy”)
- Jujutsu Kaisen (OP2 – „VIVID VICE”)
- Psycho-Pass 3: First Inspector (OP – „Synthetic Sympathy”
- Psycho-Pass 3 (OP – „Q-vism”)
Természetesen a koncert mellett dedikálni is fog a conon.
Koncert infók:
- Koncert időpontja: 2026. Október 17. (szombat) 19:00 óra
- Koncert helyszíne: MondoCon nagyszínpad
Ízelítő a dalaiból:


