2016 Nyári Mondocon Eredmények

DDR

Kezdő: Budai Sándor
Középhaladó: Hegedűs Márk
Profi: Szabó Gergely
Veterán: Erdei Dániel

Pump It Up

Kezdő: Hegyi Krisztina
Haladó: Aklan Emese
Profi: Taschner Dániel

Just Dance Kezdő

1. Körmendi Noel
2. Bencsik Dorottya
3. Jánoska Krisztina

Just Dance Haladó

1. Sárdi Dániel
2. Takács Tímea
3. Keszthelyi Dániel

Mortal Kombat XL

1.Tóth Christian
2. Nagy József
3. Czigléczki Rajmund

Naruto Ultimate Ninja Storm 4

1. Vural Alex
2. Nagy Zoárd
3. Kovács Zsolt

Gamter Tudáskvíz Nyertes:

Domu Imre

Sütisütő verseny

1. Valente Albertina Victoria és Szilágyi Eszter Réka
suti_verseny_nyar_1_jav

Beküldős Rajzverseny

CG – Digitális kategória

3_CGI_1
1. Magyar Bernadett

2_CGI_2
2. Erdei Dóra

1_CGI_3
3. Géczi Noémi

Original
6_orignal_1
1. Szűcs Réka
5_original_2

2. Vanczák Kitti Viktória

4_Original_3

3. Szabó Veronika

Fanart

9_fanart_1

1. Fekete Zsófia

8_fanart_2
2. Holló Anna

7_fanart_3
3. Szabó Veronika

Karakterterv

10_karakterterv

1. Karádi Ákos

Különdíj: Holló Anna

Vetélkedők

Fanfiction
Cseh Zsófia
Pokémon Vadászat:
Gyarmati Viktória
Magyar Kviddics Kupa:

Ivermory Pygmy Puffs20160717_140712
Fodor Tímea
Selmeci Áron
László Anna
Gombos Réka
Babina Roxána
Pásztori Eszter
Fehér Dalma

ConBeugró:

I. – Matyi István
II. – Pop Vivien Barbara

 

Cosplay Eredmények

 

Craftmanship – Legjobb karakterhűség – Kis Bence
Craftmanship – Legjobb kiegészítő – Malamuzh Igor
Craftmanship – Legjobb Original kosztüm – Schubert Helga Fanni
Craftmanship – Legjobb csoport – Redeemers
Craftmanship – Legjobb Kosztüm – Oleksii Konstantynov
Craftmanship – Con felfedezettje – Mihalik Martina
Craftmanship – Közönség kedvence: Egyéni – Pallagi László
Craftmanship – Közönség kedvence: Csoportos – Redeemers

EuroCosplay – Nagy Zsófia

 

AMV MORTAL KOMBAT 2016 SUMMER BANNER

 

-=AMV MORTAL KOMBAT 5 EREDMÉNYEK=-

—————————————————————————-

StarCraft2

PSZ vs Wordix 3-1

League of Legends

Team Horizon Reapers vs. Wonder Stag Esports 3-0

HearthStone

Penhadani vs SkyytThe 3-0

Overwatch

Team Intense vs. Obscure 3-0

AnimeFandub

Legjobb egyéni induló: Infy
Legjobb csapat: SadBoys Gyöngyös 🙁
Leghitelesebb szinkron: SAL
Legkreatívabb átdolgozás: Matyi István