Programok helyszínek szerint

 Szombat

NagyszínpadElőadó színpadCon ArénaWorkshopGamer színpadKonzolTáncpad sarokKaraokeEgyéb programok

Nagyszínpad

10:30-11:00         Megnyitó

11:00-12:00         AMV-verseny

12:00-13:00         Animés kerekasztal

13:00-13:30         ParaPara

13:30-14:00         Tömegkvíz

14:00-15:30        Cosplay Craftsmanship

15:30-17:30         Pókember: Idegenben

17:30-18:30         Eredményhirdetés

18:30-19:30          Technikai szünet

19:30-21:00          BO-PEEP Koncert

Előadó színpad

11:00-12:00          Star Trek: múlt, jelen és jövő dióhéjban
.                             – Éles Andrea és Tibor –

12:00-13:00         A magyar-japán kapcsolatok 150 éve
                           – Dózsa Gergő –

13:00-14:30          How I Learned to Love the Bomb
.                              – Isidora Vlasak –

14:30-15:30          A gótikus hagyomány és magyarországi hatása
.                             – Boldog-Bernád István –

15:30-16:30          A cosplay fotózásról
.                              – Tamási Lilla –

16:30-17:30          Fantasy történelem – Edgard Rice Burroughs
.                             – Szekeres András –

17:30-18:00          Esti lógás

Con Aréna

11:30-12:00         K-pop tánctanítás

12:00-13:00         Japán táncoktatás

14:00-14:30         K-pop tánctanítás

14:30-16:00        Nito Jutsu Sei Shin Ryu

16:00-18:00        LARP kardoktatás

cikesz_png

Workshop

11:00-12:30          Tökfaragó verseny

12:30-14:00          Halloween figurák varrása – Lightning Dark

14:00-15:30          Csillagkép festő workshop – Ryuume Art

15:30-17:00          Képregény stílusok rajzworkshop – Miracle Art

17:00-18:30          MadMax Pirate Goggle készítés – Coolgear Steampunk

Gamer színpad

10:30-13:00            Rainbow 6 Siege döntő

13:00-16:00            League of Legends döntő

16:00-19:00            League of Legends szabadjáték

Konzol Mascot

Konzol

Konzol Korner

10:00-13:00          Verseny regisztráció

13:00-15:00          Jump Force verseny

Konzol Korner

11:00-13:00           Just Dance kvalifikáció

13:00-17:30           Just Dance verseny

Táncpad sarok

14:00-15:00          PIU kezdő verseny

15:00-16:00          PIU haladó verseny

DDR Mascot

Karaoke

 

10:30-11:30   Hagyományos Karaoke

11:30-13:30   Karaoke Grand Prix elődöntő

13:30-16:00   Hagyományos Karaoke

16:00-16:30   Karaoke Grand Prix döntő

16:30-18:00   Hagyományos Karaoke

18:00-20:00   Late Night Karaoke

Karaoke Mascot

Egyéb programok

Randi.Con

Állati Gyűjtőpont

10:30-11:30    Dobble társasjáték verseny

11:30-14:30    AMV Meetup

12:00-17:00          Nyuff-kun küldetés

12:00-17:00          Tekergők Térképe Játék

11:30-16:00          Trek Klub easter egg hunt játék

Warriors of the North klub programjai:

  • Viking sakk oktatás
  • Viking harcmodor oktatás
  • Érme pöckölés
  • Völva Rúna jóslás
  • Kötél húzás

Vasárnap

NagyszínpadElőadó színpadCon ArénaWorkshopGamer színpadKonzolTáncpad sarokKaraokeEgyéb programok

Nagyszínpad

10:00-10:30         Megnyitó

10:30-11:30         AMV MORTAL KOMBAT

11:30-12:00        Mizuno Kanon minikoncert

12:00-13:00        Until the Animation is Complete
.                            – Masahiko Komino –

13:00-14:00        Animefandub

14:00-14:30        Szinkronszínész beszélgetés

14:30-16:00        Cosplay Performance

16:00-16:30        LikeOn fellépés

16:30-18:00        Danmachi: Arrow of Orion

18:00-19:00         Eredményhirdetés

Nyuffy want you

Előadó színpad

11:00-12:00        Attack on School – Kelet-ázsiai popkultúra a közoktatásban
.                            – Hartyándi Mátyás –

12:00-13:00         A compendious guide to cosplay electronics
.                            – Anna Nona Nowicka (NONA Industries) –

13:00-14:00         Cosplay and character specific make-up
.                            – Lieven Storms –

15:00-16:30         Fanfiction: Between Trash and Literature
.                             – Isidora Vlasak –

16:30-17:00        Esti lógás

Con Aréna

12:00-12:30          K-pop tánctanítás

12:30-14:00          Japán teaszertartás

14:00-14:30          K-pop tántanítás

14:30-15:00          Kendo bemutató

16:00-18:00          LARP kardoktatás

cikesz_png

Workshop

10:00-12:00          GettóCosplay

12:00-13:30          Cipzárdísz készítés – Banzai Monster

13:30-15:00          Önerősítő élményjáték fiataloknak – Mangame

15:00-16:30          Egyedi Kitűző készítés – Saigami

16:30-18:00          Hogyan használjuk a Burdát cosplay készítéshez? – White Raven

Gamer színpad

11:00-12:00           Hearthstone döntő

12:00-13:00           Gran Turismo döntő

13:00-19:00           League of Legends szabadjáték

Konzol Mascot

Konzol

Konzol Korner

10:00-13:00          Verseny regisztráció

13:30-15:00          Crash Team Racing verseny

Konzol Színpad

14:00-17:00          Tekken 7 verseny

Táncpad sarok

15:00-16:00          Pac-man co-op verseny

DDR Mascot

 

Karaoke

10:30-12:00        Hagyományos Karaoke

12:00-14:00        Zene Tippmix & Xtra

14:00-16:00        Hagyományos Karaoke

16:00-18:00        Japán és koreai zenei videók a
                          Sound of Japan válogatásában

Karaoke Mascot

 

Egyéb programok

Állati Gyűjtőpont

9:30-12:00             Fandub előzsűri

11:30-12:00          Iron Chef AMV verseny regisztráció

12:00-13:30          Iron Chef AMV verseny

13:00-16:00          Cosplay vendég dedikálás

12:00-17:00          Tekergők Térképe Játék

Warriors of the North klub programjai:

  • Viking sakk oktatás
  • Völva Rúna jóslás
  • Viking harcmodor oktatás
  • Harci festés, hajfonás
  • Érme pöckölés

A műsorváltozás jogát fent tartjuk!