Szombat
NagyszínpadElőadó színpadInteraktív zónaKonzol programokArcade sarokKaraokeCon ArénaE-sport színpadEgyéb programok
Nagyszínpad
10:30-11:00 Megnyitó
11:00-12:00 AMV-verseny
12:00-12:30 Ameagari Yosakoi tánccsapat fellépés
12:30-13:00 Tömegkvíz
13:00-13:30 K-POP: Papillon
13:30-14:00 K-POP: coNEXT
14:00-15:00 Cosplay Craftmanship
15:00-16:00 Animés kerekasztal
16:00-18:00 Anime vetítés: Fiú és a szürke gém
18:00-18:30 Díjátadó
18:30-19:30 Technikai szünet
19:30-21:00 Final Fantasy koncert: Chocobo Band
21:00-22:00 Chocobo Band – Dedikálás
Előadó színpad
10:30-10:55 Évfordulós Star Trek-filmek 2024-ben
. – Éles Tibor –
11:00-11:50 A szerencse szerepe a japán kultúrában
. – Balogh Miklós –
12:00-12:50 A modern Japán kihívásai
. – Dózsa Gergő –
13:00-13:50 Webtoon, Tapas és a közösségi oldalak használata művészként
. – Madamka –
14:00-14:25 Hősök a tanteremben – Boku no Hero Academia Kahoot kvíz
14:30-15:20 Képekben beszélők 4. rész: Az európai képregény története 2.
. – Halmi Zsolt –
15:30-16:20 Miért népszerű máig az Avatár: Az utolsó léghajlító?
. – Istenes Noémi –
16:30-17:30 Fandub kerekasztal
17:30-18:00 Esti Lógás
Interaktív zóna
10:30-16:30 Tavaszi kézműves foglalkozás
10:30-16:00 Haiku író verseny – művek leadása
10:30-16:30 Nyuffy-kun és Ruby-chan kihívás regisztráció és feladatlapok leadása
10:30-16:30 Pokémon vadászat regisztráció és feladatlapok leadása
Konzol programok
Konzol színpad:
10:00-12:00 Just Dance szabadjáték
12:00-16:00 Just Dance 2022 verseny
16:00-17:00 Guitar Hero Rock Band verseny döntő
17:00-19:00 Demon Slayer szabadjáték
Konzol zóna:
09:30-11:30 Just Dance 2022 verseny regisztráció
09:30-12:00 Guilty Gear -Strive- verseny regisztráció
09:30-12:00 Just Dance 2022 verseny selejtező
13:00-16:00 Guilty Gear -Strive- verseny
Arcade Sarok
09:30-14:00 Szabadjáték
14:00-16:00 Guitar Hero Rock Band verseny
16:00-17:00 Pump It Up kezdő verseny
17:00-18:00 Szabadjáték
Con Aréna
11:00-11:30 Pankráció
11:30-12:30 K-POP tánctanítás: IKON
12:30-13:00 Pankráció
13:00-14:30 Nito Jutsu Sei Shin Ryu
14:30-15:00 Pankráció
15:00-16:00 Idol táncverseny
16:00-16:30 Pankráció
16:30-18:00 Papillon Random Dance
E-sport színpad
Egész napos program:
League of Legends: King of the HILL
Egyéb programok
Szabadtéri programok:
10:30-16:30 Nyuffy-kun és Ruby-chan kihívás
10:30-16:30 Pokémon vadászat
13:00-14:00 Tematikus cosplay fotózás: Spy x Family, Hazbin Hotel
14:00-15:00 Tematikus cosplay fotózás: Avatár – Az utolsó léghajlító
16:00-16:30 Megemlékezés Toriyama Akirarára
16:30-17:30 Tematikus cosplay fotózás: Dragon Ball (Toriyama Akira emlékére)
Vasárnap
NagyszínpadElőadó színpadInteraktív zónaKonzol programokArcade SarokKaraokeCon ArénaE-sport színpadEgyéb programok
Nagyszínpad
10:30-12:50 Filmvetítés: A pókverzumon át
13:00-13:30 K-POP: IKON
13:30-15:00 Cosplay Performance
15:00-16:00 Anime Fandub verseny
16:00-16:30 Beszélgetés szinkronszínész vendégekkel
16:30-17:30 AMV Mortal Kombat
17:30-18:00 Zenekvíz
18:00-19:00 Díjátadó
Előadó színpad
10:30-10:55 Magyar sci-fi filmek
. – Éles Tibor –
11:00-11:50 A Star Wars filmplakátok története – 1976-tól napjainkig
. – Barta Zoltán –
14:30-15:20 A kínai három királyság kora – a vér és ármány románca
. – Szekeres András Márk PhD –
15:30-16:20 Hogyan szerezzünk ingyen pontokat az AMV versenyen?
. – Varga Henrik –
16:30-16:40 Rajzverseny eredményhirdetés
16:40-17:00 Villámkvíz döntő
17:00-18:00 Furry szubkultúra a MondoConon
. – Filip Dávid-
Interaktív zóna
10:30-11:00 Avatár számháború regisztráció
10:30-16:30 Tavaszi kézműves foglalkozás
10:30-16:30 Evőpálcika használó verseny
10:30-16:30 Villámkvíz
Konzol programok
Konzol színpad:
09:30-12:00 Tekken 8 szabadjáték
12:00-16:00 Tekken 8 verseny
17:00-18:00 Guitar Hero verseny döntő
Konzol zóna:
09:30-12:30 Tekken 8 verseny regisztráció
13:00-17:00 Genshin Impact TCG verseny
Arcade Sarok
09:30-14:00 Szabadjáték
14:00-15:00 In the Groove kezdő verseny
15:00-17:00 Guitar Hero verseny
17:00-18:00 Szabadjáték
Karaoke
Con Aréna