Programok helyszínek szerint

Szombat

NagyszínpadConozók viadalaWorkshopGamer színpadD konzolFogadó Táncpad sarokKaraoke

Nagyszínpad

10:30-11:00         Megnyitó

11:00-12:00         AMV-verseny és Gála

12:00-13:30         Anime kerekasztal

13:30-14:00         Tömegkvíz

14:00-14:30         Star Wars Cosplay Verseny

14:30-16:00         Cosplay Gála

16:00-17:00         Rajzos interjú Simon Zsófival

17:00-18:00         ConBeugró

18:00-19:00         Eredményhirdetés

19:00-21:00         Sword Art Online: Ordinal Scale

Conozók viadala

11:00-12:00         Evőpálcika használó verseny

12:00-13:00         Szócsata

13:00-13:30         Sütisütő verseny zsűrizés

13:30-14:00         Getto Cosplay bemutató

14:00-15:00         Con Foglaló

15:00-16:00          Geek Activity

16:00-17:00          Chorus Dance

cikesz_png

Workshop

11:00-12:30         Denevéres hajdísz készítés

11:30-13:30          Getto Cosplay verseny

12:30-14:00         Steampunk goggle készítés

14:00-15:30         Hólabda készítő workshop

15:30-17:00         Totoro medál süthető gyurma workshop

17:00-18:30         Plüss szörnyecske workshop

Gamer színpad

10:00-19:00         LoL szabadjáték

Konzol Mascot

D Konzol

11:00-12:30         Konzolverseny regisztrációk

12:30-17:00         Naruto Storm verseny

12:30-17:00         Tekken 7 verseny

13:00-17:00         Just Dance verseny

Egésznapos programok:

Mortal Kombat XL

Injustice 2

Fogadó Táncpad sarok

13:00-14:00          Táncpad kezdő verseny

14:00-15:00          Pump it Up kezdő verseny

15:00-16:00          Táncpad középhaladó verseny

16:00-17:00          Pump it Up haladó verseny

DDR Mascot

Karaoke

 

10:30-12:30          Hagyományos karaoke

12:30-13:00          Dalcsata

13:00-14:00          Mini Zene Tippmix

14:00-16:00          Hagyományos karaoke

16:00-17:00          Japán és Koreai Zenei
.                                videók a SoJ válogatásából

17:00-19:00          Hagyományos karaoke

Karaoke Mascot

 

A műsorváltozás jogát fent tartjuk!