2016 Őszi MondoCon Verseny Eredmények

Megérkeztek a 2016 Őszi MondoCon Verseny eredményei. Egy helyen tekinthetitek meg a Konzol Korner versenyek nyerteseit, a Rajzversenyek helyezettjeit, az Animekritika videóverseny és a III. Anime Fandub verseny eredményeit, a DDR és PIU verseny győzteseinek listáját, a Karaoke versenyen elért eredményeket, a Vetélkedő versenyek helyezettjeit, és végül de nem utolsó sorban az AMV versenyen helyezettjeit is.

Konzol:

Mortal Kombat XL

  1. helyezett: Tóth Christian
  2. helyezett: Lengyel Ádám
  3. helyezett: Jánoska Krisztina

Just Dance Haladó

  1. helyezett: Körmendi Noel
  2. helyezett: Takács Anikó
  3. helyezett: Sárdi Dániel

Just Dance Kezdő

  1. helyezett: Tóth Dorotya
  2. helyezett: Varga Jázmin Orsolya
  3. helyezett: Timina Mónika

Naruto

  1. helyezett: Bach András
  2. helyezett: Nagy Zoárd
  3. helyezett: Mátrai Ferenc

Gamer tudáskvíz nyertese:

  • Dombóvári Ádám

Rajzverseny:

CGI kategória:

1. helyezett: Molnár Gábor

CGI: Magyar Bernadett

2. helyezett: Magyar Bernadett

3. helyezett: Halász Petra

Fanart kategória:

  1. helyezett: Virág Fruzsina
  2. helyezett: Paragi Diána
  3. helyezett: Takács Anikó

Karakter tervezés nyertese:

  • Vincze Éva

Original kategória:

1. helyezett: Virág Fruzsina

2. helyezett: Vincze Éva

Original: Hargitai Emma

3. helyezett: Hargitai Emma

 

Zsűri kedvence:

  • Horváth Nelli

Animekritika videóverseny helyezettjei a zsűri értékelése alapján

1. helyezettAzazel – High School DxD kritika (108 pont)
2. helyezettKiki – Mahō Shōjo Madoka Magika (100,5 pont)
3. helyezettLui – NHK ni Yōkoso! kritika (94,5 pont)
4. helyezett: Ricz – Kyōsōgiga kritika (87,5 pont)
5. helyezett: Otaku Kalauz – Hataraku Maō-sama! kritika (86 pont)
5. helyezett: Gegory – Chi’s Sweet Home kritika (86 pont)
6. helyezett: Gyukiteru – Kurau Phantom Memory kiritka (81 pont)
7. helyezett: tomyx – Young Black Jack kritika (75,5 pont)
8. helyezett: SuperPanda – Steins;Gate kritika (75 pont)
9. helyezett: Nina – Orange kritika (73 pont)
10. helyezett: Uzumaki Duncanfan –  Himōto! Umaru-chan kritika (69 pont)
11. helyezett: HihashiKata – Cowboy Bebop kritika (62,5 pont)
12. helyezett: dzsipszi.medzs – Hyōka kritika (62 pont)
13. helyezett: Viga – Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu kritika (50,5 pont)
14. helyezett: Nina Rosenwald – One Piece kritika (47 pont)
15. helyezett: Lunczi – Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu kritika (44,5 pont)
16. helyezett: Sato Tenshi – Tokyo Ghoul kritika (39 pont)
17. helyezett: Fekete Lovag – Boku no Hero Academia kritika (37,5 pont)

 

A közönségszavazást Sato Tenshi – Tokyo Ghoul kritikája nyerte 111 szavazattal.

A zsűri részletes véleményét itt olvashatjátok.

 

III. Anime Fandub nyertesei

Legjobb egyéni induló: Mátrai László (Kuroshitsuji szinkron)

Legjobb csapat: Szuper Csillag Parasztok (Pokémon szinkron)

Legkreatívabb átdolgozás: GallerFilmz (Pokémon szinkron)

Leghitelesebb szinkron: Nanana (Nana szinkron)

Dance Dance Revolution

Kezdő győztes:
Turcsány Tormás

Középhaladó győztes:
Vitéz Barbara

Profi győztes:
Born Kitty

Veterán győztes:
Rimóczi Miklós

Pump It Up

Kezdő:

  1. helyezett: Vitéz Barbara
  2. helyezett: Kulima Sándor
  3. helyezett: Balogh Dominika

Haladó:

  1. helyezett: Lázár Tamás
  2. helyezett: Rimóczi Miklós
  3. helyezett: Petróczi Zoltán

Karaoke:

Karaoke Grand Prix eredményei:

  1. helyezett: Konatsu Alex (Alex)
  2. helyezett: Laurinyecz Pál (Waka)
  3. helyezett: Emmertné Verhás Eszter (Roni)

Zene tippmix eredményei:

Egyéni

  1. helyezett: Csécsei Dóra (CsDori)
  2. helyezett: Szekeres Dorottya (Dorothy Grav)
  3. helyezett: Kutasi Dóra

Csoportos

  1. helyezett: AOIANIME Berkó Levente (Titkos) Marenics János (John) Karasz Attila (supermario4ever)
  2. helyezett: Most Jutott Tesztlap Mühl Norbert (Dio) Horogi József (Jojo) Tuba Máté (Muda)
  3. helyezett: Mugendai V2.0 László Dávid (Miroku) Sebestyén Péter (8) Erdei Déniel (Daisuken)

Vetélkedők

Selfizős Pokémon Vadászat nyertese:
Szűcs Mária

Tökfaragás:

  1. helyezett: Fekete Zsófia
  2. helyezett: Bazsik Zsuzsanna
  3. helyezett: Németh Júlia

Fanfiction Író Verseny nyertese:
Ecsedi Sándor

Dalszöveg Fordító Verseny nyertese:
Laky Balázs

Szópárbaj nyertese:
Ivanich Lilla

Gettó Cosplay:

  1. helyezett: Laky Laura
  2. helyezett: Laky Evelin
  3. helyezett: Munkácsi Betti

Ruby-chan és Nyuffy-kun Küldetései:

  1. helyezett: Gáspár Lilla
  2. helyezett: Kócza Attila
  3. helyezett: Zsigó Melinda

Selfizős Vívmánygyűjtés nyertese:
Csikász Luca

Minden versenyzőnek nagyon gratulálunk!