2017 Nyári MondoCon Versenyeredmények

AMV Verseny

I.Helyezett: Vhenrik – The End of the World
II.Helyezett: AncsaGirl – Freaks
III.Helyezett: NinaRosenwald – Heroes and Warriors
Zsűri Különdíj: GoldeNThundeR – Destroid
Közönség Kedvence: Nuke – Starboy desu ga
A videókat és a Zsűri pontozását ITT és ITT tudjátok elérni.

CMV Verseny

Zsűri Különdíj: Bella & The Gang – Raise Your Glass
Közönség Kedvence: Hazardous Pictures – I did it for Love
A nevezett videókat ITT találhatjátok meg.

Vetélkedők

  • Original Novellaíró Verseny

    – Zetsuen (link a novellához: https://drive.google.com/file/d/0B7butzgU3bk2cE9HaGRqSlhabjA/view?usp=sharing)

  • Selfizős Vívmánygyűjtés

    – Mendaxx

  • Ruby-chan és Nyuffy-kun küldetései

    – I. helyezett: Gáspár Lilla
    – II. helyezett: Kócza Attila
    – III. helyezett: Soley Diána

  • Nindzsa Számháború II. – Kék csapat

    – Baru Amida
    – Baru Natália
    – Godány Anasztázia
    – Kóté Gréta
    – Tóth Nóra
    – Vici Henrietta
    – Vici Tamara

  • II. Magyar Kviddics Kupa

    – Bicskei Dóra
    – Szemerey Zselyke
    – Kubon Katalin
    – Mari Kitti
    – Makrai Mercédesz
    – Medvegy Anna
    – Rónaszéki Regina

  • Nindzsa Számháború I. – Rózsaszín csapat

    – Vizi Henrietta
    – Tóth Nóra
    – Reszler R. Péter
    – Baki Roland
    – Lányi Zoltán Viktor

  • Helybenírós Fanfiction Verseny

    – Zetsuen (link a novellához: https://drive.google.com/file/d/0B7butzgU3bk2cE9HaGRqSlhabjA/view?usp=sharing)
    – Mendaxx (link a novellához: https://drive.google.com/file/d/0B7butzgU3bk2cE9HaGRqSlhabjA/view?usp=sharing)

  • ConBeugró

    – I. helyezett: Slemmer Ádám – Jack Sparrow kapitány
    – II. helyezett: Hulyák György – Zoey
    – III. helyezett: Drackóczi Ádám – T-Rex

  • Evőpálcika Használó Verseny

    – Szegő Judit

Karaoke eredmények:

  • Dalszövegfordító verseny:

    I. helyezett: Horváth Zsuzsanna
    II. helyezett: Rátkai Gergely
    III. helyezett: Csurgó Anikó
    Különdíj: (Nívódíj) Laky Balázs

  • Karaoke vol 2.3 csoport verseny:


    I. helyezett: Rockman Műhely Kétharmad csoport – Laky Balázs, Laurinyecz Pál


    II. helyezett: Somnium Alas csoport – Szabó Flóra, Máhli Balázs


    III. helyezett: Tori csoport – Drahos Kata, Iván Réka

  • Zene Tippmix:

    • Egyéni:

      I. helyezett: Szabó Rebeka
      II. helyezett: Sabo Péter
      III. helyezett: Csécsei Dóra

    • Csoportos:

      I. helyezett: HachiDai P csapat – Erdei Dániel, Sebestyén Péter
      II. helyezett: Mikuisták csapat – Urbanovics Ágnes, Sabo Dániel
      III. helyezett: Dárkuészü csapat – Gajdos Beatrix, Veresegyházi Emma, Márton-Mezey Csenge

    • Veterán:

      I. helyezett: John és Dzsó – Marenics János, László Dávid
      II. helyezett: 2000 Ft-os Pillar Macska – Szűcs Eszter, Vécsey Balázs, Kovács Máté
      III. helyezett: Kétszersült Tesztlap Osztag – Tuba Máté, Horogi József

Beküldős rajzverseny helyezések

  • Original

    03_original_1. helyezett_small

    1. Virág Fruzsina

    02_original_2. helyezett

    2. Vanczák Kitty Viktória

    01_original_3. helyezett
    3. Fodor Kata

  • Fanart

    06_fanart_1. helyezett_small
    1. Virág Fruzsina

    05_fanart_2. helyezett
    2. Virág Nikolett

    04_fanart_3. helyezett
    3. Bakos Dorottya

  • CG

    09_cg_1. helyezett
    1. Vanczák Kitty Viktória

    08_cg_2. helyezett_small
    2. Virág Fruzsina

    07_cg_3. helyezett_small
    3. Iván Réka

  • Karakterterv

    11_karakterterv_1. helyezett
    1. Somogyi Eszter Edina

  • Képregényoldal

    10_mangaoldal_1.helyezett
    1. Gajdács Ádám

  • Helybenrajzolós verseny

    virag_fruzsina
    1. Virág Fruzsina

    dimitrova_veronika
    2. Dimitrova Veronika

    fischer_anita
    3. Fischer Anita

    voros_andrea_otilia
    4. Vörös Andrea

    tuboly_gabriella
    5. Tuboly Gabriella

    nagy_luca
    Különdíj: Nagy Luca

Konzol:

  • Tekken

    1. Márton Roland
    2. Zsámboki Péter
    3.  BenyoBoy

  • Just Dance Haladó

    1. Szelei Zoltán
    2. Bartos Botond
    3. Dovala Rozina

  • Just Dance Kezdő

    1. Szűcs Mária
    2. Szatmári Ágnes
    3. Toma Sándor

    Legjobb mozgású táncos
    Gombos Réka

  • Mortal Kombat XL

    1. Tóth Christian
    2. Jánoska Krisztina
    3. Szapóczy Attila

  • Naruto Profi

    1. Vural Alex
    2. Pásztor Csaba
    3. Nagy Zoárd

  • Naruto Kezdő

    1. Farsang Dániel
    2. Pénze Attila
    3. Király Róbert