2017 Őszi MondoCon versenyeredmények

Táncpadversenyek eredményei:

ITG kezdő:

1. Faragó Kornél
2. Kiss Benedek
3. Gál Péter Kevin

ITG középhaladó:

1. Tóth Ágnes
2. Makula Norbert
3. Czigle Róbert

ITG haladó:

1. Vitéz Barbara
2. Sziksz Dávid
3. Shaffer Dominik

PIU kezdő:

1. Faragó Kornél
2. Simon Kornél
3. Lendvai Gábor

PIU haladó:

1. Németh Enikő
2. Süttő Rita
3. Sziksz Dávid

Evőpálcika használó verseny:

Németh Dávid

Pokémon Vadászat:

Truong Nhu Quynh avagy Mai

Szócsata:

Amberger Dániel

Fanfiction Író Verseny:

Kelemen Luca
Gyilkosság hat főre – Cluedo fanfiction

Original Novella Író Verseny:

Kovács Krisztina
A hercegnő, aki soha nem létezett

Gettó Cosplay:

Halász Krisztina, Fekete Zsófia, Bazsik Zsuzsanna

AMV Verseny:

1. GoldeNThunder88 – A Legkisebb Fiú
2. Vhenrik  – Visions
3. Shadowbody – Cinderblox
Zsűri kedvence: Nuke – Pókember: Hazatérés előzetes
Közönség Díjas: JorgebAMVs – Azóta
A verseny videókat EZEN a linken lehet elérni.
A zsűri pontozásait pedig ITT találhatjátok.

Animekritika videoverseny eredmények:

  • zsűri kedvence: Viga
  • közönség kedvence: Viga
  • legjobb ötlet / technika: Krisztfo (5 zsűri jelölés)
  • Legtöbbet fejlődött versenyző: Viga (4 zsűri jelölés), Tomyx20 (3 zsűri jelölés)

Anime fandub verseny eredmények

  • legjobb csapat: Fairyk szorult helyzetben
  • legjobb egyéni induló: Mátrai László
  • legjobb hang: mPoOvR
  • legjobb paródia: Infy

Karaoke eredmények:

Karaoke Grand Prix

Egyéni:
I. Laurinyecz Pál (waka)
II. Máhli Balázs (mazsibazsi)
III. Taschner Dániel (Yaten)
Csoport:
I. Hiddenleaf csapat [Forján Fanni (Lexi), Bécs Bence (SyL)]
***

Dalszövegfordító verseny

I. Laurinyecz Pál (waka)
II. Csurgó Anikó (Nina)
III. Vészi Blanka (Onnanoko)

Helybenrajzolós verseny

1.hely:  Haász Petra

helyben_1_haasz petra

2.hely: Sánta Anna

helyben_2_santa anna

3.hely: Szabó Alexandra

helyben_3_szabo alexandra

Beküldős rajzverseny

Original

1.hely: Simák Zsófia

03_original_1.hely

2.hely: Halász Krisztina

02_original_2.hely_small

3.hely: Fekete Zsófia Andrea

01_original_3.hely

Fanart

06_fanart_1.hely

1.hely: Virág Nikolett

05_fanart_2.hely

2.hely: Szabó Veronika

04_fanart_3.hely

3.hely: Mazár Virág

CG

09_cg_1.hely

1.hely: Major Panka

08_cg_2.hely

2.hely: Dojcsák Milla

07_cg_3.hely
3.hely: Rátkai Laura Anna

Karakterterv

10_karakter_1.hely
1.hely: Virág Nikolett

Mangaoldal

11_manga_1.hely
1.hely: Gajdács Ádám

Különdíj: Zelei Viktor

Mixed Media

13_mm_1.hely
1.hely: Mazár Virág

Konzol eredmények

Just Dance Kezdő

1. Szűcs Mária
2. Tóth Róbert
3. Csolakov Dóra

Just Dance Haladó

1. Ignácz Bernadett
2. Farkas Csaba
3. Mátrai László

Injustice 2

1. Tóth Christian
2. Jánoska Krisztina
3. Szapóczy Attila

Naruto kezdő

1. Mátrai Ferenc
2. Rafael Dávid
3. Bódis Dániel

Naruto profi

1. Lendvai Szabolcs
2. Gyöngyösi Dániel
3. Gál adrián

Tekken 7

1. Kósa Bence

2. Schneider Péter
3.  Tóth Christian