2017 Tavaszi MondoCON versenyeredmények

VIII. Nemzetközi AMV Verseny Eredmények:

1.helyezett: Cirera – Levi Boitano

2.helyezett: wuuber – Nightmare

3.helyezett: JorgebAMVs – Sober and Clean

Közönség Kedvence: Markus – A kontár muzsikus

Zsűri kedvence: Vhenrik – BOOM!!!

A videókat, zsűri pontozást, összegző táblázatot, és a videók adatait ezen a linken találjátok:

Animekritika videóverseny eredmények:

  • Közönség kedvence: Yeti mester
  • Zsűri kedvence: Flash

Anime Fandub-verseny

  • Legjobb csapat: Gyuri!!! on Ice
  • Legjobb egyéni induló: Rafiq
  • Legjobb paródia: Infy
  • Leghitelesebb szinkron: Vinsmoke Sanji

Vetélkedők

– Selfizős Vívmánygyűjtés

Csikász Luca

– Szópárbaj

Baksa Nóra Korina

– Selfizős Pokémon Vadászat

Szűcs Mária

– Fanfiction Író Verseny

Ecsedi Sándor

– Original Novella Író Verseny

Kiscsatári Zsófia

Gettó Cosplay

Csápcsoport – CsápCsutulu versenyművel

Karaoke:

IV. MondoCon Énekverseny

I. hely: Szabó Flóra (toumeiNi)
II. hely: Emmertné Verhás Eszter (Roni)
III. hely: Laurinyecz Pál (waka)

Zene Tippmix

Egyéni I. hely: Szekeres Dorottya (Dorothy Grav)
Csoportos I. hely: Milkvisták — Sabo Dániel (Brown), Urbanovics Ágnes (Nodame), Horváth Katalin (Jigoku)
Csoportos II. hely: Kyouken — Konatsu Alex, Sabo Péter
Csoportos III. hely: 3baka — Almási Alma (Ayumu), Nagy Rita (Deam), Pogány Viktória (Aya)
Veterán csoport I. hely: More More Lovers! — Marenics János (John), Berkó Levente (Titkos), Sebestyén Péter (8)
Veterán csoport II. hely: Passz — Gáspár Lilla, Zsigó Melinda, Komora Katalin
Veterán csoport III. hely: Megint jutott tesztlap, de minek?! Team — Mühl Norbert (Russel), Tuba Máté (Wryyyyy), Horogi József (JoJo)
Veterán csoport IV. hely: 2000 Ft-os Pillar Men — Kovács Máté (Asztal), Szűcs Eszter (Naru-chan), Vécsey Balázs (Lord von Pumpking)

 

Rajzverseny:

Original kategória

001_original_1

1. Szűcs Réka

001_original_2
2. Gellén Veronika

001_original_3
3. Bazsik Zsuzsanna

Fanart kategória

002_fanart_1

1. Takács Anikó

002_fanart_2
2. Mazár Virág

002_fanart_3
3. Szűcs Réka

CG/Digitális

003_CGI_1

1. Géczi Noémi

003__CGI_2
2. Szilágyi Szilvia

003_CGI_3
3. Cziráki Alexandra

Mangaoldal

004_mangoldal_1

1. Tóth Mónika

Karakterterv

1. Szilágyi Szilvia

005_karakterterv_1

Helyben nevezős rajzverseny

1. Bazsik Zsuzsanna
2. Vincz Évi
3. Kovács Vivien
4. Szabó Veronika
5. Szremkó Bettina
6. Hetesi András
7. Antal Viktória
8. Géczi Noémi
9. Máté Alexandra
10. Szabó Alexandra
Különdíj: Hovodzák Csilla

Konzol versenyek:

Just Dance 2017 haladó

1.Gombos Réka
2. Szelei Zoltán
3. Tóth Dorottya


Just Dance 2017 Kezdő

1. Puporka Roland
2. Terpecz Gergely
3. Molnár Vivien


Legjobb Mozgású Táncos:

Bartos Botond

 

Mortal Kombat XL

1. Tóth Christian
2. Molnár Valentin
3. Szapócz Attila

Naruto

1. Vural Alex
2. Uj Ferenc
3. Pénzes Attila