2018 Nyári MondoCon versenyeredmények

Konzol versenyek:

Mortal Kombat XL

  1. Ale Péter Mózes
  2. Kemencés Marcell
  3. Kőnig Péter

Dragon Ball FighterZ

  1. Ilhzard
  2. Lakatos Zsolt
  3. Turzó Sándor

Just Dance Kezdő

  1. Gróf Vanda Imola
  2. Szűcs Mária
  3. Petró Dolóresz

Just Dance Haladó

  1. Farkas Csaba
  2. Füzes Ádám
  3. Pozsonyi Krisztina

Just Dance Profi

  1. Gódi Péter
  2. Bihary Bianka
  3. Deák Melinda

Tekken 7

  1. Bodor Richárd
  2. Ilhzard
  3. Mezei Hani

Naruto Ultimate Ninja Storm 4: Road to Boruto

  1. Surányi Tibor Máté
  2. Nguyen
  3. Rafael Dávid

Karaoke versenyek:

Karaoke Vol 2.3 csapatverseny

I. helyezett: Rockman Műhely 2/3 csapat, Laky Balázs és Laurinyecz Pál

II. helyezett: Fradisták Újpesten csapat, Deák Lilla, Deák Csongor és Ivanics Ádám

III. helyezett: Doki Doki Karaoke Klub csapat, Ráczt Tamara, Varga Veronika, Tarr Petra

Dalszövegfordító verseny

I. helyezett: Ágostai Katalin

II. helyezett: Király Éva

III. helyezett: Traier-Kiss Roland

Zene Tippmix

Egyéni I. hely: Sándor Lilla

Egyéni II. hely: Cziráki Balázs

Egyéni III. hely: Karasz Attila

Csoportos I. hely: A & K – Aszódi Attila, Bába Richárd

Csoportos II. hely: Igen, Melegünk Van – Komora Katalin, Kálmán Dániel, Gáspár Lilla

Csoportos III. hely: A 3 Baka – Almási Alma, Bartus Anna, Nagy Rita

Zene Tippmix Xtra

Egyéni I. hely: Víg Anna

Egyéni II. hely: Király Nikolett

Egyéni III. hely: Szekeres Dorottya

Csoportos I. hely: Dai-Hachi P – Sebestyén Péter, Erdei Dániel

Csoportos II. hely: Shadilay – Marenics János, László Dávid, Máhli Balázs

Csoportos III. hely: Burning Tesztlap Zaibatsu – Tuba Máté, Horogi József

Anime kritika videóverseny

  • Közönség kedvence: Sato Tenshi
  • Zsűri kedvence: Cakecinke és Bridzsit

Vetélkedők

ConBeugró

I. helyezett: Pop Vivien
II. helyezett: Papp Péter

III. Magyar Kviddics Kupa

  • Horváth Anna
  • Gönczy Fanni
  • Orosz Luca
  • Névtelen Joker cosplayes :)
  • Várnai Zoltán
  • Molnár Dorka
  • Erdei Péter
  • Erdei Anna

Nindzsa Számháború

  • Tóth Boglárka
  • Benedek Zsófia
  • Hegedűs Dóra
  • Tóth Johanna
  • Pintér Krisztián

Író Verseny

Mendax (novella: https://drive.google.com/file/d/1qssPqIOoiUMk4_UUDF474fkO7Df0V3pV/view?usp=sharing)

Evőpálcika Használó Verseny (EHV)

Pásztor Diána

Rajzversenyek

Beküldős rajzverseny

Original

1. Halász Krisztina

03_original-1

2. Molnár Dalma

02_original-2

3. Mazár Virág

01_original-3

Fanart

1. Bajer Fanni

06_fanart-1

2. Mazár Virág

05_fanart-2

3. Virág Nikolett

04_fanart-3

CG

1. Deák Dorottya

09_cg-1

2. Zentai András

08_cg-2

3. Fintor Gréta

07_cg-3

MM

1. Mazár Virág

10_mm-1

Karakter

1. Farkas Kitti

11_karakter-1

Képregényoldal: kevés pályamű miatt nem hirdettünk nyertest

A Wacom tábla győztese: Halász Krisztina

12_wacom

Helyben nevezős rajzverseny

1. Szegi Luca

helyben_1

2. Deák Dorottya

helyben_2

3. Tuboly Gabriella

helyben_3

Zsűri Kedvence: Csepkó Anikó

helyben_zsűri kedvence

Táncpad versenyek

In The Groove kezdő:

1. Fekete Márk
2. Sallai Tamás
3. Várhegyi Dalma

In The Groove középhaladó:

1. Susák Richárd
2. Szecsei Enikő
3. Várhegyi Péter

 

In The Groove haladó:

1. Schäffer Dominik
2. Nagy Ramóna
3. Szalagyi Beáta

 

Pump It Up kezdő:

1. Szabó Dorka
2. Várhegyi Hajnal
3. Dér Kriszti

 

Pump It Up haladó:

1. Sashalmi Luca
2. Rahberger Karina
3. Süttő Rita

AMV Verseny

I. helyezett: Vhenrik – 300 Millió
II. helyezett: Sin – X
III. helyezett: Mystyk&GoldenThundeR – Start Again

Zsűri Kedvence: Cendra – Dank memes compilation #420
Közönség Kedvence: rauch – Rude Boy
A teljes mezőny videóit, valamint a zsűri pontozását ezen a linken találjátok: https://drive.google.com/open?id=1Z-jvFrJRT2jvZXWXI7RBmZFf9zPPaGaI