2018 Tavaszi MondoCon versenyeredmények

Táncpad versenyeredmények

ITG kezdő
1. Kiss Bertalan
2. Zimon Anna
3. Szecsei Enikő
ITG középhaladó
1. Nagy Ramóna
2. Rácz Marcell
3. Román Tamás
ITG haladó
1.  Tóth Ágnes
2.  Scheffer Dominik
3.  Rácz Marcell
PIU kezdő
1.  Burján Boglárka
2.  Nagy Ramóna
3.  Bánkúti Csenge
PIU haladó
1.  Rahberger Karina
2.  Süttő Rita
3.  Sofija Novković

AMV

Helyezettjeink:
1. helyezett: Deliyah – Benned és Bennem
2. helyezett: MagyarZenéreKínaiTwixtor – Just Monogatari
3.helyezett: Nuke – 220 felett
Zsűri kedvence: 491- Megértés
Közönség kedvence: SpLaYd – Hősök
A Videókat és a zsűri pontozásokat, a videók adatait ezeken a linkeken találjátok:

Karaoke

Énekverseny:

I. hely: Liktor Enikő Aisa (Lea)

II. hely: Tóth Viktória Adrienn (Lucy)
III. hely: Truong Nhu Quynh (Mai)

Véleményt kérni emailben a karaoke@adarnako.hu vagy az adarna.verseny@gmail.com címen lehet.

***

Dalszövegfordító verseny:

Az eredmények mellé légyszi ezt is írjátok ki:

A jelentkezők véleményt kérhetnek beküldött fordításukról a karaoke@adarnako.hu vagy az adarna.verseny@gmail.com címen.
Az elérhető maximális pontszám 150 pont.
I. hely: Laurinyecz Pál (waka) – 139p
[díjazásra a többiek a jelentkezők száma (4) miatt nem kerültek, de egy elismerő gratulációt mindegyik abszolút megérdemel, mert kifejezetten igényes fordítások voltak]

II. hely: Ágostai Katalin – 122,5p
III. hely: Sándor Lilla – 121 p
IV. hely: Tóth Nikolett – 104p

***

Zene Tippmix:
Egyéni I. hely: Sándor Lilla
Csoportos I. hely: Mikrózott Banán [Komora Katalin, Pintér Gergő] Csoportos II. hely: Za Warudo [Kardos Péter, Tar Szonja Alícia, Lengyel Csaba] Csoportos III. hely: Ushiro Daze [Almási Alma, Tar Dominika, Pogány Viktória]

Zene Tippmix XTRA:
Egyéni I. hely: Csécsei Dóra
Csoportos I. hely: Yume no Team [Erdei Dániel, Sebestyén Péter, Marenics János] Csoportos II. hely: Senbonzakura [Kálmán Dániel, Gáspár Lilla] Csoportos III. hely: 3-Gatsu [Póczos Ákos, Víg Anna]

A tippmix részletes eredményei nemsokára elérhetőek lesznek a honlapunkról (adarnako.hu). Ha pedig valaki lemaradt a tippmixről, vagy szeretné otthon kipróbálni az XTRA feladványokat, hamarosan közzétesszük a hanganyagot és a feladatlapokat is!

Konzol

Mortal:

1.hely: 2 Ale Péter Mózes
2.hely: 13 Kőnig Péter
3.hely: 3 Turzó Sándor

Dragon ball:

1.hely: 3 Turzó Sándor
2.hely: 5 Kovács Dániel
3.hely: 2 Kvanduk Barnabás

Just Dance kezdő:

1.hely: 45 Deák Melinda
2.hely: 11 Takács Anikó
3.hely: 4  Wittner Márton Attila

Just Dance haladó:

1.hely: 29  Farkas Csaba
2.hely: 17 Varga Flóra
3.hely: 8  Szekeres Kinga

Just Dance Profi:

1.hely: 29 Farkas Csaba
2.hely: 28 Gódi Péter
3.hely: 31 Bartos Botond

Naruto Kezdő:

1.hely: 3 Mátrai Ferenc
2.hely: 1 Surányi Tibor
3.hely: 4 Mátrai László

Naruto Haladó:

1.hely:  5 Kovács Daniel
2.hely:  2 Tu Ky Quang
3.hely:  8 Ale Péter Mózes

Tekken7:

1.hely:  15 Bodor Richárd
2.hely:  14 Gorzó Tamás
3.hely:  18 Vlasits Miklós

Animefandub

Legjobb csapat: PEKAMI Team
Legjobb egyéni induló: mPoOvR
Legjobb hang: Kata
Különdíj: Eper testvérek

 Rajzversenyek

Beküldős rajzverseny helyezettek

Original
1. Halász Krisztina
03_original-1

2. Virág Nikolett
02_original-2

3. Iván Réka
01_original-3

Fanart
1. Mazár Virág
06_fanart-1

2. Virág Nikolett
05_fanart-2

3. Fekete Zsófia Anna
04_fanart-3

CG
1. Hegedüs Orsolya
09_cg-1

2. Sánta Anna Kira
08_cg-2

3. Soós Luca
07_cg-3

Különdíj: Hanson Laura
10_cg-kulon

MM
1. Vanczák Kitty
11_mmedia-1

Karakter
1. Virág Nikolett
12_karakter-1

Képregényoldal
1. Iván Réka
13_kepregeny-1

A Wacom tablet győztese: Mazár Virág
14_abszolut1

Helybenrajzolós verseny győztesek TOP 10
1. Haász Petra
01_Haasz Petra

2. Gellén Veronika
02_Gellen Veronika

3. Dimitrova Veronika
03_Dimitrova Veronika

4. Sánta Anna
04_Santa Anna

5. Hévizi Dorottya
05_Hevizi Dorottya

6. Vanczák Kitty
06_Vanczak Kitty

7. Obertik Orsolya
07_Obertik Orsolya

8. Szántó Eszter
08_Szanto Eszter

9. Tóth Diána
09_Toth Diana

10. Szász Eszter
10_Szasz Eszter

Különdíj: Nagy Orsolya
Kulon_Nagy Orsolya

Vetélkedők:

– Selfizős Vívmánygyűjtés
Csikász Luca
– Ruby-chan és Nyuffy-kun Küldetései
Kiscsatári Zsófia
Kósza Attila
– Pokémon Vadászat
Havasi Zsuzsanna
– Közmondás Bingó
Siposné B. Zsuzsanna
Németh Martina
– Szócsata
Koós Máté