2019 Nyári MondoCon verseny eredmények

Vetélkedős versenyek:

ConBeugró:
– I. helyezett: Goldmann-Görög Viktor
– II. helyezett: Bécs Bence
– III. helyezett: Hulyák György

Fanfiction és novella író verseny:
– Helix Hex
Teljes mű

Kviddics győztes csapat:
– Békési Bernadett
– Fodor Tamara
– Jánosi Judit
– Kövesi-Nagy Mihály
– Fekete Ádám

GettóCosplay:
– Minimum effort csoport

Tekergők Térképe játék győztes:
– Dávid Maja
– Tóth Bianka
– Csörgei Dávid
– Schillinger Viktória

Karaoke versenyek:

Karaoke Vol. 2.3 eredmények:
I. hely: Re:Waifu – Traier-Kiss Roland, Szollár Bence
II. hely: Mitsunohana – Szabó Flóra, Király Nikolett, Quynh Nhu Truong (holtverseny)
II. hely: Akatsukik – Bécs Bence, Posztós Dávid, Forján Fanni (holtverseny)

Zene Tippmix & Xtra eredmények:
– Egyéni I. hely: Karasz Attila
– Egyéni Xtra I. hely: Molnár Aurél
– Csoportos:
I. hely: Nincs – Gáspár Lilla, Kálmán Dániel
II. hely: Bundyk – Komora Katalin, Kócza Attila, Györfi István
III. hely: TDD – Takács Viktória, Hajdu Krisztina, Nagy Rita
– Csoportos Xtra:
I. hely: Daihachi-P + 1 fő – Sebestyén Péter, Erdei Dániel, László Dávid
II. hely: Zura ga Katsu! – Bükkösi Anna, Szollár Bence, Traier-Kiss Roland
III. hely: 2001 Ft-os Macska – Szűcs Eszter, Vécsey Balázs, Vécsey Veronika
– Ganbatte-díjat kap az Itt Maradtunk csapat – Bődi Viktória, Gerzsenyi Gréta

Dalszövegfordító verseny eredmények:
I. hely: Csurgó Anikó
II. hely: Farkas Fiametta
III. hely: Bokor Ágota

Rajzversenyek:

Beküldős rajzverseny eredmények:
Fanart
1. Mike Hanka
2. Péter Gabriella
3. Baigal Dolly

Original
1. Baigal Dolly
2. Molnár Dalma
3. Naeviss

CGI/Digitális
1. Soós Luca
2. Géczi Noémi
3. Sipos Szofi

Karakterlap
1. NekoJinny

Mixed Media
1. Bazsik Zsuzsanna

1. Bazsik Zsuzsanna

A Wacom tábla győztese: Péter Gabriella

Helyben rajzolós verseny eredmények:
1. Cser Alexandra
2. Bazsik Zsuzsanna
3. Gólya
4. Kecskés Tamás
5. Lénárd Alexandra
6. Otola
7. Haász Petra
8. Máté Alexandra
9. Bajer Fanni
10. Szofrán Fanni Ildikó
Különdíj: Tóth Boglárka
A Wacom tábla győztese: Kecskés Tamás

AMV verseny:

Haladó Kategóriában dobogós helyet ért el:
– I. helyezett: Naru – Kataomoi
– II. helyezett: Nuke – Ghostbusters
– III. helyezett: Álmodozók (VHenrik;Sycho) – DreamWorld

Kezdő Kategóriában dobogós helyet ért el:
– I. helyezett: Ferencka – Holy Grail war
– II. helyezett: Slan – Last day
– III. helyezett: AoiSakura – MindStorm

Közönség Kedvence: Milan21 – Az íj Útján

Zsűri Kedvence: Sebby – Ready to fly

A videók és a Zsűri pontozása


V. Iron Chef Team Battle:
– I. helyezett: Zoul’s Team

  • AoiSakura
  • Kev
  • VHenrik
  • Vapoda

– II. helyezett: Boku no Sunday

  • Cerberus
  • NemesisAMV
  • Voldenincs
  • BlackDog

III.helyezett: Warriors

  • SpLaYd
  • ShenkONE
  • Sycho
  • Nuke

IV.helyezett: Csapatnév IC

  • Mora
  • Sunyi Uborka
  • Shu
  • DCM
A videók