2019 Őszi MondoCon verseny eredmények

Vetélkedő versenyek:

Dobble verseny – Szőke Erik
Tökfaragó verseny – Debrenti Evelin, Mike Naomi, Mike Ádám
Nyertesek fotót itt tudjátok megnézni.
Gettócosplay – Horváth Zsófi, Matus Dorottya, Mihály Csenge, Mihály Bence
Nyertesek fotót itt tudjátok megnézni.
Tekergők térképe – Csík Petra, Földes Anna, Fülöp Emese (szombati nap, 5-ös csapat)
Nyuffy-kun kihívása – Farkas Laura

Fanfiction versenyek:

Fanfiction és original novella író verseny – Nagy Viktor
100 szavas író verseny – Rosanics Márton

Rajz versenyek:

Tradicionális fanart
1. Bazsik Zsuzsanna
2. Németh Dóra
3. Pauleczki Panni
Digitális fanart
1. Krasznai Borbála
2. Vámosi Vénusz
3. Krasznai Borbála
Tradicionális original
1. Kálnai Viola
2. Bazsik Zsuzsa
3. Pluhár Virág
Digitális original
1. Fodor Kata
2. Nagy Szimonetta
3. Máté Alexandra
Karakterterv: NekoJinny
Nívó díj: Bazsik Zsuzsanna
Fiatal tehetség: Correa Sophia
Helyben rajzolós verseny
1. Kalocsai Eszter
2. Vanczák Kitti Viktória (Hikari kashay)
3. Hizsnyai Julianna (@nailan.art)
4. Kiss Andrea (Bunnie M Bubbles)
5. Haász Petra (Hapeart)
6. Bajer Fanni (maxyvert)
7. Götl Barbara (Luana)
8. Tuboly Gabriella (Rielle)
9. Bazsik Zsuzsanna
10. Kálnai Viola
Különdíj: Vincze Anikó (Reno)
A nyertes rajzokat itt tudjátok megnézni.

Karaoke versenyek:

Dalszövegfordító verseny:
I. hely: Bukovinszki Anita
II. hely: Ágostai Katalin
III. hely: Csurgó Anikó
Karaoke Grand Prix:
I. hely: Kratky Valentin
II. hely: Máhli Balázs
III. hely: Truong Nhu Quynh
Zene Tippmix csoportos:
I. hely: Daihachi-P.Exe (no Virus) csoport: Sebestyén Péter (8), Erdei Dániel (Dai)
II. hely: VSR (vízár) csoport: Horváth Viktória (Misao), Nagy Rita (Riu), Takács Viktória (Vitya)
III. hely: Tatakai csoport: Gáspár Lilla, Kálmán Dániel
Zene Tippmix Xtra csoportos:
I. hely: 1800 Ft-os macska csoport: Vécsey Balázs (Ennetsu), Szűcs Eszter (Naru-chan)
Zene Tippmix egyéni:
I. hely: Marenics János (John)
Zene Tippmix Xtra egyéni:
I. hely: Cziráki Balázs (Cira)

IX. Fanszinkron-verseny:

Legjobb újonc: Kovács Ádám
Legjobb veterán: Albatraoz (Madács Melinda)
Legjobb paródia: Silver Brothers (Mátrai László, Mátrai Ferenc)
Legjobb Boku no Hero Academia szinkron: McReggeli (Oláh Péter)

AMV Verseny eredmények:

Haladó Kategória
I. helyezett: Shuu – Because Noire
II. helyezett: Milan21 – Életünk Fonala
III.helyezett: KecskeChidori – Zombie

Kezdő Kategória 
I. helyezett:  Nexus – Play with fire   
II. helyezett: Mora – Beyond Regrets 
III.helyezett:   Levusz Prime – Lightning Pussy

Közönség kedvenc:
Ferencka – Thorfinn son of Thors

Zsűri különdíj:
SpLaYd – Phoenix

A videókat és a pontozást ezen a linken találjátok meg: https://drive.google.com/drive/folders/0B2fCHtAqXNh1fjdPdHB4LTlpUUxiOTVMWGdXN2tINFpqU1JTZGU3TEx3TDNSMWttdGotMXc?usp=sharing 

6. IronChef  TeamBattle eredmények:
I. helyezett: Shuu és DaviDB
II. helyezett: Henrik és Aocsima
III. helyezett: Mora és Mystyk 
IV. helyezett: Vinc és KecskeChidori
V. helyezett: Milan21 és Ichiro
VI. helyezett: Nuke és Ubi

A videók itt érhetőek el: https://drive.google.com/drive/folders/1yG9kspUXqP_W0NnHFocc_Ab9G94WRGQx