2021 Nyári MondoCon verseny eredmények

Karaoke

Énekverseny:

I. hely: Máhli Balázs
II. hely: Kocsis Edina
III. hely: Szabó Flóra

Zene Tippmix:

Egyéni:

I. hely: Legén Ádám

Csoportos:

I. hely: Silky Spiders csapat (Fejes Eszter, Gajdátsy Márk, Sárvári Tibor)
II. hely: Hoshi Fansub csapat (Sebestyén Lili, Schermann Viktor)
III. hely: Triforce csapat (Bandi Gabriella, Bandi Réka, Bandi Máté)

Zene Tippmix Xtra:

Egyéni:

I. hely: Sándor Lilla

Csoportos:

I. hely: Re:Turn AE GundAm csapat (Marenics János, Sebestyén Péter)
II. hely: 2001 Ft-os Macska csapat (Szűcs Eszter, Vécsey Veronika, Vécsey Balázs)
III. hely: Toman csapat (Nagy Emese, Szerencsen Bernadett)

Írj nekünk emailt az adarna.verseny@gmail.com címre, amennyiben érdekel a saját eredményed és a zsűrivéleménye.

Craftmanship

Legjobb kosztüm

Első jelölt: Kótai Alexandra
Második jelölt: Nagy Ludmilla
Nyertes: Pallagi Ádám

Legjobb karakterhűség

Első jelölt: Merena Ottilia
Második jelölt: Nagy Ludmilla
Nyertes: Kótai Alexandra

Con felfedezettje

Rédecsi Mónika

Legjobb színpadi jelenlét

Első jelölt: Pallagi Ádám
Második jelölt: Butterflynx Cosplay
Nyertes: Pallagi László

Cosplay Champions Cup

Első jelölt: Kótai Alexandra
Második jelölt: Rada Luna
Nyertes: Jobbágy Ildikó Melinda

Performance

Legjobb előadás

Első jelölt: MVL – My Villain Ligadémia
Második jelölt: Tóth Szimonetta
Nyertes: Delusional Team -Covidióták

Legjobb karakterhasonlóság

Első jelölt: Kuizs Barbara – Wei Wuxian
Második jelölt: Kiss Daniella – Lan Wangji
Nyertes: Chris Kreiniker – Dabi

Vetélkedő versenyek

Beküldős gettó cosplay

I. hely: Nagy Napsugár

Gettó cosplay

I. hely: Göltl Barbara és Weiler Gina

Nyuffy-kun és Ruby-chan kihívásai

I. hely: Gáspár Lilla

Rajzverseny

Beküldős rajzverseny

Tradicionális fanart

1. helyezett Bazsik Zsuzsanna (Caryota mitis)

2. helyezett Jobbágy Zoltán

3. helyezett Vanó Réka

Tradicionális original

1. helyezett Bazsik Zsuzsanna (Caryota mitis)

2. helyezett Lakatos Melinda (Hyralinda)

3. helyezett Rúzsa Karolina (Hina mahou)

Digitális fanart

1. helyezett Kovács Aoi Lilla (Syakai no. 53)

2. helyezett NekoJinny

3. helyezett Császár Lili

Digitális original

1. helyezett Peitl Berta (Kit)

2. helyezett NekoJinny

3. helyezett Császár Lili

Karakterlap

1. helyezett NekoJinny

Kézműves

1. helyezett Bazsik Zsuzsanna

Fiatal tehetség

Bicsérdi Laura (Nori Atr)

Wacom tábla nyertes

Kovács Aoi Lilla (Syakai no. 53)

Helyben rajzolós verseny

1. hely Bauer Fatime

2. hely Hizsnyai Julianna (NaliaN)

3. hely Orvos-Nagy Hanna (Hannorhunt)

4. hely Kiss Andrea (Bunnie)

5. hely Pavetits Emma – Különdíjas

6. hely Hortobágyi Eszter

7. hely Bazsik Zsuzsanna (Caryota mitis)

8. hely Szakonyi Adrienn (Diamond)

9. hely Tóth Boglárka Mónika (Szidney)

10. hely Bozó Attila Bertold (Atis1)

AMV

Haladó kategória:

1. Helyezett: Nuke – The Jealous Sun
2. Helyezett:  Veravero – Zero To Hero
3. Helyezett:   Milan21 – StoneGyver NCOP

Kezdő kategória:

1. Helyezett: Lelani – Young Love
2. Helyezett: ItsJustYuki – [ItsJustYuki] I Swear…
3. Helyezett: Yukki16 – Yurio-Danger

Zsűri Kedvenc:

Mora – Buriki no Dansz

Közönség Kedvenc:

Lena AMVs – Fate Series – Back on me

A beküldött művek a pontozásokkal egyetemben ezen a linken fel lelhetőek: https://drive.google.com/drive/folders/1hV1IZG4Hf68Bx-Qa-9KIe3I3dawUBT-T?usp=sharing

Cosplay

CCC

Jelöltek:

Craftmanship

Legjobb jelmez

Jelöltek:

Nyertes: Pallagi Ádám

Karakterhűség

Jelöltek:

Nyertes: Kótai Alexandra

Legjobb színpadi jelenlét

Jelöltek:

Nyertes: Pallagi László

Con felfedezettje

Nyertes: Rédecsi Mónika

Performance

Legjobb előadás

Jelöltek:

Nyertes: Delusional Team

Legjobb karakterhasonlóság

Nyertes: MVL Dabi

Fandub

🏅 Legjobb hang: Dióslaki Zsófia
🏅 Legjobb csapat: Dinamik Duó
🏅 Legjobb újonc: Sanji
🏅 Legjobb veterán: Albatraoz