2021 Őszi MondoCon verseny eredmények

Cosplay Craftsmanship

Legjobb színpadi jelenlét

Jelöltek

Nyertes

Hodási Rebeka Anna

Legjobb kosztüm

Jelöltek

Nyertes

Kótai Alexandra

Legjobb karakterhűség

Jelöltek

Nyertes

Ujhelyi Rebeka

Con felfedezettje

Szekrényes Rebeka

Közönség kedvence

Jelöltek

Nyertes

Ujhelyi Rebeka

Cosplay Performance

Legjobb előadás

Jelöltek

Nyertes

Kuizs Barbara – Random Kínai Írásjelek

Legjobb karakter hasonlóság

Jeloltek

Nyertes

Mátyus-Császár Liliána (InuYasha cosplay)

Közönség kedvence

Jelöltek

Nyertes

MONDO CONbat

AMV

Kezdő kategória

1.Helyezett: PiKKA – resonance
2 .Helyezett: Levusz Prime – Noelle Silva
3.Helyezett: MrFánk – Tüzérek

Haladó Kategória

1.Helyezett: Mora – The_Dream_Master.mp4
2 .Helyezett: Milan21 – The SK8 Boys
3.Helyezett: Sycho – Hull az elsárgult levél

Közönség kedvenc

FluffyFancsa – Wonder_Egg_Priority

Külön díj

FutureGadjetLab – Time

A videókat és a pontozásokat ezen a linken lehet elérni: https://drive.google.com/drive/folders/1ZmiRiouJSCnwyVykN4EZOX02Tphco2gY?usp=sharing

Karaoke

Énekverseny

I. hely: Szabó Flóra (toumeiNi)
II. hely: holtversenyben Horváth Alexandra (Saya) és Máhli Balázs (mazsibazsi)

Zene Tippmix

Egyéni

I. hely: Legén Ádám (AdasiX)

Csoportos 

I. hely: Team Babits (Tar Szonja, Tar Dominika és Almási Hunor)
II. hely: Imikék (Almási Anna, Pogány Viktória, Resztl Ferenc)
III. hely: Tenjiku Királyság (Szerencsen Bernadett, Perger Anna, Zékán Zsófia)

Zene Tippmix Xtra

Egyéni

I. hely: Sebestyén Péter (8)

Csoportos

I. hely: 1800 Ft-os macska (Szűcs Eszter, Vécsey Balázs)
II. hely: Mikuisták (Urbanovics Ágnes, Sabo Péter, Sabo Dániel)
III. hely: Kali team (Gáspár Lilla, Komora Katalin)

Részletes eredményekért szabad érdeklődni az adarna.verseny@gmail.com címen 😉

Nyuffy-kun és Ruby-chan kihívása

Győztese: Komora Katalin

Tökfaragó verseny

Győztese: Hoffmann Panna (Panda)

Gettó cosplay

Győztes csapata: Minimum effort (Bazsik Zsuzsanna, Köles Vivien)

Rajzverseny

Beküldős rajzverseny

Tradicionális Fanart

Tradicionális Original

Digitális Fanart

Digitális Original

Kézműves

Bazsik Zsuzsanna (Caryota mitis)

Képregény

Kaló Nikolett (Silver Wolfy)

Karakterlap

Bene Dorina (Deerdori)

Fiatal tehetség

Csernai Lili Anna (lipsz)

Nívó díj

Rielle

Helyben nevezős rajzverseny

Rajzcsata

1. hely: Rielle
2. hely: Orvos-Nagy Hanna (Hannorhunt)
3. hely: Csák Patrik
4. hely: Csupák Viktória (Singularia plantum)
5. hely: Borsay Emma