2022 Nyári MondoCon Versenyeredmények

Vetélkedő versenyek


Selfies vívmánygyűjtés

– Andréka Anna

Nyuffy-kun és Ruby-chan kihívásai

– Győrfi “Isk” István

Mondoconos Roxforti Házkupa

– Griffendéles csapat: Lebovics Sára, Barta Orsi, Orosz Anita

Emlékek a Merengőből Kihívás

– Aradi-Varga Katalin

Original novella író verseny

– Barta Erika

Fanfiction író verseny

– Guszejnov Szabina

Merengő Fanfiction csapat különdíjasa

– Varga Eszter

Anime fanszinkron-verseny


Legjobb csapat: MRT STUDIO
Legjobb hang: Asztalos Szimonetta
Legjobb újonc: Ramy

Rajz versenyek


Beküldős rajzverseny

Digitális Fanart

I. helyezett: Rielle

II. helyezett: Trepka Viktória (Muji)

III. helyezett: Komendát Zsuzsanna (Maoz)

Digitális Original

I. helyezett: Rielle

II. helyezett: Ollári Viktória (Veiko96)

III. helyezett: PAWear

Tradicionális Fanart

I. helyezett: Komendát Zsuzsanna (Maoz)

II. helyezett: Lakatos Melinda (Hyralinda)

III. helyezett: Trepka Viktória (Muji)

Tradicionális Original

I. helyezett: Rielle

II. helyezett: smolsadred

III. helyezett: Pluhár Virág (Blue)

Képregény

I. helyezett: Bozó Attila Bertold (Atis1)

I. helyezett: Bozó Attila Bertold (Atis1)

Karakterlap

I. helyezett: Bíró Blanka Anna (Sajtkifli)

I. helyezett: Bíró Blanka Anna (Sajtkifli)

Kézműves

I. helyezett: Zámbó Luca (Natural Harmonia Gropius)

I. helyezett: Zámbó Luca (Natural Harmonia Gropius)

Fiatal tehetség

Verba-Szögi Emma

Verba-Szögi Emma

Nívó díj

Trepka Viktória (Muji)

Trepka Viktória (Muji)

Helyben rajzverseny

I. helyezett: Rielle

II. helyezett: Németh Gergő (Nightingery)

III. helyezett: Schmidt Zsófia

IV. helyezett: Ollári Viktória (Veiko96)

V. helyezett: Erdősi Tamara (Carrot)

VI. helyezett: Kiss Andrea (Bunny)

VII. helyezett: Balla Letícia (El)

VIII. helyezett: Kiss Katalin

IX. helyezett: Bozó Attila Bertold (Atis1)

X. helyezett: Candzily

Különdíj: Balla Letícia (El)

Rajzcsata

I. helyezett: Bouchal Rita (sofiraelys)

II. helyezett: Máté Alexandra (cessalina)

III. helyezett: Rielle

IV. helyezett: Candzily

V. helyezett: Kupás Lilla

Karaoke versenyek


Énekverseny

I. helyezett: Máhli Balázs

II. helyezett: Szabó Flóra

III. helyezett: Laurinyecz Pál

Zene Tippmix

Egyéni:

I. helyezett: Do Nhat Quan (Tibi)

Csoportos:

I. helyezett: Mikuisták csapat
(Urbanovics Ágnes, Sabo Dániel, Sabo Péter)

II. helyezett: Toman csapat
(Bicsérdi Alida, Bicsérdi Laura, Szerencsev Bernadett)

III. helyezett: Pikácshú csapat
(Kitty, Ádi, Szabolcs)

Zene Tippmix Xtra

Egyéni:

I. helyezett: Póczas Ákos

Csoportos:

I. helyezett: Mikroweich Fenstern Zehn csapat
(László Dávid, Marenics János, Sebestyén Péter)

II. helyezett: “Mindig más a csapatnevünk” csapat
(Gáspár Lilla, Komora Katalin, Víg Anna)

III. helyezett: Black & Pink csapat
(Nagy viktória, Kiss Pál Tamás)

A Zene Tippmix feladatait, megoldásait és a felhasznált számok listáját itt találod. A részletes eredményekről érdeklődj emailben az adarna.verseny@gmail.com címen.

K-Pop Cover Stage verseny


1. Barbi
2. Bloodline Cover Team
3. Jomo
Különdíj: Vee

Konzol versenyek


Guilty Gear Strive

Kvanduk Barnabás

Turzó Sándor

Leitner Tamás

Just Dance 2022

Profi

Huber Lilla

Huber Anna

Fekete Zsanett

Haladó

Nagy Sándor

Róka Boroka

Szabó Zétény

Kezdő

Zolnai Barbara

Galambos Csilla

Janecska Eszter 

Tekken 7

Jókuthy Ajtony

Szabó András

Szántai László

AMV Verseny


Haladó

1. Shu –  In_The_Rain
2. Mora – Blinding_Fate
3. Milan21 – Júlia

Kezdő

1. animEnjoyer – Revenge
2. Sawako – The Feast
3. hanakoiku – To the Wonder – Jibaku shounen hanako-kun manga edit

Zsűri díj: Cin – Mit érek nélküled?
Közönség Díj: Nuke – The Retired Yakuza

A videók és a zsűri pontozása itt érhető el: https://drive.google.com/drive/folders/1eKVuZH-cJyBFcyoRoKNGGD_KotWFLiF9?usp=sharing