2022 Tavaszi MondoCon verseny eredmények

Karaoke

Énekverseny

I. hely: Máhli Balázs
II. hely: Shimizu Yui
III. hely: Szabó Flóra

Zene Tippmix

Egyéni: Bakonyi-Nemes Attila

Xtra egyéni: “Úgysem Nyerek”

Csoportos:
I. hely: Revolution K csapat (Csák Patrik, Kruppa Bence, Peterman Márk)
II. hely: RöpiCon 2.0 csapat (Horváth Jázmin, Kovács Szabolcs, Portik Csaba)
III. hely: Jojo Moon csapat (Gáspár Lilla, Komora Katalin)

Xtra csoportos:
I. hely: What Da Dog Doin’? csapat (Erdei Dániel, László Dávid, Sebestyén Péter)
II. hely: Triforce csapat (Bandi Gabriella, Bandi Máté, Bandi Réka)
III. hely: 2001 Ft-os Macska csapat (Szűcs Eszter, Vécsey Balázs, Vécsey Veronika)

Különdíjas: Bonten csapat (Braskó Barbara, Perger Anna, Szerencsen Bernadett)

Akit érdekelnek a részletes eredmények, vagy nem tudta átvenni a nyereményét írjon emailt adarna.verseny@gmail.com címre 🙂

Táncpad

Pump It Up kezdő

1. Szecsei Enikő
2. Pöltl Zorka
3. Fábián Eszter

In the Groove kezdő

1. Pöltl Zorka
2. Bauda Nikolett
3. Szabó Laura

Vetélkedők:

Tojás Cosplay:

1. helyezett: Killinger Anita
Különdíj: Csécsei Dorottya

Haiku író verseny:

1. helyezett: Szemeli Zita

Gettó Cosplay:

1. helyezett: Crazy Cat Ladies – Weiler Gina, Welsz Hanna, Göld Barbara

Legendás Állatok Megfigyelése keresős játék:

1. helyezett: Csík Petra

Fanfiction és Original Novella Író Verseny:

Fanfiction: Bárány Viktória Zsófia

Original: Tóth Eperjesi Anna

AMV

Kezdő kategória:

1. helyezett: FutureGadgetLab
2. helyezett: Levusz Prime
3. helyezett: Menőpeti69

Haladó kategória:

1. helyezett: Arcothy B3stEck
2. helyezett: Milan21
3. helyezett: Lelani
3. helyezett: Mora

Közönség Kedvenc: V8loss

Legjobb MMV: Mora

A videók és a zsűri pontozását itt találjátok: https://drive.google.com/drive/folders/1suD1zH6Cuxv0dXz3-dpddQ-VCNkGxzbr?usp=sharing

Rajzverseny

Beküldős rajzverseny

Tradicionális Original
1. smolsadred
2. Rielle
3. Bozó Attila Bertold (Atis1)

Tradicionális Fanart
1. Dévai Lúcia (Lucia’s Art)
2. Rielle
3. Trepka Viktória (Muji)

Digitális Original
1. Császár Lili
2. Trepka Viktória (Muji)
3. Czira Bettina

Digitális Fanart
1. Rielle
2. Kovács Krisztina (Krisztart)
3. Trepka Viktória (Muji)

Karakterlap
1. Bauer Fatime (fatimeart)

Kézműves
1. Nagyné Jakab Kitti (Seralunis)

Képregény
1. Iván Réka (Haku)

Fiatal tehetség
Kobra Tünde (Mio)

Nívó díj
Jobbágy Zoltán

Wacom tábla nyertese
Császár Lili

Helybennevezős rajzverseny

1.) Iván Réka (Haku)
2.) Pavetits Emma
3.) Candzily
4.) Tóth Boglárka Mónika (Szidney)
5.) Bozó Attila Bertold (Atis1)
6.) Molnár Elizabet
7.) Schmidt Zsófi
8.) Horváth Nelli (Dosadi VH)
9.) Ujszászi Alexandra (Yuinoart)
10.) Csepkó Anikó (Alwynka)
+Különdíj : Papp Anikó (Reno)

Cosplay versenyek

Craftmanship

Legjobb kosztüm

Első jelölt: Bauer Fatime
Második jelölt: Mazár Virág
Nyertes: MadMeowie

Legjobb karakterhűség

Első jelölt: MadMeowie
Második jelölt: Lei Andrea
Nyertes: Bauer Fatime

Con felfedezettje

Első jelölt: Merkl Orsolya
Második jelölt Sajtos Csenge
Nyertes: Puskár Vivien

Legjobb színpadi jelenlét

Első jelölt: Hodási Rebeka Anna
Második jelölt: MadMeowie
Nyertes: Phoenix Cosplay

Legjobb smink

Nyertes: Hodási Rebeka Anna

Hodási Rebeka Anna

Közönség kedvence

Első jelölt: Pihokker Dániel
Második jelölt: Lei Andrea
Nyertes: Puskár Vivien

Performance

Legjobb zenés-táncos előadás

Első jelölt: Háda Zoltán
Második jelölt: Az utolsó térdhajlítók
Nyertes: Pallagi Brothers

Legjobb színészi előadás

Első jelölt: Kogane no hitobio
Második jelölt: Boku No Hero Diabetica
Nyertes: Delusional Team

Legjobb karakter hasonlóság

Első jelölt: Delusional Team – Kiss Daniella
Második jelölt_ Sanpai az enyém lesz! – Leskovics Eszter
Nyertes: Háda Zoltán

Közönség kedvence

Első jelölt: Háda Zoltán
Második jelölt: Pallagi Brothers
Nyertes: Delusional Team

Cosplay Central Crown Championship

Legjobb előadás

Első jelölt: Nagy Ludmilla
Második jelölt: Doszpod Kitti
Nyertes: Kótai Alexandra

Konzol

JD 2022 Kezdő

I. hely: Mártai László
II. hely: Mikola Réka
III. hely: Sipos Sándor Gyula

JD 2022 Haladó

I. hely: Nátrai László
II. hely: Nagy Sándor
III. hely: Rózsa Boroka 

JD 2022 Profi

I. hely: Galvácki Judit
II. hely: Gódi Péter
III. hely: Deák Melinda

Tekken 7

I. hely: Nagy Zsolt József
II. hely: Lipták Dániel
III. hely: Hajnis Bence

Demon Slayer

I. hely: Oláh András
II. hely: Fuuetsu
III. hely: Szekeres Áron