Konzol versenyek


Tekken 7

1.Jókuthy Ajtony

2.Szántai László

3.Hajnis Bence Norbert

Just Dance:

Kezdő:

1.Toma Sándor

2.Farkas Csaba

3.Huber Anna

Haladó:

1.Takács Anikó

2.Zolnai Barbara

3.Toma Sándor

Profi:

1.Galvácki Judit

2.Fekete Zsanett

3.Takács Anikó

Rajz versenyek


Helyben nevezős Rajzverseny:

1. Jobbágy Zoltán

2. Németh Gergő

3. Osváth Réka

Különdíj: Wéber Natália Zoé

4. Komendát Zsuzsanna (Maoz)

5. Lazar Henrieta Szixtin

6. Kiss Katalin (Kianenn)

7. Momeless_boiii

8. Dobrádi Viktória

9. Agócs Noémi

10. Gajdos Rajmond Valentin

Rajzcsata:

1. Csordás Szonja (Rai)

2. Konc Róbert (R.E.D.)

3. Jobbágy Zoltán

Vetélkedő versenyek


Evőpálcika használó verseny

  • Szecsei Enikő Kinga

Süti sütő verseny

  • Petrozsényi Klára

Karaoke versenyek


A Zene tippmix & Xtra eredményei a következők:

“100+ Champion” díj: Daihachi-P Remastered Edition (Erdei Dániel, Sebestyén Péter)

Csoportos:

I. hely: Nahrungsmittelunverträglichkeit [Ételintolerancia] (Marenics János, László Dávid)
II. hely: Hamisok szövetsége (Burján Lajos, Burján-Varga Noémi, Rózsa László)
III. hely: SxF (Samu, Fanni)

Csoportos Xtra:

I. hely: 2001 Ft-os macska (Vécsey Veronika, Szűcs Eszter, Vécsey Balázs)
II. hely: Silky Spiders (Fejes Anna, Fejes Eszter, Sárvári Tibor)
III. hely: Karaoke Reviewers (Kovács Tibor, Pósa Tamás Márton)

Egyéni:

I. hely: Yume

Egyéni Xtra:

I. hely: Richlik Bence

A feladatlapot, a megoldókulcsot, a hanganyagot és a felhasznált számok listáját megtaláljátok ezen a linken:

https://drive.google.com/drive/folders/1SUliWvO8okNsQgfCJ9ZOETqVz0Jyny_6?usp=sharing

A részletes eredményekről email tudtok érdeklődni az adarna.verseny@gmail.com címen.

Cosplay versenyek


Jelmeztervezés/Original:

Jelölt: Fazekas Karen (Bluebelle creatives)
Jelölt: Szekeres Kinga (Violet Riot Cosplay)
Nyertes: Pallagi László (Thelperyon)

Cosplay Gála – 2022-es Év Cosplayese:

3. helyezett: Nagy Zsófia (Iconoclast Cosplay)
2. helyezett: Nagy Ludmilla (Ljudmila Cosplay)
1. helyezett: Kótai Alexandra (Puffancs Cosplay)

Cosplay Central Crown Championships:

Jelölt: Csaba Dóra Anna (Ghost)
Jelölt: Nguyen Anh Tuan (Tonicosplay)
Nyertes: Kiss Daniella (Lilith Adaryn)

AMV versenyek


Gála:

1. helyezett: Nuke – Slay the Slayers
2. helyezett:  Mora – The Dream Master
3. helyezett:  Lelani – House of Shadows

Szabad verseny:

1. helyezett:  Aiyla – Am_I_Really_That_Bad

Közönség Kedvence: Milan21 – Tanjirou Utazni MondoCon

Zsűri Kedvence: wondeer – Eighty – Six – Fight

A videókat, a zsűri pontozását és a közönségszavazás eredményét itt találjátok: https://drive.google.com/drive/folders/14Dt0oU4UJ8xJBKJ9Go_Bgoff9pTJtly1?usp=share_link