06 – Versenyeredmény kategória bejegyzései

2019 Őszi MondoCon verseny eredmények

Vetélkedő versenyek:

Dobble verseny – Szőke Erik
Tökfaragó verseny – Debrenti Evelin, Mike Naomi, Mike Ádám
Nyertesek fotót itt tudjátok megnézni.
Gettócosplay – Horváth Zsófi, Matus Dorottya, Mihály Csenge, Mihály Bence
Nyertesek fotót itt tudjátok megnézni.
Tekergők térképe – Csík Petra, Földes Anna, Fülöp Emese (szombati nap, 5-ös csapat)
Nyuffy-kun kihívása – Farkas Laura

Fanfiction versenyek:

Fanfiction és original novella író verseny – Nagy Viktor
100 szavas író verseny – Rosanics Márton

Rajz versenyek:

Tradicionális fanart
1. Bazsik Zsuzsanna
2. Németh Dóra
3. Pauleczki Panni
Digitális fanart
1. Krasznai Borbála
2. Vámosi Vénusz
3. Krasznai Borbála
Tradicionális original
1. Kálnai Viola
2. Bazsik Zsuzsa
3. Pluhár Virág
Digitális original
1. Fodor Kata
2. Nagy Szimonetta
3. Máté Alexandra
Karakterterv: NekoJinny
Nívó díj: Bazsik Zsuzsanna
Fiatal tehetség: Correa Sophia
Helyben rajzolós verseny
1. Kalocsai Eszter
2. Vanczák Kitti Viktória (Hikari kashay)
3. Hizsnyai Julianna (@nailan.art)
4. Kiss Andrea (Bunnie M Bubbles)
5. Haász Petra (Hapeart)
6. Bajer Fanni (maxyvert)
7. Götl Barbara (Luana)
8. Tuboly Gabriella (Rielle)
9. Bazsik Zsuzsanna
10. Kálnai Viola
Különdíj: Vincze Anikó (Reno)
A nyertes rajzokat itt tudjátok megnézni.

Karaoke versenyek:

Dalszövegfordító verseny:
I. hely: Bukovinszki Anita
II. hely: Ágostai Katalin
III. hely: Csurgó Anikó
Karaoke Grand Prix:
I. hely: Kratky Valentin
II. hely: Máhli Balázs
III. hely: Truong Nhu Quynh
Zene Tippmix csoportos:
I. hely: Daihachi-P.Exe (no Virus) csoport: Sebestyén Péter (8), Erdei Dániel (Dai)
II. hely: VSR (vízár) csoport: Horváth Viktória (Misao), Nagy Rita (Riu), Takács Viktória (Vitya)
III. hely: Tatakai csoport: Gáspár Lilla, Kálmán Dániel
Zene Tippmix Xtra csoportos:
I. hely: 1800 Ft-os macska csoport: Vécsey Balázs (Ennetsu), Szűcs Eszter (Naru-chan)
Zene Tippmix egyéni:
I. hely: Marenics János (John)
Zene Tippmix Xtra egyéni:
I. hely: Cziráki Balázs (Cira)

IX. Fanszinkron-verseny:

Legjobb újonc: Kovács Ádám
Legjobb veterán: Albatraoz (Madács Melinda)
Legjobb paródia: Silver Brothers (Mátrai László, Mátrai Ferenc)
Legjobb Boku no Hero Academia szinkron: McReggeli (Oláh Péter)

AMV Verseny eredmények:

Haladó Kategória
I. helyezett: Shuu – Because Noire
II. helyezett: Milan21 – Életünk Fonala
III.helyezett: KecskeChidori – Zombie

Kezdő Kategória 
I. helyezett:  Nexus – Play with fire   
II. helyezett: Mora – Beyond Regrets 
III.helyezett:   Levusz Prime – Lightning Pussy

Közönség kedvenc:
Ferencka – Thorfinn son of Thors

Zsűri különdíj:
SpLaYd – Phoenix

A videókat és a pontozást ezen a linken találjátok meg: https://drive.google.com/drive/folders/0B2fCHtAqXNh1fjdPdHB4LTlpUUxiOTVMWGdXN2tINFpqU1JTZGU3TEx3TDNSMWttdGotMXc?usp=sharing 

6. IronChef  TeamBattle eredmények:
I. helyezett: Shuu és DaviDB
II. helyezett: Henrik és Aocsima
III. helyezett: Mora és Mystyk 
IV. helyezett: Vinc és KecskeChidori
V. helyezett: Milan21 és Ichiro
VI. helyezett: Nuke és Ubi

A videók itt érhetőek el: https://drive.google.com/drive/folders/1yG9kspUXqP_W0NnHFocc_Ab9G94WRGQx


2019 Nyári MondoCon verseny eredmények

Vetélkedős versenyek:

ConBeugró:
– I. helyezett: Goldmann-Görög Viktor
– II. helyezett: Bécs Bence
– III. helyezett: Hulyák György

Fanfiction és novella író verseny:
– Helix Hex
Teljes mű

Kviddics győztes csapat:
– Békési Bernadett
– Fodor Tamara
– Jánosi Judit
– Kövesi-Nagy Mihály
– Fekete Ádám

GettóCosplay:
– Minimum effort csoport

Tekergők Térképe játék győztes:
– Dávid Maja
– Tóth Bianka
– Csörgei Dávid
– Schillinger Viktória

Karaoke versenyek:

Karaoke Vol. 2.3 eredmények:
I. hely: Re:Waifu – Traier-Kiss Roland, Szollár Bence
II. hely: Mitsunohana – Szabó Flóra, Király Nikolett, Quynh Nhu Truong (holtverseny)
II. hely: Akatsukik – Bécs Bence, Posztós Dávid, Forján Fanni (holtverseny)

Zene Tippmix & Xtra eredmények:
– Egyéni I. hely: Karasz Attila
– Egyéni Xtra I. hely: Molnár Aurél
– Csoportos:
I. hely: Nincs – Gáspár Lilla, Kálmán Dániel
II. hely: Bundyk – Komora Katalin, Kócza Attila, Györfi István
III. hely: TDD – Takács Viktória, Hajdu Krisztina, Nagy Rita
– Csoportos Xtra:
I. hely: Daihachi-P + 1 fő – Sebestyén Péter, Erdei Dániel, László Dávid
II. hely: Zura ga Katsu! – Bükkösi Anna, Szollár Bence, Traier-Kiss Roland
III. hely: 2001 Ft-os Macska – Szűcs Eszter, Vécsey Balázs, Vécsey Veronika
– Ganbatte-díjat kap az Itt Maradtunk csapat – Bődi Viktória, Gerzsenyi Gréta

Dalszövegfordító verseny eredmények:
I. hely: Csurgó Anikó
II. hely: Farkas Fiametta
III. hely: Bokor Ágota

Rajzversenyek:

Beküldős rajzverseny eredmények:
Fanart
1. Mike Hanka
2. Péter Gabriella
3. Baigal Dolly

Original
1. Baigal Dolly
2. Molnár Dalma
3. Naeviss

CGI/Digitális
1. Soós Luca
2. Géczi Noémi
3. Sipos Szofi

Karakterlap
1. NekoJinny

Mixed Media
1. Bazsik Zsuzsanna

1. Bazsik Zsuzsanna

A Wacom tábla győztese: Péter Gabriella

Helyben rajzolós verseny eredmények:
1. Cser Alexandra
2. Bazsik Zsuzsanna
3. Gólya
4. Kecskés Tamás
5. Lénárd Alexandra
6. Otola
7. Haász Petra
8. Máté Alexandra
9. Bajer Fanni
10. Szofrán Fanni Ildikó
Különdíj: Tóth Boglárka
A Wacom tábla győztese: Kecskés Tamás

AMV verseny:

Haladó Kategóriában dobogós helyet ért el:
– I. helyezett: Naru – Kataomoi
– II. helyezett: Nuke – Ghostbusters
– III. helyezett: Álmodozók (VHenrik;Sycho) – DreamWorld

Kezdő Kategóriában dobogós helyet ért el:
– I. helyezett: Ferencka – Holy Grail war
– II. helyezett: Slan – Last day
– III. helyezett: AoiSakura – MindStorm

Közönség Kedvence: Milan21 – Az íj Útján

Zsűri Kedvence: Sebby – Ready to fly

A videók és a Zsűri pontozása


V. Iron Chef Team Battle:
– I. helyezett: Zoul’s Team

  • AoiSakura
  • Kev
  • VHenrik
  • Vapoda

– II. helyezett: Boku no Sunday

  • Cerberus
  • NemesisAMV
  • Voldenincs
  • BlackDog

III.helyezett: Warriors

  • SpLaYd
  • ShenkONE
  • Sycho
  • Nuke

IV.helyezett: Csapatnév IC

  • Mora
  • Sunyi Uborka
  • Shu
  • DCM
A videók

2019 Tavaszi MondoCon verseny eredmények

Vetélkedő versenyek:

Ruby-chan és Nyuffy-kun kihívásai- Gáspár Lilla
Szelfizős Vívmánygyűjtés- Andréka Anna
Tekergők Térképe- Narancs csapat: Kiss Zsófia, Molnár Luca, Krajnyik Renáta, Sárosi Anna
Fanfiction és Original Novella Író Verseny- Molnár Dóralink a novellához: https://docs.google.com/document/d/1-4c0ih0PBuAnbgpbBXdEaFXfCQv2aW-Hc4qGAw_-nEQ/edit?usp=sharing

VIII. Anime Fandub verseny:

Legjobb csapat: Aokaga
Legjobb egyéni induló: Vinsmoke Sanji
Legjobb hang: mPoOvR
Zsűri kedvence: Infy

Karaoke versenyek:

Mondocon Énekverseny:
I. helyezett: Horváth Nóra
II. helyezett: Laurinyecz Pál 
III. helyezett: Máhli Balázs

***

Dalszövegfordító verseny:
I. helyezett: Bíró Tímea
II. helyezett: Szabó Flóra
III. helyezett: Jaksa Brigitta

***

Zene Tippmix:
Egyéni I. hely: Sándor Lilla
Csoportos I. hely: 2001 Ft-os Macska (Szűcs Eszter, Vécsey Balázs, Vécsey Veronika)
Csoportos II. hely: Eye of the Storm (Urbanovics Ágnes, Sabo Dániel)
Csoportos III. hely: Mikuisták (Horváth Katalin, Sabo Péter)

***

Zene Tippmix XTRA:

Egyéni I. hely: Marenics János
Csoportos I. hely: DaiHachi P2 Confirmed (Sebestyén Péter, Erdei Dániel)
Csoportos II. hely: Katilla (Komora Katalin, Kózsa Attila)
Csoportos III. hely: Gudetama (Gáspár Lilla, Kálmán Dániel)

AMV verseny:

I. helyezett: Sonicfreak ; AnimeTwins – Written Memories
II. helyezett: Shu – Colours of Passion
III.. helyezett: SpLaYd – Outbreak
Közönség Kedvence: AoiSakura – Kings
Zsűri Különdíj: Sycho – My Heart
A videókat és a zsűri értékelést itt találjátok: https://drive.google.com/drive/folders/1dbQVbDgfbABVu2vv5E9kuQoxZBNFj5tR?usp=sharing

AMV Mortal Kombat 13 – National Strike! edition eredményei / Results of AMV Mortal Kombat 13 – National Strike! Edition

Az AMV Mortal Kombat 13. tavaszi fordulójában ezúttal 5 különböző AMV-vágó nemzet alkotásainak csatáját láthattátok a MondoCon Nagyszínpadán vasárnap délelőtt. Utólag is köszönjük lelkes és aktív közreműködéseteket, reméljük Ti is nagyon élveztétek az összecsapásokat!
——————————————-ENG————————————–
During Sunday morning, in the 13th Round of AMV Mortal Kombat you could see the following selected international and Hungarian Ironchef AMVs competing in the selection pool to be the only winners. Thanks for your active and loud cooperation and have a nice watch!

——————AND THE WINNER IS…

—|OROSZORSZÁG / RUSSIA|—

02 – [Galia & Kitty] – Dance is move
03 – [Tayo] – Centuries of uncertainty
04 – [ScorpionsUltd] – All that you can’t leave behind
06 – [Radical Dreamer] – Our Fate
07 – [seriy] – Annoying Fascination
08 – [JustRukia] – Hope
09 – [Leberate] – Quiet
10 – [Steelshine] – Affection

01 – [IceMooni] – Raise your banner

versus

05 – [Padre] – Dragon Size (WINNER)

—|MAGYARORSZÁG / HUNGARY|—

01 – [Vhenrik] – 300 millió
02 – [MárkMann] – A kontár muzsikus
04 – [Shadowbody] – Cinderblox
05 – [ShenkONE] – Evangelion
06 – [Shuo] – Crossfire 2
08 – [Nuke] – Pókember: Hazatérés trailer
09 – [Mystyk] – Múltba zárva
10 – [GoldenThunder] – Booty and the B!tch

03 – [Deliyah] – Benned és bennem (WINNER)

versus

07 – [Fullmoon] – Fall in and out Love

—|FRANCIAORSZÁG / FRANCE|—

01 – [MagicDarkLight] – Stella:RE
02 – [Nyala] – DEEPWARE 2
03 – [cmoididi] – NaNaNa
04 – [Arrow] – Lucid Dream
05 – [flo55] – smoothly
07 – [Sephi] – Basique
09 – [Sagiki] – 3h33_MOTHER PS1CHOLOGIA
10 – [Dn@] – SM*SH!

08 – [iKuzZe] – YorHa (WINNER)

versus

06 – [Luciole] – Shidensen

—|AMERIKAI EGYESÜLT ÁLLAMOK / USA|—

01 – [Unlucky Artist] – Counter
02 – [Mycathatesyou & King Redeem] – Dunces and Dragons
03 – [Nards] – A Moment Apart
04 – [Rider4z] – Unsheathed
05 – [Vivifx] – Ship Happens
06 – [Xophilarus] – Muted
09 – [Madmegatax] – The Greatest Revue
10 – [Celia Phantomhive] – Mahoupocalypse

08 – [Jazzvids] – La La Land

versus

07 – [Shin] – Just Funkin’ Dandy (WINNER)

—|KÍNA / CHINA|—

02 – [sutrue] – The Love Story of The Crab and The Vampire
03 – [Ridiculous] – Bipolar
04 – [Xi Zhu Zhian] – Divine ghost love song
06 – [ONEWAYS] – Mr. Hero
07 – [YawnHQ] – Fenrir Blood
08 – [vontoki] – Highway Funky
09 – [Yemoemoe] – Secret
10 – [jinshi] – Absolutely Save You

05 – [Musicfish] – Happy when

versus

01 – [PikaPika] – Moiety (WINNER)

—————————————————————————————————————————————–
AMV MORTAL KOMBAT 13 – National Strike! teljes felvétel, készítette és vágta: [Milan21]


Tavaszi MondoCon 2019 Vetítési lista / MondoCon Spring 2019 Screening List

2019 tavaszi MondoConának Nagyszínpadán az alábbi videók (AMV-k, CMV-k, reklámszpotok, trailerek, vicces videóklipek) kerültek levetítésre a rendezvény folyamán. Utólag is köszönjük megtisztelő figyelmeteket, jó válogatást és nézegetést a linkelt alkotások közül!

———————————————————ENG——————————————————–
The following videos (AMVs, CMVs, CMs, adverts, trailers, funny videoclips) were being screened during the Spring MondoCon 2019 at our Main stage. Thanks for your kind attention and have a nice selection from the list!

 –SZOMBAT / SATURDAY–

— Nyitás után – Megnyitó előtt / After opening – Before Opening ceremony—

[MEP] – NEO
[Agito & Fobos] – Lose Control
[Glitzer] – Happy Little Clouds

[Darkio Hyoton] – Medieval Beer Story
[RedMoon] – Purity
[PV] One Piece Stampede Movie
[leolide] – icarus
[Sean.PNG] – Boruto’s Dad
[St.James] – Awakening
[PV] – Mondo 2019/04 szpot
[Damnkazu] – Can’t Hold Us
[lokkiclu & Luna] – Chronomagia
[FireGuy] – Wildfire
[BecauseIamBored] – Covert Cover Up
[PV] – Tenki no Ko trailer
[Luciole] – Shidensen
[Zarakija] – 2028

— Tömegkvíz után – Cosplay craftsmanship előtt / After Mass Quiz – Before Cosplay Craftsmanship contest —

[Antaresheart07] – Let’s Go Monster!
[MagicDarkLight] – Scala ad Caelum
[PV] – Star Wars: Skywalker kora trailer
[CMV][YouKnowThatAyu] – Man Like That // 2018 Őszi Mondocon

— Overlord szinkronbemutató után – Likeon fellépés előtt / After Overlord dub project presentation – Before Likeon concert —

[Magikarp] – My Lucky Strike
[PV] – Fire Force trailer 2
[Mafu Mafu-chan][MMV] – Shounen Jump Gakuen

 –VASÁRNAP / SUNDAY–

— Nyitás után – Megnyitó előtt / After opening – Before Opening ceremony—

[Squardz] – Seishun
[Radical Dreamer] – Our Fate
[Xophilarus] – Weaving Wounds
[6666] – Bad Friends!!
[PV] – Dr. Stone trailer
[Ellafaessa][MMV] – Shades of Void
[Spike] – Genesis
[cmoididi] – NaNaNa
[IceMooni][MAD] – Masters of Destiny
[Mycathatesyou] – Miracle Whip
[PV] – Mondo 2019/04 szpot
[CMV][Hikari] – Snowstorm / 2019 Téli MondoCon
[Antaresheart07] – The Lone Rush
[iKuzZe] – Gestalt Project
[PV][Psyop & Suncreature] – Only Slightly Exaggarated – Travel Oregon
[Vichima] – Without Me
[OVA] – Hill Climb Girl

— Dragon Ball közönségtalálkozó után – Eurocosplay verseny előtt / After Dragon Ball Fanmeet – Before Eurocosplay Contest —

[PikaPika] – Moeity
[Jazzvids] – Spinnin Rhythm
[CMV][Radványi Júlia] – Őszi Mondocon 2018

— ConZárásként / Closing the Convention—

[PV] – Takeo Ischi – New Bibi Hendl

2019 Téli MondoCon verseny eredmények

AMV Gála

1.helyezett: VHenrik – Tempting Past

2.helyezett: Deliyah – Szomorú Vasárnap

3.helyezett: GoldenThunder – Girls Are OP

Általános AMV verseny

1.helyezett: SpLaYd – Freedom

2.helyezett: ShenkONE – Stead of names

3.helyezett: Milan21 – Space Storm

Közönség Kedvence: Lelani – What Lovers Do

Zsűri Kedvence: Deliyah – Szomorú Vasárnap

A videók és a zsűri pontozása ezen a linken találhatóak.

Táncpad nyertesek

Tetris

1. Mócsy Márk

2. Szőke Erik

3. Tóth Róbert

Pac-Man

1. Petróczi Zoltán és Szőke Erik

2. Török Balázs és Táborosi Zoltán

3. Dér Kriszti és SIX

Evőpálcika Használó Verseny

I. Helyezett – Papp Márió

Sütisütő Verseny

I. Helyezett – Tóth Ágnes

20190105_121529

ConBeugró

I. Helyezett – Bécs Bence

II. Helyezett – Hulyák György

III. Helyezett – Pop Vivien

Helybenrajzolós verseny

1. Tuboly Gabi

helyben_1

2. Bazsik Zsuzsanna

helyben_2

3. Ziaang Zichun

helyben_3

Téli MondoCon 2019 Vetítési lista / Winter MondoCon 2019 Screening List

2019 legelső MondoConának Nagyszínpadán az alábbi videók (AMV-k, CMV-k, reklámszpotok, trailerek, vicces videóklipek) kerültek levetítésre a rendezvény folyamán. Utólag is köszönjük megtisztelő figyelmeteket, jó válogatást és nézegetést a linkelt alkotások közül!

———————————————————ENG——————————————————–

The following videos (AMVs, CMVs, CMs, adverts, trailers, funny videoclips) were being screened during the Winter MondoCon 2019 at our Main stage. Thanks for your kind attention and have a nice selection from the list!

 –SZOMBAT / SATURDAY–

— Nyitás után – Megnyitó előtt / After gate opening – Before Opening ceremony—

[PikaPika & Arrow] – DARKSIDE
[Yemoemoe] – Secret
[AmgrySmile] – Stranger Visions

[BecauseImBored1] – The Ouran Side
[MEP] Magyar AMV Rettenet 7,5 – Szelfimánia
[PV] – Dragon Ball Super Broly teaser 1
[IceMooNi] RAISE YOUR BANNER

— Megnyitó után – Animés kerekasztal előtt / After Opening ceremony – Before Anime Roundtable Chat—

[miso] – LOST in DIMENSION
[MadMegatax] – The Greatest Revue
[PV] – Mondo 2018/12 szpot

— Tömegkvíz után – Cosplay Adaptációs Craftsmanship verseny előtt / After Mass Quiz – Before Cosplay Adaptational Craftsmanship Contest —

[PV] – Alita, a harc angyala
[MEP] – Banzáj
[Cmoididi] – Whiplash
[Magicflier] To an End Beside You
[PV][Matsumoto Rie x Bump of Chicken x LOTTE] – Baby I Love You
[CMV][You Know That Ayu] – Ne is figyelj rám (2018 Nyári MondoCon)

— Cosplay Adaptációs Craftsmanship verseny után – Cosplay Gála előtt / After Cosplay Adaptational Craftsmanship Contest – Before Cosplay Gala —

[CMV][Danila Produx] – Őszi Mondocon 2018

— K-Pop Random Dance után – Conbeugró előtt / After K-Pop Random Dance – Before Conbeugró —

[Kagacie] – I Mustache You a Question

— Eredményhirdetés után – Filmvetítés előtt / After Awarding Ceremony – Before Movie Screening —

[Jadecharm] – Step Up
[PV] – Godzilla, a szörnyek királya
[orig anim.] – The Real Pokebusters
[KDA] – Popstars
[S.A.Robert] – Itro
[Ryan J. Woodward] – Thought of You
[PV] – Yakusoku no Neverland trailer 1

Blizzard cosplay verseny a 2018 őszi MondoConon

A Magnew támogatásával megrendezésre került a MondoConok történetének első Blizzard cosplay versenye. A mezőny hihetetlenül erős volt, a közönséggel együtt a stáb is végig izgulhatta a versenyt, egészen az eredményhirdetésig. A nemzetközi zsűrinek végül nehezen sikerült meghoznia a döntést és így Ipsics Zoltánt találták a legjobbnak, aki nem másként mint Lich King-ként mutatkozott.

Nézd meg alább a jelentkezett versenyzők nagyszerű cosplayeit és végül a győztes cosplayt is.

Versenyzők:

06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 01 02 03 04 05

Győztesek:

BLIZZARD_GYOZTES_1_HELY BLIZZARD_GYOZTES_2_HELY BLIZZARD_GYOZTES_3_HELY

 

És a lelkes közönség:

00_kozonseg 00_Jeszmas_Karoly_Blizzard- kozonsseg-13