06 – Versenyeredmény kategória bejegyzései

2021 Nyári MondoCon verseny eredmények

Karaoke

Énekverseny:

I. hely: Máhli Balázs
II. hely: Kocsis Edina
III. hely: Szabó Flóra

Zene Tippmix:

Egyéni:

I. hely: Legén Ádám

Csoportos:

I. hely: Silky Spiders csapat (Fejes Eszter, Gajdátsy Márk, Sárvári Tibor)
II. hely: Hoshi Fansub csapat (Sebestyén Lili, Schermann Viktor)
III. hely: Triforce csapat (Bandi Gabriella, Bandi Réka, Bandi Máté)

Zene Tippmix Xtra:

Egyéni:

I. hely: Sándor Lilla

Csoportos:

I. hely: Re:Turn AE GundAm csapat (Marenics János, Sebestyén Péter)
II. hely: 2001 Ft-os Macska csapat (Szűcs Eszter, Vécsey Veronika, Vécsey Balázs)
III. hely: Toman csapat (Nagy Emese, Szerencsen Bernadett)

Írj nekünk emailt az adarna.verseny@gmail.com címre, amennyiben érdekel a saját eredményed és a zsűrivéleménye.

Craftmanship

Legjobb kosztüm

Első jelölt: Kótai Alexandra
Második jelölt: Nagy Ludmilla
Nyertes: Pallagi Ádám

Legjobb karakterhűség

Első jelölt: Merena Ottilia
Második jelölt: Nagy Ludmilla
Nyertes: Kótai Alexandra

Con felfedezettje

Rédecsi Mónika

Legjobb színpadi jelenlét

Első jelölt: Pallagi Ádám
Második jelölt: Butterflynx Cosplay
Nyertes: Pallagi László

Cosplay Champions Cup

Első jelölt: Kótai Alexandra
Második jelölt: Rada Luna
Nyertes: Jobbágy Ildikó Melinda

Performance

Legjobb előadás

Első jelölt: MVL – My Villain Ligadémia
Második jelölt: Tóth Szimonetta
Nyertes: Delusional Team -Covidióták

Legjobb karakterhasonlóság

Első jelölt: Kuizs Barbara – Wei Wuxian
Második jelölt: Kiss Daniella – Lan Wangji
Nyertes: Chris Kreiniker – Dabi

Vetélkedő versenyek

Beküldős gettó cosplay

I. hely: Nagy Napsugár

Gettó cosplay

I. hely: Göltl Barbara és Weiler Gina

Nyuffy-kun és Ruby-chan kihívásai

I. hely: Gáspár Lilla

Rajzverseny

Beküldős rajzverseny

Tradicionális fanart

1. helyezett Bazsik Zsuzsanna (Caryota mitis)

2. helyezett Jobbágy Zoltán

3. helyezett Vanó Réka

Tradicionális original

1. helyezett Bazsik Zsuzsanna (Caryota mitis)

2. helyezett Lakatos Melinda (Hyralinda)

3. helyezett Rúzsa Karolina (Hina mahou)

Digitális fanart

1. helyezett Kovács Aoi Lilla (Syakai no. 53)

2. helyezett NekoJinny

3. helyezett Császár Lili

Digitális original

1. helyezett Peitl Berta (Kit)

2. helyezett NekoJinny

3. helyezett Császár Lili

Karakterlap

1. helyezett NekoJinny

Kézműves

1. helyezett Bazsik Zsuzsanna

Fiatal tehetség

Bicsérdi Laura (Nori Atr)

Wacom tábla nyertes

Kovács Aoi Lilla (Syakai no. 53)

Helyben rajzolós verseny

1. hely Bauer Fatime

2. hely Hizsnyai Julianna (NaliaN)

3. hely Orvos-Nagy Hanna (Hannorhunt)

4. hely Kiss Andrea (Bunnie)

5. hely Pavetits Emma – Különdíjas

6. hely Hortobágyi Eszter

7. hely Bazsik Zsuzsanna (Caryota mitis)

8. hely Szakonyi Adrienn (Diamond)

9. hely Tóth Boglárka Mónika (Szidney)

10. hely Bozó Attila Bertold (Atis1)

AMV

Haladó kategória:

1. Helyezett: Nuke – The Jealous Sun
2. Helyezett:  Veravero – Zero To Hero
3. Helyezett:   Milan21 – StoneGyver NCOP

Kezdő kategória:

1. Helyezett: Lelani – Young Love
2. Helyezett: ItsJustYuki – [ItsJustYuki] I Swear…
3. Helyezett: Yukki16 – Yurio-Danger

Zsűri Kedvenc:

Mora – Buriki no Dansz

Közönség Kedvenc:

Lena AMVs – Fate Series – Back on me

A beküldött művek a pontozásokkal egyetemben ezen a linken fel lelhetőek: https://drive.google.com/drive/folders/1hV1IZG4Hf68Bx-Qa-9KIe3I3dawUBT-T?usp=sharing

Cosplay

CCC

Jelöltek:

Craftmanship

Legjobb jelmez

Jelöltek:

Nyertes: Pallagi Ádám

Karakterhűség

Jelöltek:

Nyertes: Kótai Alexandra

Legjobb színpadi jelenlét

Jelöltek:

Nyertes: Pallagi László

Con felfedezettje

Nyertes: Rédecsi Mónika

Performance

Legjobb előadás

Jelöltek:

Nyertes: Delusional Team

Legjobb karakterhasonlóság

Nyertes: MVL Dabi

2020 MondoConline versenyeredmények

Énekverseny

I. hely: Truong Nhu Quynh
II. hely: Szabó Flóra
III. hely: Majoros Éva
***
IV. hely: Máhli Balázs
V. hely: Kocsis Edina
VI. hely: Horváth Alexandra

Fandub verseny

  • Legjobb hang – Horváth Nikoletta
  • Legjobb csapat – Silver Brothers
  • Legjobb újonc – Vad Anita (Fairy Force)
  • Legjobb veterán – Vinsmoke Sanji

AMV verseny

Eredmények

Kezdő Kategória

I. Helyezett: Sayou – Lover
II. Helyezett: akitainu – Fallen feelings
III. Helyezett: TVicTorY – Invincible

Haladó Kategória

I. Helyezett: Arcothy – Ordinary Days
II. Helyezett: Naruyah – Crescendo
III. Helyezett: VHenrik – Higher and Further

Rajzverseny

Tradicionális Original

Tradicionális Fanart

Digitális Original

Digitális Fanart

Egyéb kategóriák

Téli MondoCon 2020 Vetítési Lista / Winter MondoCon 2020 Screening List

Téli MondoCon 2020 Vetítési lista / Winter MondoCon 2020 Screening List

2020 legelső MondoConának Nagyszínpadán az alábbi videók (AMV-k, CMV-k, reklámszpotok, trailerek, vicces videóklipek) kerültek levetítésre a rendezvény folyamán. Utólag is köszönjük megtisztelő figyelmeteket, jó válogatást és nézegetést a linkelt alkotások közül!

———————————————————ENG—————————————————-

The following videos (AMVs, CMVs, CMs, adverts, trailers, funny videoclips) were being screened during the first Winter MondoCon of 2020 at our Main stage. Thanks for your kind attention and have a nice selection from the list!

 –SZOMBAT / SATURDAY–

— Nyitás után – Megnyitó előtt / After opening – Before Opening ceremony—

[MEP] – Never Give Up
[Xophilarus] – Desired Hues

[汐渚之岸] – Shanghai is really fun
[Nostromo] – Auriga
[xieLaZT] – Last Letter
[PV] Mondo 2019/12 szpot
[Luciole,Zuuki] – ONLAP – Numb
[Pieandbeer] – Persimmon
[PV] – Tokyo 2020 Olympic Mascot Competition Animation
[SachaValentine] – Line 2
[Team Arrow] – Blues 2077
[MEP] – Andromeda
[TWRP feat. Dan Avidan] – Knights of the Light Table – Starlight Brigade
[istiv] – Shounen Bushido
[leolide] – last padoru i gave u my kokoro uwu~

AMV-verseny után – Animés kerekasztal előtt / After AMV Contest – Before Anime Round Table —

[Luciole] – Silfarion

K-Pop Random Dance után – Cosplayverseny előtt / After K-Pop Random Dance – Before Cosplay Contest —

[PriceQ] – Time
[CMV][YouknowthatAyu] – Őszi Mondocon 2018 – Man Like That

—Cosplayverseny után – Conbeugró előtt / After Cosplay Contest – Before Conbeugró —

[ceddic] – artifex pereo
[PV][m-flo] – Human Lost
[Nekroz] – Virtual Requiem
[MEP][AMVHUN] – Digital World
[St.James] – Awakening

—Eredményhirdetés után – Filmvetítés előtt / After Awarding Ceremony – Before Film Screening —

[Tommy Dawg] – Amity
[Sephi] – LaFamille – Year 7.0
[Radical Dreamer] – Become as Gods
[MiyaDV] – OEDIV MODNAR
[PV] – The Wonderland trailer

2020 Téli MondoCon verseny eredmények

Vetélkedő versenyek:

ConBeugró

– I. helyezett: Bécs Bence
– II. helyezett: Hulyák György
– III. helyezett: Goldmann-Görög Viktor

Malac Patkány Fogócska
– Hűvösvölgyi Márton és Hűvösvölgyi-Nagy Zsuzsanna

Sütisütő Verseny
– Kiss Zsófia

Fanfiction és Original Novella Író Verseny
– Mészáros Alízlink a novellához: https://drive.google.com/file/d/0B7butzgU3bk2eGJMM0hkWUV3WjREQ3hwQjRNWTJXaVB4ZmlF/view?usp=sharing

Cosplay Gála:

Jelölés:

Domokos Dóra

Jelölés:

Berkó Klaudia

Nyertes:

Kiss Andrea

Jelmeztervezés:

Jelölés:

Bauer Fatime

Jelölés:


Sütő Angelika
Modell: Bokor Ágota

Nyertes:

Forján Valentin

AMV Gála és Szabad verseny

Gála:

I. Helyezett: Naru – Unfinished
II. helyezett: Nuke – Ghostbusters
III. helyezett: Shuu – Berceuse Noire

Szabad Verseny:

I. helyezett: Exiled Knights – Souls of Darkness
Zsűri Különdíj: Levusz Prime – Echoing Shadow
Közönség Kedvence: Cin – A farkas

A videókhoz, illetve a zsűri pontozásához ezen a linken fértek hozzá: https://drive.google.com/drive/folders/0B2fCHtAqXNh1fjIxcHl5MHItUWFQaF92X1ZxQ0NPZjF3Y2l3VjhhS3U2OTk3T0N1TXpNMFE?usp=sharing

2019 Őszi MondoCon verseny eredmények

Vetélkedő versenyek:

Dobble verseny – Szőke Erik
Tökfaragó verseny – Debrenti Evelin, Mike Naomi, Mike Ádám
Nyertesek fotót itt tudjátok megnézni.
Gettócosplay – Horváth Zsófi, Matus Dorottya, Mihály Csenge, Mihály Bence
Nyertesek fotót itt tudjátok megnézni.
Tekergők térképe – Csík Petra, Földes Anna, Fülöp Emese (szombati nap, 5-ös csapat)
Nyuffy-kun kihívása – Farkas Laura

Fanfiction versenyek:

Fanfiction és original novella író verseny – Nagy Viktor
100 szavas író verseny – Rosanics Márton

Rajz versenyek:

Tradicionális fanart
1. Bazsik Zsuzsanna
2. Németh Dóra
3. Pauleczki Panni
Digitális fanart
1. Krasznai Borbála
2. Vámosi Vénusz
3. Krasznai Borbála
Tradicionális original
1. Kálnai Viola
2. Bazsik Zsuzsa
3. Pluhár Virág
Digitális original
1. Fodor Kata
2. Nagy Szimonetta
3. Máté Alexandra
Karakterterv: NekoJinny
Nívó díj: Bazsik Zsuzsanna
Fiatal tehetség: Correa Sophia
Helyben rajzolós verseny
1. Kalocsai Eszter
2. Vanczák Kitti Viktória (Hikari kashay)
3. Hizsnyai Julianna (@nailan.art)
4. Kiss Andrea (Bunnie M Bubbles)
5. Haász Petra (Hapeart)
6. Bajer Fanni (maxyvert)
7. Götl Barbara (Luana)
8. Tuboly Gabriella (Rielle)
9. Bazsik Zsuzsanna
10. Kálnai Viola
Különdíj: Vincze Anikó (Reno)
A nyertes rajzokat itt tudjátok megnézni.

Karaoke versenyek:

Dalszövegfordító verseny:
I. hely: Bukovinszki Anita
II. hely: Ágostai Katalin
III. hely: Csurgó Anikó
Karaoke Grand Prix:
I. hely: Kratky Valentin
II. hely: Máhli Balázs
III. hely: Truong Nhu Quynh
Zene Tippmix csoportos:
I. hely: Daihachi-P.Exe (no Virus) csoport: Sebestyén Péter (8), Erdei Dániel (Dai)
II. hely: VSR (vízár) csoport: Horváth Viktória (Misao), Nagy Rita (Riu), Takács Viktória (Vitya)
III. hely: Tatakai csoport: Gáspár Lilla, Kálmán Dániel
Zene Tippmix Xtra csoportos:
I. hely: 1800 Ft-os macska csoport: Vécsey Balázs (Ennetsu), Szűcs Eszter (Naru-chan)
Zene Tippmix egyéni:
I. hely: Marenics János (John)
Zene Tippmix Xtra egyéni:
I. hely: Cziráki Balázs (Cira)

IX. Fanszinkron-verseny:

Legjobb újonc: Kovács Ádám
Legjobb veterán: Albatraoz (Madács Melinda)
Legjobb paródia: Silver Brothers (Mátrai László, Mátrai Ferenc)
Legjobb Boku no Hero Academia szinkron: McReggeli (Oláh Péter)

AMV Verseny eredmények:

Haladó Kategória
I. helyezett: Shuu – Because Noire
II. helyezett: Milan21 – Életünk Fonala
III.helyezett: KecskeChidori – Zombie

Kezdő Kategória 
I. helyezett:  Nexus – Play with fire   
II. helyezett: Mora – Beyond Regrets 
III.helyezett:   Levusz Prime – Lightning Pussy

Közönség kedvenc:
Ferencka – Thorfinn son of Thors

Zsűri különdíj:
SpLaYd – Phoenix

A videókat és a pontozást ezen a linken találjátok meg: https://drive.google.com/drive/folders/0B2fCHtAqXNh1fjdPdHB4LTlpUUxiOTVMWGdXN2tINFpqU1JTZGU3TEx3TDNSMWttdGotMXc?usp=sharing 

6. IronChef  TeamBattle eredmények:
I. helyezett: Shuu és DaviDB
II. helyezett: Henrik és Aocsima
III. helyezett: Mora és Mystyk 
IV. helyezett: Vinc és KecskeChidori
V. helyezett: Milan21 és Ichiro
VI. helyezett: Nuke és Ubi

A videók itt érhetőek el: https://drive.google.com/drive/folders/1yG9kspUXqP_W0NnHFocc_Ab9G94WRGQx


2019 Nyári MondoCon verseny eredmények

Vetélkedős versenyek:

ConBeugró:
– I. helyezett: Goldmann-Görög Viktor
– II. helyezett: Bécs Bence
– III. helyezett: Hulyák György

Fanfiction és novella író verseny:
– Helix Hex
Teljes mű

Kviddics győztes csapat:
– Békési Bernadett
– Fodor Tamara
– Jánosi Judit
– Kövesi-Nagy Mihály
– Fekete Ádám

GettóCosplay:
– Minimum effort csoport

Tekergők Térképe játék győztes:
– Dávid Maja
– Tóth Bianka
– Csörgei Dávid
– Schillinger Viktória

Karaoke versenyek:

Karaoke Vol. 2.3 eredmények:
I. hely: Re:Waifu – Traier-Kiss Roland, Szollár Bence
II. hely: Mitsunohana – Szabó Flóra, Király Nikolett, Quynh Nhu Truong (holtverseny)
II. hely: Akatsukik – Bécs Bence, Posztós Dávid, Forján Fanni (holtverseny)

Zene Tippmix & Xtra eredmények:
– Egyéni I. hely: Karasz Attila
– Egyéni Xtra I. hely: Molnár Aurél
– Csoportos:
I. hely: Nincs – Gáspár Lilla, Kálmán Dániel
II. hely: Bundyk – Komora Katalin, Kócza Attila, Györfi István
III. hely: TDD – Takács Viktória, Hajdu Krisztina, Nagy Rita
– Csoportos Xtra:
I. hely: Daihachi-P + 1 fő – Sebestyén Péter, Erdei Dániel, László Dávid
II. hely: Zura ga Katsu! – Bükkösi Anna, Szollár Bence, Traier-Kiss Roland
III. hely: 2001 Ft-os Macska – Szűcs Eszter, Vécsey Balázs, Vécsey Veronika
– Ganbatte-díjat kap az Itt Maradtunk csapat – Bődi Viktória, Gerzsenyi Gréta

Dalszövegfordító verseny eredmények:
I. hely: Csurgó Anikó
II. hely: Farkas Fiametta
III. hely: Bokor Ágota

Rajzversenyek:

Beküldős rajzverseny eredmények:
Fanart
1. Mike Hanka
2. Péter Gabriella
3. Baigal Dolly

Original
1. Baigal Dolly
2. Molnár Dalma
3. Naeviss

CGI/Digitális
1. Soós Luca
2. Géczi Noémi
3. Sipos Szofi

Karakterlap
1. NekoJinny

Mixed Media
1. Bazsik Zsuzsanna

1. Bazsik Zsuzsanna

A Wacom tábla győztese: Péter Gabriella

Helyben rajzolós verseny eredmények:
1. Cser Alexandra
2. Bazsik Zsuzsanna
3. Gólya
4. Kecskés Tamás
5. Lénárd Alexandra
6. Otola
7. Haász Petra
8. Máté Alexandra
9. Bajer Fanni
10. Szofrán Fanni Ildikó
Különdíj: Tóth Boglárka
A Wacom tábla győztese: Kecskés Tamás

AMV verseny:

Haladó Kategóriában dobogós helyet ért el:
– I. helyezett: Naru – Kataomoi
– II. helyezett: Nuke – Ghostbusters
– III. helyezett: Álmodozók (VHenrik;Sycho) – DreamWorld

Kezdő Kategóriában dobogós helyet ért el:
– I. helyezett: Ferencka – Holy Grail war
– II. helyezett: Slan – Last day
– III. helyezett: AoiSakura – MindStorm

Közönség Kedvence: Milan21 – Az íj Útján

Zsűri Kedvence: Sebby – Ready to fly

A videók és a Zsűri pontozása


V. Iron Chef Team Battle:
– I. helyezett: Zoul’s Team

  • AoiSakura
  • Kev
  • VHenrik
  • Vapoda

– II. helyezett: Boku no Sunday

  • Cerberus
  • NemesisAMV
  • Voldenincs
  • BlackDog

III.helyezett: Warriors

  • SpLaYd
  • ShenkONE
  • Sycho
  • Nuke

IV.helyezett: Csapatnév IC

  • Mora
  • Sunyi Uborka
  • Shu
  • DCM
A videók

2019 Tavaszi MondoCon verseny eredmények

Vetélkedő versenyek:

Ruby-chan és Nyuffy-kun kihívásai- Gáspár Lilla
Szelfizős Vívmánygyűjtés- Andréka Anna
Tekergők Térképe- Narancs csapat: Kiss Zsófia, Molnár Luca, Krajnyik Renáta, Sárosi Anna
Fanfiction és Original Novella Író Verseny- Molnár Dóralink a novellához: https://docs.google.com/document/d/1-4c0ih0PBuAnbgpbBXdEaFXfCQv2aW-Hc4qGAw_-nEQ/edit?usp=sharing

VIII. Anime Fandub verseny:

Legjobb csapat: Aokaga
Legjobb egyéni induló: Vinsmoke Sanji
Legjobb hang: mPoOvR
Zsűri kedvence: Infy

Karaoke versenyek:

Mondocon Énekverseny:
I. helyezett: Horváth Nóra
II. helyezett: Laurinyecz Pál 
III. helyezett: Máhli Balázs

***

Dalszövegfordító verseny:
I. helyezett: Bíró Tímea
II. helyezett: Szabó Flóra
III. helyezett: Jaksa Brigitta

***

Zene Tippmix:
Egyéni I. hely: Sándor Lilla
Csoportos I. hely: 2001 Ft-os Macska (Szűcs Eszter, Vécsey Balázs, Vécsey Veronika)
Csoportos II. hely: Eye of the Storm (Urbanovics Ágnes, Sabo Dániel)
Csoportos III. hely: Mikuisták (Horváth Katalin, Sabo Péter)

***

Zene Tippmix XTRA:

Egyéni I. hely: Marenics János
Csoportos I. hely: DaiHachi P2 Confirmed (Sebestyén Péter, Erdei Dániel)
Csoportos II. hely: Katilla (Komora Katalin, Kózsa Attila)
Csoportos III. hely: Gudetama (Gáspár Lilla, Kálmán Dániel)

AMV verseny:

I. helyezett: Sonicfreak ; AnimeTwins – Written Memories
II. helyezett: Shu – Colours of Passion
III.. helyezett: SpLaYd – Outbreak
Közönség Kedvence: AoiSakura – Kings
Zsűri Különdíj: Sycho – My Heart
A videókat és a zsűri értékelést itt találjátok: https://drive.google.com/drive/folders/1dbQVbDgfbABVu2vv5E9kuQoxZBNFj5tR?usp=sharing

AMV Mortal Kombat 13 – National Strike! edition eredményei / Results of AMV Mortal Kombat 13 – National Strike! Edition

Az AMV Mortal Kombat 13. tavaszi fordulójában ezúttal 5 különböző AMV-vágó nemzet alkotásainak csatáját láthattátok a MondoCon Nagyszínpadán vasárnap délelőtt. Utólag is köszönjük lelkes és aktív közreműködéseteket, reméljük Ti is nagyon élveztétek az összecsapásokat!
——————————————-ENG————————————–
During Sunday morning, in the 13th Round of AMV Mortal Kombat you could see the following selected international and Hungarian Ironchef AMVs competing in the selection pool to be the only winners. Thanks for your active and loud cooperation and have a nice watch!

——————AND THE WINNER IS…

—|OROSZORSZÁG / RUSSIA|—

02 – [Galia & Kitty] – Dance is move
03 – [Tayo] – Centuries of uncertainty
04 – [ScorpionsUltd] – All that you can’t leave behind
06 – [Radical Dreamer] – Our Fate
07 – [seriy] – Annoying Fascination
08 – [JustRukia] – Hope
09 – [Leberate] – Quiet
10 – [Steelshine] – Affection

01 – [IceMooni] – Raise your banner

versus

05 – [Padre] – Dragon Size (WINNER)

—|MAGYARORSZÁG / HUNGARY|—

01 – [Vhenrik] – 300 millió
02 – [MárkMann] – A kontár muzsikus
04 – [Shadowbody] – Cinderblox
05 – [ShenkONE] – Evangelion
06 – [Shuo] – Crossfire 2
08 – [Nuke] – Pókember: Hazatérés trailer
09 – [Mystyk] – Múltba zárva
10 – [GoldenThunder] – Booty and the B!tch

03 – [Deliyah] – Benned és bennem (WINNER)

versus

07 – [Fullmoon] – Fall in and out Love

—|FRANCIAORSZÁG / FRANCE|—

01 – [MagicDarkLight] – Stella:RE
02 – [Nyala] – DEEPWARE 2
03 – [cmoididi] – NaNaNa
04 – [Arrow] – Lucid Dream
05 – [flo55] – smoothly
07 – [Sephi] – Basique
09 – [Sagiki] – 3h33_MOTHER PS1CHOLOGIA
10 – [Dn@] – SM*SH!

08 – [iKuzZe] – YorHa (WINNER)

versus

06 – [Luciole] – Shidensen

—|AMERIKAI EGYESÜLT ÁLLAMOK / USA|—

01 – [Unlucky Artist] – Counter
02 – [Mycathatesyou & King Redeem] – Dunces and Dragons
03 – [Nards] – A Moment Apart
04 – [Rider4z] – Unsheathed
05 – [Vivifx] – Ship Happens
06 – [Xophilarus] – Muted
09 – [Madmegatax] – The Greatest Revue
10 – [Celia Phantomhive] – Mahoupocalypse

08 – [Jazzvids] – La La Land

versus

07 – [Shin] – Just Funkin’ Dandy (WINNER)

—|KÍNA / CHINA|—

02 – [sutrue] – The Love Story of The Crab and The Vampire
03 – [Ridiculous] – Bipolar
04 – [Xi Zhu Zhian] – Divine ghost love song
06 – [ONEWAYS] – Mr. Hero
07 – [YawnHQ] – Fenrir Blood
08 – [vontoki] – Highway Funky
09 – [Yemoemoe] – Secret
10 – [jinshi] – Absolutely Save You

05 – [Musicfish] – Happy when

versus

01 – [PikaPika] – Moiety (WINNER)

—————————————————————————————————————————————–
AMV MORTAL KOMBAT 13 – National Strike! teljes felvétel, készítette és vágta: [Milan21]


2019 Tavaszi MondoCon Vetítési lista / 2019 MondoCon Spring Screening List

2019 tavaszi MondoConának Nagyszínpadán az alábbi videók (AMV-k, CMV-k, reklámszpotok, trailerek, vicces videóklipek) kerültek levetítésre a rendezvény folyamán. Utólag is köszönjük megtisztelő figyelmeteket, jó válogatást és nézegetést a linkelt alkotások közül!

———————————————————ENG——————————————————–
The following videos (AMVs, CMVs, CMs, adverts, trailers, funny videoclips) were being screened during the Spring MondoCon 2019 at our Main stage. Thanks for your kind attention and have a nice selection from the list!

 –SZOMBAT / SATURDAY–

— Nyitás után – Megnyitó előtt / After opening – Before Opening ceremony—

[MEP] – NEO
[Agito & Fobos] – Lose Control
[Glitzer] – Happy Little Clouds

[Darkio Hyoton] – Medieval Beer Story
[RedMoon] – Purity
[PV] One Piece Stampede Movie
[leolide] – icarus
[Sean.PNG] – Boruto’s Dad
[St.James] – Awakening
[PV] – Mondo 2019/04 szpot
[Damnkazu] – Can’t Hold Us
[lokkiclu & Luna] – Chronomagia
[FireGuy] – Wildfire
[BecauseIamBored] – Covert Cover Up
[PV] – Tenki no Ko trailer
[Luciole] – Shidensen
[Zarakija] – 2028

— Tömegkvíz után – Cosplay craftsmanship előtt / After Mass Quiz – Before Cosplay Craftsmanship contest —

[Antaresheart07] – Let’s Go Monster!
[MagicDarkLight] – Scala ad Caelum
[PV] – Star Wars: Skywalker kora trailer
[CMV][YouKnowThatAyu] – Man Like That // 2018 Őszi Mondocon

— Overlord szinkronbemutató után – Likeon fellépés előtt / After Overlord dub project presentation – Before Likeon concert —

[Magikarp] – My Lucky Strike
[PV] – Fire Force trailer 2
[Mafu Mafu-chan][MMV] – Shounen Jump Gakuen

 –VASÁRNAP / SUNDAY–

— Nyitás után – Megnyitó előtt / After opening – Before Opening ceremony—

[Squardz] – Seishun
[Radical Dreamer] – Our Fate
[Xophilarus] – Weaving Wounds
[6666] – Bad Friends!!
[PV] – Dr. Stone trailer
[Ellafaessa][MMV] – Shades of Void
[Spike] – Genesis
[cmoididi] – NaNaNa
[IceMooni][MAD] – Masters of Destiny
[Mycathatesyou] – Miracle Whip
[PV] – Mondo 2019/04 szpot
[CMV][Hikari] – Snowstorm / 2019 Téli MondoCon
[Antaresheart07] – The Lone Rush
[iKuzZe] – Gestalt Project
[PV][Psyop & Suncreature] – Only Slightly Exaggarated – Travel Oregon
[Vichima] – Without Me
[OVA] – Hill Climb Girl

— Dragon Ball közönségtalálkozó után – Eurocosplay verseny előtt / After Dragon Ball Fanmeet – Before Eurocosplay Contest —

[PikaPika] – Moeity
[Jazzvids] – Spinnin Rhythm
[CMV][Radványi Júlia] – Őszi Mondocon 2018

— ConZárásként / Closing the Convention—

[PV] – Takeo Ischi – New Bibi Hendl