702006_10153960658602088_8690494119030115813_o

2016 Tavaszi MondoCON Eredmények

Rajverseny:

Rajzcsata:

I. Béres Fanni
II. Király Niki
III.Tóth Boglárka Mónika
IV. Hetesi András
V. Szilágyi Eszter Réka

 

Beküldős Rajzverseny:

Original

I. Vanczák Kitty
II. Tóth Mónika
III. Szűcs Réka
IV. Fodor Kata
V. Sághegyi Diána

Fanart

I. Fodor Kata
II. Mazár Virág
III. Sághegyi Diána
IV. Béres Fanni
V. Dimitrova Veronika

Digitális Grafika

I. Haász Petra
II. Vanczák Kitty
III. Béres Fannni

Karakterterv

I. Forrai Alexandra
II. Műller Péter
III. Sütő Brigitta

AMV

International AMV Contest:

1. Mystyk – We Cry Open
2. Eclipse Studio – Let it all to me MEP
3. wuuber – Good Luck

Zsűri kedvence: Megumi – Ruler of THE WORLD
Közönség Kedvence: dudeIDK – Volleyball Dorks

A verseny videókat itt találjátok: [KATT IDE!]
A zsűri pontozásait és a videók információit
pedig az alábbi linken érhetitek el: [KATT IDE!]

2015-16 AMV Bajnokság:

I. EllipseIris
II. Mystyk
III. Cendra

Mindenkinek gratulálunk az elért eredményéhez,
és sikeres felkészülést kívánunk
a következő nyári megmérettetésre. smile

~ A Tao Filmklub csapata

 

Vetélkedők:

Gettó Cosplay nyertes csapat:

Bazsik Zsuzsanna, Fekete Zsófia, Halász krisztina az Ultimate Death Whatever nevű fegyverrel

Pokémon Vadászat:

Vodila Vivien és Kiss Olivér

Otaku Szócsata:

Matyi István

Nyuffy-kun küldetései:

I. Dósa Anita
II. Gáspár Lilla,
III. Maszlag Szilvia

Fanfiction Író Verseny

Ecsedi Sándor – Kenyérmorzsák

Táncpad Győztesek

Dance Dance Revolution

Kezdő: Szabó L. Csenge
Középhaladó: Lázár Tamás
Haladó: Born Kitty
Profi: Hegyi Krisztina
Veterán: Kulima Sándor

Pump It Up!

Kezdő: Tóth Róbert
Haladó: Andy Bitty

Sütiverseny eredménye:

I. helyezett: Szilágyi Eszter Réka.
II. helyezett: Szabó Anikó
III. helyezett holtversenyben Horváth Zsanett és Pucz Nikolett

Zene Tippmix:

Csoportos:

I. MiLi: Zsigó Melinda (Mii-chan),Gáspár Lilla (Dokuro-chan)
I. Mugendai: Sebestyén Péter (8), László Dávid (Miroku),
Marenics János (John)
III. Diamondo wa kudakei: Tuba Máté (Kujo Jotaro),
Joseph Joestar (Star Platinum)
III. 2001 ft macskák: Szűsz Eszter (Naru-chan),
Vécsey Balázs (Lord von Pumpking), Vécsey Veronika (Silica)

Egyéni:

I. Csécsei Dóra

II. Szekeres Dorotta (Dorothy Grav)
III. Kutasi Dóra

Karaoke Challange:

I. Máhli Balázs, Rózsa László és Nobu
II. Sebestyén Péter, Marenics János és László Dávid
III. Hargitai Emma, Losonczy Tünde és Madács Melinda

Gamer:

HearthStone döntő:

Herizon vs Chrish – 3:0

League of Legends döntő:

Wonder Stag Esports – OBSCURE Gaming – 3:0

Starcraft 2 döntő:

Wordix – Freeman – 3:0

 

Naruto Storm:

I. Vural Vilmaz
II. Molnár Imre
III. Lendvai Szabolcs

Just Dance kezdő:

I. Takács Anikó
II. Jánoska Krisztián
III. Lehozcky Lea

Just Dance haladó:

I. Sárdi Dániel
II. Mengyi Martin Gergő
III. Zagraj Bettina