Kyrie bejegyzései

2020 Téli MondoCon verseny eredmények

Vetélkedő versenyek:

ConBeugró

– I. helyezett: Bécs Bence
– II. helyezett: Hulyák György
– III. helyezett: Goldmann-Görög Viktor

Malac Patkány Fogócska
– Hűvösvölgyi Márton és Hűvösvölgyi-Nagy Zsuzsanna

Sütisütő Verseny
– Kiss Zsófia

Fanfiction és Original Novella Író Verseny
– Mészáros Alízlink a novellához: https://drive.google.com/file/d/0B7butzgU3bk2eGJMM0hkWUV3WjREQ3hwQjRNWTJXaVB4ZmlF/view?usp=sharing

Cosplay Gála:

Jelölés:

Domokos Dóra

Jelölés:

Berkó Klaudia

Nyertes:

Kiss Andrea

Jelmeztervezés:

Jelölés:

Bauer Fatime

Jelölés:


Sütő Angelika
Modell: Bokor Ágota

Nyertes:

Forján Valentin

AMV Gála és Szabad verseny

Gála:

I. Helyezett: Naru – Unfinished
II. helyezett: Nuke – Ghostbusters
III. helyezett: Shuu – Berceuse Noire

Szabad Verseny:

I. helyezett: Exiled Knights – Souls of Darkness
Zsűri Különdíj: Levusz Prime – Echoing Shadow
Közönség Kedvence: Cin – A farkas

A videókhoz, illetve a zsűri pontozásához ezen a linken fértek hozzá: https://drive.google.com/drive/folders/0B2fCHtAqXNh1fjIxcHl5MHItUWFQaF92X1ZxQ0NPZjF3Y2l3VjhhS3U2OTk3T0N1TXpNMFE?usp=sharing

2019 Őszi nyertesek galériája

Vetélkedő versenyek:

Rajz versenyek:

2019 Őszi MondoCon verseny eredmények

Vetélkedő versenyek:

Dobble verseny – Szőke Erik
Tökfaragó verseny – Debrenti Evelin, Mike Naomi, Mike Ádám
Nyertesek fotót itt tudjátok megnézni.
Gettócosplay – Horváth Zsófi, Matus Dorottya, Mihály Csenge, Mihály Bence
Nyertesek fotót itt tudjátok megnézni.
Tekergők térképe – Csík Petra, Földes Anna, Fülöp Emese (szombati nap, 5-ös csapat)
Nyuffy-kun kihívása – Farkas Laura

Fanfiction versenyek:

Fanfiction és original novella író verseny – Nagy Viktor
100 szavas író verseny – Rosanics Márton

Rajz versenyek:

Tradicionális fanart
1. Bazsik Zsuzsanna
2. Németh Dóra
3. Pauleczki Panni
Digitális fanart
1. Krasznai Borbála
2. Vámosi Vénusz
3. Krasznai Borbála
Tradicionális original
1. Kálnai Viola
2. Bazsik Zsuzsa
3. Pluhár Virág
Digitális original
1. Fodor Kata
2. Nagy Szimonetta
3. Máté Alexandra
Karakterterv: NekoJinny
Nívó díj: Bazsik Zsuzsanna
Fiatal tehetség: Correa Sophia
Helyben rajzolós verseny
1. Kalocsai Eszter
2. Vanczák Kitti Viktória (Hikari kashay)
3. Hizsnyai Julianna (@nailan.art)
4. Kiss Andrea (Bunnie M Bubbles)
5. Haász Petra (Hapeart)
6. Bajer Fanni (maxyvert)
7. Götl Barbara (Luana)
8. Tuboly Gabriella (Rielle)
9. Bazsik Zsuzsanna
10. Kálnai Viola
Különdíj: Vincze Anikó (Reno)
A nyertes rajzokat itt tudjátok megnézni.

Karaoke versenyek:

Dalszövegfordító verseny:
I. hely: Bukovinszki Anita
II. hely: Ágostai Katalin
III. hely: Csurgó Anikó
Karaoke Grand Prix:
I. hely: Kratky Valentin
II. hely: Máhli Balázs
III. hely: Truong Nhu Quynh
Zene Tippmix csoportos:
I. hely: Daihachi-P.Exe (no Virus) csoport: Sebestyén Péter (8), Erdei Dániel (Dai)
II. hely: VSR (vízár) csoport: Horváth Viktória (Misao), Nagy Rita (Riu), Takács Viktória (Vitya)
III. hely: Tatakai csoport: Gáspár Lilla, Kálmán Dániel
Zene Tippmix Xtra csoportos:
I. hely: 1800 Ft-os macska csoport: Vécsey Balázs (Ennetsu), Szűcs Eszter (Naru-chan)
Zene Tippmix egyéni:
I. hely: Marenics János (John)
Zene Tippmix Xtra egyéni:
I. hely: Cziráki Balázs (Cira)

IX. Fanszinkron-verseny:

Legjobb újonc: Kovács Ádám
Legjobb veterán: Albatraoz (Madács Melinda)
Legjobb paródia: Silver Brothers (Mátrai László, Mátrai Ferenc)
Legjobb Boku no Hero Academia szinkron: McReggeli (Oláh Péter)

AMV Verseny eredmények:

Haladó Kategória
I. helyezett: Shuu – Because Noire
II. helyezett: Milan21 – Életünk Fonala
III.helyezett: KecskeChidori – Zombie

Kezdő Kategória 
I. helyezett:  Nexus – Play with fire   
II. helyezett: Mora – Beyond Regrets 
III.helyezett:   Levusz Prime – Lightning Pussy

Közönség kedvenc:
Ferencka – Thorfinn son of Thors

Zsűri különdíj:
SpLaYd – Phoenix

A videókat és a pontozást ezen a linken találjátok meg: https://drive.google.com/drive/folders/0B2fCHtAqXNh1fjdPdHB4LTlpUUxiOTVMWGdXN2tINFpqU1JTZGU3TEx3TDNSMWttdGotMXc?usp=sharing 

6. IronChef  TeamBattle eredmények:
I. helyezett: Shuu és DaviDB
II. helyezett: Henrik és Aocsima
III. helyezett: Mora és Mystyk 
IV. helyezett: Vinc és KecskeChidori
V. helyezett: Milan21 és Ichiro
VI. helyezett: Nuke és Ubi

A videók itt érhetőek el: https://drive.google.com/drive/folders/1yG9kspUXqP_W0NnHFocc_Ab9G94WRGQx


2019 Nyári MondoCon verseny eredmények

Vetélkedős versenyek:

ConBeugró:
– I. helyezett: Goldmann-Görög Viktor
– II. helyezett: Bécs Bence
– III. helyezett: Hulyák György

Fanfiction és novella író verseny:
– Helix Hex
Teljes mű

Kviddics győztes csapat:
– Békési Bernadett
– Fodor Tamara
– Jánosi Judit
– Kövesi-Nagy Mihály
– Fekete Ádám

GettóCosplay:
– Minimum effort csoport

Tekergők Térképe játék győztes:
– Dávid Maja
– Tóth Bianka
– Csörgei Dávid
– Schillinger Viktória

Karaoke versenyek:

Karaoke Vol. 2.3 eredmények:
I. hely: Re:Waifu – Traier-Kiss Roland, Szollár Bence
II. hely: Mitsunohana – Szabó Flóra, Király Nikolett, Quynh Nhu Truong (holtverseny)
II. hely: Akatsukik – Bécs Bence, Posztós Dávid, Forján Fanni (holtverseny)

Zene Tippmix & Xtra eredmények:
– Egyéni I. hely: Karasz Attila
– Egyéni Xtra I. hely: Molnár Aurél
– Csoportos:
I. hely: Nincs – Gáspár Lilla, Kálmán Dániel
II. hely: Bundyk – Komora Katalin, Kócza Attila, Györfi István
III. hely: TDD – Takács Viktória, Hajdu Krisztina, Nagy Rita
– Csoportos Xtra:
I. hely: Daihachi-P + 1 fő – Sebestyén Péter, Erdei Dániel, László Dávid
II. hely: Zura ga Katsu! – Bükkösi Anna, Szollár Bence, Traier-Kiss Roland
III. hely: 2001 Ft-os Macska – Szűcs Eszter, Vécsey Balázs, Vécsey Veronika
– Ganbatte-díjat kap az Itt Maradtunk csapat – Bődi Viktória, Gerzsenyi Gréta

Dalszövegfordító verseny eredmények:
I. hely: Csurgó Anikó
II. hely: Farkas Fiametta
III. hely: Bokor Ágota

Rajzversenyek:

Beküldős rajzverseny eredmények:
Fanart
1. Mike Hanka
2. Péter Gabriella
3. Baigal Dolly

Original
1. Baigal Dolly
2. Molnár Dalma
3. Naeviss

CGI/Digitális
1. Soós Luca
2. Géczi Noémi
3. Sipos Szofi

Karakterlap
1. NekoJinny

Mixed Media
1. Bazsik Zsuzsanna

1. Bazsik Zsuzsanna

A Wacom tábla győztese: Péter Gabriella

Helyben rajzolós verseny eredmények:
1. Cser Alexandra
2. Bazsik Zsuzsanna
3. Gólya
4. Kecskés Tamás
5. Lénárd Alexandra
6. Otola
7. Haász Petra
8. Máté Alexandra
9. Bajer Fanni
10. Szofrán Fanni Ildikó
Különdíj: Tóth Boglárka
A Wacom tábla győztese: Kecskés Tamás

AMV verseny:

Haladó Kategóriában dobogós helyet ért el:
– I. helyezett: Naru – Kataomoi
– II. helyezett: Nuke – Ghostbusters
– III. helyezett: Álmodozók (VHenrik;Sycho) – DreamWorld

Kezdő Kategóriában dobogós helyet ért el:
– I. helyezett: Ferencka – Holy Grail war
– II. helyezett: Slan – Last day
– III. helyezett: AoiSakura – MindStorm

Közönség Kedvence: Milan21 – Az íj Útján

Zsűri Kedvence: Sebby – Ready to fly

A videók és a Zsűri pontozása


V. Iron Chef Team Battle:
– I. helyezett: Zoul’s Team

  • AoiSakura
  • Kev
  • VHenrik
  • Vapoda

– II. helyezett: Boku no Sunday

  • Cerberus
  • NemesisAMV
  • Voldenincs
  • BlackDog

III.helyezett: Warriors

  • SpLaYd
  • ShenkONE
  • Sycho
  • Nuke

IV.helyezett: Csapatnév IC

  • Mora
  • Sunyi Uborka
  • Shu
  • DCM
A videók

2019 Tavaszi MondoCon verseny eredmények

Vetélkedő versenyek:

Ruby-chan és Nyuffy-kun kihívásai- Gáspár Lilla
Szelfizős Vívmánygyűjtés- Andréka Anna
Tekergők Térképe- Narancs csapat: Kiss Zsófia, Molnár Luca, Krajnyik Renáta, Sárosi Anna
Fanfiction és Original Novella Író Verseny- Molnár Dóralink a novellához: https://docs.google.com/document/d/1-4c0ih0PBuAnbgpbBXdEaFXfCQv2aW-Hc4qGAw_-nEQ/edit?usp=sharing

VIII. Anime Fandub verseny:

Legjobb csapat: Aokaga
Legjobb egyéni induló: Vinsmoke Sanji
Legjobb hang: mPoOvR
Zsűri kedvence: Infy

Karaoke versenyek:

Mondocon Énekverseny:
I. helyezett: Horváth Nóra
II. helyezett: Laurinyecz Pál 
III. helyezett: Máhli Balázs

***

Dalszövegfordító verseny:
I. helyezett: Bíró Tímea
II. helyezett: Szabó Flóra
III. helyezett: Jaksa Brigitta

***

Zene Tippmix:
Egyéni I. hely: Sándor Lilla
Csoportos I. hely: 2001 Ft-os Macska (Szűcs Eszter, Vécsey Balázs, Vécsey Veronika)
Csoportos II. hely: Eye of the Storm (Urbanovics Ágnes, Sabo Dániel)
Csoportos III. hely: Mikuisták (Horváth Katalin, Sabo Péter)

***

Zene Tippmix XTRA:

Egyéni I. hely: Marenics János
Csoportos I. hely: DaiHachi P2 Confirmed (Sebestyén Péter, Erdei Dániel)
Csoportos II. hely: Katilla (Komora Katalin, Kózsa Attila)
Csoportos III. hely: Gudetama (Gáspár Lilla, Kálmán Dániel)

AMV verseny:

I. helyezett: Sonicfreak ; AnimeTwins – Written Memories
II. helyezett: Shu – Colours of Passion
III.. helyezett: SpLaYd – Outbreak
Közönség Kedvence: AoiSakura – Kings
Zsűri Különdíj: Sycho – My Heart
A videókat és a zsűri értékelést itt találjátok: https://drive.google.com/drive/folders/1dbQVbDgfbABVu2vv5E9kuQoxZBNFj5tR?usp=sharing

2019 Téli MondoCon verseny eredmények

AMV Gála

1.helyezett: VHenrik – Tempting Past

2.helyezett: Deliyah – Szomorú Vasárnap

3.helyezett: GoldenThunder – Girls Are OP

Általános AMV verseny

1.helyezett: SpLaYd – Freedom

2.helyezett: ShenkONE – Stead of names

3.helyezett: Milan21 – Space Storm

Közönség Kedvence: Lelani – What Lovers Do

Zsűri Kedvence: Deliyah – Szomorú Vasárnap

A videók és a zsűri pontozása ezen a linken találhatóak.

Táncpad nyertesek

Tetris

1. Mócsy Márk

2. Szőke Erik

3. Tóth Róbert

Pac-Man

1. Petróczi Zoltán és Szőke Erik

2. Török Balázs és Táborosi Zoltán

3. Dér Kriszti és SIX

Evőpálcika Használó Verseny

I. Helyezett – Papp Márió

Sütisütő Verseny

I. Helyezett – Tóth Ágnes

20190105_121529

ConBeugró

I. Helyezett – Bécs Bence

II. Helyezett – Hulyák György

III. Helyezett – Pop Vivien

Helybenrajzolós verseny

1. Tuboly Gabi

helyben_1

2. Bazsik Zsuzsanna

helyben_2

3. Ziaang Zichun

helyben_3

2018 Őszi MondoCon – Blizzard cosplay verseny

A Magnew támogatásával megrendezésre került a MondoConok történetének első Blizzard cosplay versenye. A mezőny hihetetlenül erős volt, a közönséggel együtt a stáb is végig izgulhatta a versenyt, egészen az eredményhirdetésig. A nemzetközi zsűrinek végül nehezen sikerült meghoznia a döntést és így Ipsics Zoltánt találták a legjobbnak, aki nem másként mint Lich King-ként mutatkozott.

Nézd meg alább a jelentkezett versenyzők nagyszerű cosplayeit és végül a győztes cosplayt is.

Versenyzők:

06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 01 02 03 04 05

Győztesek:

BLIZZARD_GYOZTES_1_HELY BLIZZARD_GYOZTES_2_HELY BLIZZARD_GYOZTES_3_HELY

 

És a lelkes közönség:

00_kozonseg 00_Jeszmas_Karoly_Blizzard- kozonsseg-13

2018 Őszi MondoCon versenyeredmények

 Karaoke versenyek:

Karaoke Grand Prix verseny:
I. helyezett: Máhli Balázs (mazsibazsi)
II. helyezett: Laurinyecz Pál (waka)
III. helyezett: Szabó Flóra (toumeiNi)

***

Dalszövegfordító verseny:
I. helyezett: Csurgó Anikó (Nina)
II. helyezett: Ágostai Katalin
III. helyezett: Kompis Eszter (Andro)

***

Zene Tippmix:
Egyéni I. hely: Niederkirchner Norbert

Csoportos I. hely: Hataraku Saibou [Urbanovics Ágnes, Kondo Daiki, Sabo Dániel]
Csoportos II. hely: Ketten Vagyok [Gáspár Lilla, Kálmán Dániel]
Csoportos III. hely: A sern [Komora Katalin, Kócza Attila, Pintér Gergő]

***

Zene Tippmix XTRA:

Egyéni I. hely: Víg Anna (Annarancs)
Egyéni II. hely: Sándor Lilla (Midori Aida)
Egyéni III. hely: Szekeres Dorottya (Dorothy Grav)

Csoportos I. hely: Yume no Team [Erdei Dániel (Daisuken), Sebestyén Péter (8), Marenics János (John)]
Csoportos II. hely: Mikuisták [Sabo Péter (Green), Horváth Katalin (Jigoku)]
Csoportos III. hely: Volt már jobb is Tesztlap Team [Tuba Máté, Horogi József]

***

Animefandub-verseny:

Legjobb egyéni induló: mPoOvR

Legjobb csapat: Silver Brothers

Legjobb hang: Albatraoz

Fanfiction:

Mészáros Alíz : A kék hortenzia c. történettel

https://drive.google.com/file/d/1JLQuulgZg2IWpvXuafNPC7t3lysK82uj/view?usp=sharing

Vetélkedők:

Confoglaló:

Muhari Viktória, Turjányi Eliza, Hundt Julianna

Tökfaragó:

1. helyezett – Dlehány Noémi, Mák Patrik
Különdíj – Bazsik Zsuzsanna, Fekete Zsófia Andrea

Nézzétek meg a tökfaragó versenyről készített képeket:

https://drive.google.com/drive/folders/12i6AgbT1RSgHL82I5CYItBhphwIjir8z?usp=sharing

https://drive.google.com/drive/folders/1O2LmmWMggOiQGz48soyQLq86Tg5FbnQv?usp=sharing

Szelfizős Vívmánygyűjtés:

Gaál Melinda

Aki nem gyűjtötte be a nyereményét Őszi Conon, az a Téli Conon is megteheti a szervezői szobában.

AMV verseny

Haladó:

1.helyezett: Mystyk – Múltba Zár

2.helyezett: GoldenThunder – KISSME

3.helyezett: Nuke – A legujabb Death Note trailer

Kezdő:

1.helyezett:  ShenkONE –  Evangelion

2.helyezett:   Sycho –  Love to Buy

3.helyezett:  Sceal –  Breaking The Habit

Zsűri Kedvence: NinaRosenwald – Legends Never Die

Közönség Kedvence: Lelani – Ka-Ching

A versenyre érkezett és bejutott videókat, illetve a zsűri pontozását ITT találjátok.