11072133_10153590572697088_7096661798033978820_o

Versenyek eredményei – 2015 Őszi MondoCon

A 2015 Őszi MondoCon versenyeinek győztesei! Gratulálunk nekik!

MondoCon

DDR – Táncszőnyeg győztesek

Kezdő verseny: Hutás-Nagy Katalin
Középhaladó verseny: Born Kitty
Haladó verseny: László Dávid
Profi verseny: Tóth Róbert

Beküldős Rajzverseny:

Original:

I. Gellén Veronika
II. Szekeres Zsófia
III. Béres Fanni

Fanart:

I. Gellén Veronika
II. Szikszainé Vári Erika
III. Mazár Virág

Digitális Grafika:

I. Szilágyi Szilvia
II. Mézes Fanni
III. Osztós Zsófia

Mangaoldal:

Szilágyi Szilvia

Karakterterv:

Béres Fanni

Helyben Nevezős Verseny:

  1. Deák Dorottya
  2. Simon Zsófia
  3. Madura Eszter
  4. Virág Fruzsina
  5. Vörös Andrea Ottilia
  6. Vanczák Kitti Viktória
  7. Bajgal Dolli
  8. Ivanich Lilla
  9. Antal Viktória
  10. Sághegyi Diána

 

 

 

AMV Verseny:

1. Helyezett: Ashani – Failure
2. Helyezett: EllipseIris – The red that is
3. Helyezett: Red Poppy – Last

Zsűri Külön Díj: Mystyk – More than friends

Közönség Díj: Eclipse Studio – Farewell my friend

 

Vetélkedők

Pokémon Vadászat:

Vonák Barbara

Süti Sütő Verseny Tökéletes Ízbomba:

Asztalos Krisztián

4a84c841-105b-4e6a-ad71-42a7f797948e

Süti Sütő Verseny Sütiszobrász:

Bálint Janka

1d9bc122-93cb-449f-a66a-9f7d2dcaf6ac

Evőpálcika Használó Verseny:

Bálint Diána Cintia

Szópárbaj:

Kónya Norbert

Gettó Cosplay:

Bazsik Zsuzsanna, Köves Vivien és Tóth Tamás Dávid

Ruby-chan és Nyuffy-kun Küldetései:

I. Nagy Tünde
II. Cziráki Balázs
III. Bársony Márk

Fanfiction Író Verseny Zsűri Kedvence:

Katona Dóra, Varga Ilka és Pusztai Renáta

Fanfiction Író Verseny közönség Kedvence:

Ecsedi Sándor

A helyben nevezős karaokeverseny eredménye:

1. Arany Tímea (Marceline): Kelly Clarkson – Because of You (49.5 p)
2. Elmissirry Sandra (Sasa): Ed Sheeran – Give me Love (45.5 p)
3. Mucska Nikolett (Lina): Inuyasha – Fukai Mori (42 p)

 

MondoGames

Just Dance kezdő:

1. Mátrai László
2. Botházi Richárd
3. Pelle Márk

Just Dance haladó:

1. Takács Anikó
2. Csolakov Dóra
3. Sárdi Dániel

Naruto Storm Revolution:

1. Vural Alex
2. Lendvai Szabolcs
3. Molnár Imre

One Piece: Pirate Warriors 3:

1. Rónyai Áron

Mortal Kombat X:

1. Virág Tamás
2. Kerekes Ádám
3. Földvári Ádám

Gamer Tudáskvíz:

1. Farkas Gábor

League of Legends

  1. CCDH
  2. KSM
  3. Wonder Stag e-Sports
  4. Meteora