mondocon bejegyzései

2016 Tavaszi MondoCON Eredmények

Rajverseny:

Rajzcsata:

I. Béres Fanni
II. Király Niki
III.Tóth Boglárka Mónika
IV. Hetesi András
V. Szilágyi Eszter Réka

 

Beküldős Rajzverseny:

Original

I. Vanczák Kitty
II. Tóth Mónika
III. Szűcs Réka
IV. Fodor Kata
V. Sághegyi Diána

Fanart

I. Fodor Kata
II. Mazár Virág
III. Sághegyi Diána
IV. Béres Fanni
V. Dimitrova Veronika

Digitális Grafika

I. Haász Petra
II. Vanczák Kitty
III. Béres Fannni

Karakterterv

I. Forrai Alexandra
II. Műller Péter
III. Sütő Brigitta

AMV

International AMV Contest:

1. Mystyk – We Cry Open
2. Eclipse Studio – Let it all to me MEP
3. wuuber – Good Luck

Zsűri kedvence: Megumi – Ruler of THE WORLD
Közönség Kedvence: dudeIDK – Volleyball Dorks

A verseny videókat itt találjátok: [KATT IDE!]
A zsűri pontozásait és a videók információit
pedig az alábbi linken érhetitek el: [KATT IDE!]

2015-16 AMV Bajnokság:

I. EllipseIris
II. Mystyk
III. Cendra

Mindenkinek gratulálunk az elért eredményéhez,
és sikeres felkészülést kívánunk
a következő nyári megmérettetésre. smile

~ A Tao Filmklub csapata

 

Vetélkedők:

Gettó Cosplay nyertes csapat:

Bazsik Zsuzsanna, Fekete Zsófia, Halász krisztina az Ultimate Death Whatever nevű fegyverrel

Pokémon Vadászat:

Vodila Vivien és Kiss Olivér

Otaku Szócsata:

Matyi István

Nyuffy-kun küldetései:

I. Dósa Anita
II. Gáspár Lilla,
III. Maszlag Szilvia

Fanfiction Író Verseny

Ecsedi Sándor – Kenyérmorzsák

Táncpad Győztesek

Dance Dance Revolution

Kezdő: Szabó L. Csenge
Középhaladó: Lázár Tamás
Haladó: Born Kitty
Profi: Hegyi Krisztina
Veterán: Kulima Sándor

Pump It Up!

Kezdő: Tóth Róbert
Haladó: Andy Bitty

Sütiverseny eredménye:

I. helyezett: Szilágyi Eszter Réka.
II. helyezett: Szabó Anikó
III. helyezett holtversenyben Horváth Zsanett és Pucz Nikolett

Zene Tippmix:

Csoportos:

I. MiLi: Zsigó Melinda (Mii-chan),Gáspár Lilla (Dokuro-chan)
I. Mugendai: Sebestyén Péter (8), László Dávid (Miroku),
Marenics János (John)
III. Diamondo wa kudakei: Tuba Máté (Kujo Jotaro),
Joseph Joestar (Star Platinum)
III. 2001 ft macskák: Szűsz Eszter (Naru-chan),
Vécsey Balázs (Lord von Pumpking), Vécsey Veronika (Silica)

Egyéni:

I. Csécsei Dóra

II. Szekeres Dorotta (Dorothy Grav)
III. Kutasi Dóra

Karaoke Challange:

I. Máhli Balázs, Rózsa László és Nobu
II. Sebestyén Péter, Marenics János és László Dávid
III. Hargitai Emma, Losonczy Tünde és Madács Melinda

Gamer:

HearthStone döntő:

Herizon vs Chrish – 3:0

League of Legends döntő:

Wonder Stag Esports – OBSCURE Gaming – 3:0

Starcraft 2 döntő:

Wordix – Freeman – 3:0

 

Naruto Storm:

I. Vural Vilmaz
II. Molnár Imre
III. Lendvai Szabolcs

Just Dance kezdő:

I. Takács Anikó
II. Jánoska Krisztián
III. Lehozcky Lea

Just Dance haladó:

I. Sárdi Dániel
II. Mengyi Martin Gergő
III. Zagraj Bettina

 

2015 Animekarácsony eredmények

Just Dance kezdő:

1. Takács Anikó
2. Jánoska Krisztina
3. Zappert Krisztina

Just Dance haladó:

1. Dovala Rozina
2. Takács Tímea
3. Orbán Attila

Naruto Storm Revolution:

1. Vural Alex
2. Bach András
3. Lendvai Szabolcs

Rajzverseny:

1. Vanczák Kitty Viktória
2. Ivanich Lilla
3. Sághegyi Diána
4. Gellén Veronika
5. Szunyog Timea
6. Horváth Katalin Eszter
7. Iván Réka
8. Szántó Eszter
9. Somogyi Eszter
10. Sárai Gréta

Rajzcsata:

1. Béres Fanni
2. Gellén Veronika
3. Sághegyi Diána

 

Zenekvíz

Feladatsor és eredmény: http://adarna.net/index/esemenyek/lezaj … gexpo.html
Megoldás: http://adarna.net/index/esemenyek/lezaj … ldas8.html

Csoportos 1. helyezett

1800 ft-os macska
Szűcs Eszter (Naru-chan)
Vécsey Balázs (Lord von Pumpking)

Egyéni 1. helyezett

Csécsei Dóra (Csdori90)

Rapid

A Három Baka
Bali Martin (Dantah)
Hajzer Tamás
Nagy Rita (Deam)

Magical Girl

# Team Kosaki
Silingi Erik
Kucsera Tamás

Mecha

Csécsei Dóra (Csdori90)

Orchestral/Choral

Az erdőjárók
Maczó Ádám
Máhli Balázs (MazsiBazsi)

Christmas

Szekeres Dorottya (Dorothy Grav)

Rosta Luca

nano.RIPE

1800 ft-os macska
Szűcs Eszter (Naru-chan)
Vécsey Balázs (Lord von Pumpking)

 

Sütisütő Verseny Ízbomba

Tihor Noémi

Evőpálcika Használó Verseny

Kováts Andrea

ConBeugró

I. Kónya Norbert
II. Máté Levente

DDR Győztesek

Kezdő: Barsi Margit
Középhaladó: Balogh Dominika
Haladó: Hegyi Krisztina
Profi: Aklan Emese

2015 Őszi Cosplay Verseny Eredmények

CRAFTMANSHIP

Legjobb kiegészítő

Nyertes: Iván réka (6)
Jelölt: Farkas Balázs (30)
Jelölt: Horváth Alexandra (5)

Legjobb original

Jelölt: Szoóh Gabriella (1)
Jelölt: Mile Renáta (22)
Nyertes: Orcsik Laura (26)

Legjobb technika

Jelölt: Németh Nikolett (17)
Nyertes: Torma Tamás (cs1)
Jelölt: Szabó Alexandra (25)

Legjobb kosztüm

Nyertes: Horváth Alexandra
Jelölt: Bakos Dorottya
Jelölt: Szabó Alexandra

Legjobb csoport

Nyertes: Toy Story
Jelölt: Tök mindegy, úgyis elfelejted mire szavazni kell
Jelölt: German Sparkle Avengers in die Partybrunnen

Zsűri kedvence

Nyertes: Horváth Anna

Közönség kedvence – egyéni

Jelölt: Horváth Alexandra
Nyertes: Jukic Julija
Jelölt: Majoros Tünde Zsuzsanna

Közönség kedvence – csoport

Jelölt: German Sparkle Avengers in die Partybrunnen
Jelölt: Toy Story
Nyertes: Tök mindegy, úgyis elfelejted mire szavazni kell

 

 

PERFORMANCE

Legjobb koreográfia

Jelölt: Mi vagyunk a Malachit – Fúziótánc
Nyertes: Single Villains
Jelölt: Jinx

Legjobb előadás

Jelölt: Heroes
Jelölt: Dragon sickness
Nyertes: Party Instagramnál

Legjobb humoros előadás

Nyertes: Let it go – Dalban mondom el
Jelölt: Naruto Klasszippuuden
Jelölt: Dingalinga Wedding Party

Közönség kedvence

Nyertes: Naruto Klasszippuuden
Jelölt: Let it go – Dalban mondom el
Jelölt: Party Instagramnál

 

mascot altalanos

 

 

AMV Mortal Kombat Eredményei

Az AMV Mortal Kombat idei őszi fordulójában először tartottuk az AMV-k vérre menő csatáját a MondoCon Nagyszínpadán, ahol jó hangulatban sikerült a felkínált 5 műfajból és a beválogatott 10, elmúlt évek nemzetközi versenyein szereplő díjnyertes AMV-iből kettőt mérkőzésbe választanotok.

Utólag is köszönjük lelkes és aktív közreműködéseteket, reméljük Ti is nagyon élveztétek az összecsapásokat! Apró kérésként töltsétek ki az itt elérhető online kérdőívünket a programról, hogy még izgalmasabb, még élvezetesebb mérkőzéseket hozzunk nektek a következő conra!

 

AMV MORTAL KOMBAT ONLINE KÉRDŐÍV:

Link: http://goo.gl/forms/D7TrGIxKW9

—————————————————–AND THE WINNER IS…

—|UPBEAT-DANCE|—

01 – BakaOppai – A Piece of Toast
02 – Shii – Beat Alive
03 – Kvakond – Harem Shake
04 – Rider4Z – Yato’s God Complex
05 – Nostromo_vx – Sky Sanctuary
06 – Ileia – We are Nyan!
08 – MoonieAMV – Ho-Kago Teastep
09 – Flo55 – mess 55

10 – Kis@ (FRA) – (This is) TRY HARD!

versus

07 – seriy (RUS) – The Fox (WINNER)

—|FUN-PARODY|—

01 – BakaOppai –  Anime 404
02 – Dn@ – F.Y.C.
04 – MarkMann – Neon Vörösboros Evangelion
05 – Hayden – Te Gusta Me
06 – Tiny Poet – The Winner
07 – MycathatesyouAMV – Chii and The Not So Company
08 – drewaconclusion – My Nipples Can Pierce The Heavens
10 – BakaOppai – A Salty Stick

09 – EllipseIris (HUN) – Counting Stars

versus

03 -Veravero (HUN) – Dirty Fantasy (WINNER)

—|DRAMA|—

01 – Gorz – Stop the Clocks
03 – AlchemistEskimo – In Extremis
04 – Umika & ZEVS1993 – Our Tapes
05 – Flow – Theater
06 – Redrum – Lost Fragment
07 – MagicDarkLight – Not just a dream
09 – GINBR – Paradox
10 – Centurione – Pandora

02 – HedgeProduction (FRA) – A.M.E.R.I.C.A. (WINNER)

versus

08 – Galia & Kitty (RUS) – La Fleur Du Destin

—|ACTION|—

01 – ONEWAYS – Mr. Hero
02 – lokkiclu – Divide et impera
03 – Luciole – I Will Show You
05 – CeliaPhantomhive – Volleybot
06 – Irany – ANNIHILATION
07 – Deidara94 – COLOLOR
09 – Hayden – T.W.U.W.
10 – ZEVS1993 & Nightpunisher – Two in the Dark

04 – Xilence (GER) – Longing for Solace

versus

08 – Dn@ & Creed  (FRA) – RoCkNRollaZ (WINNER)

—|ROMANCE-SENTIMENTAL|—

01 – Aerialesque – Two Hearts
02 – EllipseIris – Young and Beautiful
03 – ONEWAYS – The Boy Who Murdered Love
04 – BecauseImBored – Otaku Paradise
05 – Strat – Lights of Hope
06 – GINBR – Cyrus
09 – Shin – Ivy Bridge
10 – neko.kitkat – Magnetism

07 – Seliafel-Umika (RUS) – The shatters of Reflection

versus

08 – Siny (POR) – Creating Something Beautiful (WINNER)

 

Versenyek eredményei – 2015 Őszi MondoCon

A 2015 Őszi MondoCon versenyeinek győztesei! Gratulálunk nekik!

MondoCon

DDR – Táncszőnyeg győztesek

Kezdő verseny: Hutás-Nagy Katalin
Középhaladó verseny: Born Kitty
Haladó verseny: László Dávid
Profi verseny: Tóth Róbert

Beküldős Rajzverseny:

Original:

I. Gellén Veronika
II. Szekeres Zsófia
III. Béres Fanni

Fanart:

I. Gellén Veronika
II. Szikszainé Vári Erika
III. Mazár Virág

Digitális Grafika:

I. Szilágyi Szilvia
II. Mézes Fanni
III. Osztós Zsófia

Mangaoldal:

Szilágyi Szilvia

Karakterterv:

Béres Fanni

Helyben Nevezős Verseny:

  1. Deák Dorottya
  2. Simon Zsófia
  3. Madura Eszter
  4. Virág Fruzsina
  5. Vörös Andrea Ottilia
  6. Vanczák Kitti Viktória
  7. Bajgal Dolli
  8. Ivanich Lilla
  9. Antal Viktória
  10. Sághegyi Diána

 

 

 

AMV Verseny:

1. Helyezett: Ashani – Failure
2. Helyezett: EllipseIris – The red that is
3. Helyezett: Red Poppy – Last

Zsűri Külön Díj: Mystyk – More than friends

Közönség Díj: Eclipse Studio – Farewell my friend

 

Vetélkedők

Pokémon Vadászat:

Vonák Barbara

Süti Sütő Verseny Tökéletes Ízbomba:

Asztalos Krisztián

4a84c841-105b-4e6a-ad71-42a7f797948e

Süti Sütő Verseny Sütiszobrász:

Bálint Janka

1d9bc122-93cb-449f-a66a-9f7d2dcaf6ac

Evőpálcika Használó Verseny:

Bálint Diána Cintia

Szópárbaj:

Kónya Norbert

Gettó Cosplay:

Bazsik Zsuzsanna, Köves Vivien és Tóth Tamás Dávid

Ruby-chan és Nyuffy-kun Küldetései:

I. Nagy Tünde
II. Cziráki Balázs
III. Bársony Márk

Fanfiction Író Verseny Zsűri Kedvence:

Katona Dóra, Varga Ilka és Pusztai Renáta

Fanfiction Író Verseny közönség Kedvence:

Ecsedi Sándor

A helyben nevezős karaokeverseny eredménye:

1. Arany Tímea (Marceline): Kelly Clarkson – Because of You (49.5 p)
2. Elmissirry Sandra (Sasa): Ed Sheeran – Give me Love (45.5 p)
3. Mucska Nikolett (Lina): Inuyasha – Fukai Mori (42 p)

 

MondoGames

Just Dance kezdő:

1. Mátrai László
2. Botházi Richárd
3. Pelle Márk

Just Dance haladó:

1. Takács Anikó
2. Csolakov Dóra
3. Sárdi Dániel

Naruto Storm Revolution:

1. Vural Alex
2. Lendvai Szabolcs
3. Molnár Imre

One Piece: Pirate Warriors 3:

1. Rónyai Áron

Mortal Kombat X:

1. Virág Tamás
2. Kerekes Ádám
3. Földvári Ádám

Gamer Tudáskvíz:

1. Farkas Gábor

League of Legends

  1. CCDH
  2. KSM
  3. Wonder Stag e-Sports
  4. Meteora

 

Versenyek eredményei – 2015 Nyári MondoCon

A 2015 Nyári MondoCon versenyeinek győztesei! Gratulálunk nekik!

MondoCon

Táncpad – DDR:
Kezdő: Gulácsi Imre
Középhaladó: Irházi Henrietta
Haladó: Szögi Viktória
Profi: Illés Ferenc

ConBeugró:
I. Kónya Norbert
II. Nyúl Attila

Röptessünk papírsárkányt!
I. Bodor Dávid

Otaku Szócsata:
I. Erdős Bernadett

Nindzsa Számháború:
I. Zöld csapat
Szűcs Mária, Bede Virginia, Farkas Dávid, Hurta Enikő, Szász Andrea Krisztina, Horvát Attila, Vella Nándor, Balogh Tamás, Acsay Károly

Novellaverseny: I. helyezett: Nagy Tivadar
Fanfictionverseny: I. helyezett: Pócza Gabriella
Íróversenyek közönségdíjasa: Konyecsny Szonja
Drabble-verseny I. helyezett: Reményi Korinna
Haikuverseny I. helyezett: Reményi János

AMV Verseny – I. Magyar AMV Bajnokság: Első Forduló
1. Helyezett: Veravero – Dirty fantasy
2. Helyezett: EllipseIris – Fragrance
3. Helyezett: Fullmoon – Finding Yourself
Zsűri külön díj: Dark Dream Studio – Give into you
Közönség kedvence: MárkMann – Neon Vörösboros Evangelion
A zsűri pontozását és a videók adatait EBBEN a mappában érhetitek el.
A többi verseny videót pedig ITT tudjátok elérni.

Rajzverseny:
1. Antal Viktória
2. Madura Eszter
3. Tóth Diána
4. Béres Fanni
5. Sághegyi Diána
6. Virág Fruzsina
7. Nádházi Eszter Mónika
8. Cser Alexandra
9. Kovács Réka
10. Sárai Gréta

MondoGames

Just Dance kezdő:
1. Sárdi Dániel
2. Jánoska Krisztina
3. Széplaki Máté

Just Dance haladó:
1. Takács Anikó
2. Széll Orsolya
3. Takács Tímea

Naruto Storm Revolution:
1. Vurál Alex
2. Kovács Dániel
3. Molnár Imre

Mortal Kombat X:
1. Virág Tamás
2. Kovács András
3. Roncz Ádám

Gamer Tudáskvíz:
1. Juhász Marcell

Heroes of the Storm:
1. Nem tudom
2. Surprise 4 you

League of Legends:
1. Team Hope
2. Banzai Rascals

Hearthstone:
1. Salastro
2. TaGe

Starcraft 2:
1. Freeman
2. Wordix
3-4. Psz Ans

Cosplayverseny: