mondocon bejegyzései

AMV Mortal Kombat 6 – Hungary edition eredményei

Az AMV Mortal Kombat őszi fordulójában ezúttal a kizárólag magyar készítőktől válogatott AMV-k csatáját láthattátok a MondoCon Nagyszínpadán vasárnap délelőtt.

Utólag is köszönjük lelkes és aktív közreműködéseteket, reméljük Ti is nagyon élveztétek az összecsapásokat!

——————AND THE WINNER IS…

—|FUN-PARODY|—

01 – [CilkaMilka] – Beautiful Days
03 – [wuuber] – Sexy Warchild
04 – [Nuke] – Borotválom
05 – [veravero] – Dirty Fantasy

06 – [yaaku] – Evangelion Complex
07 – [MEP] – Pa-Pa-Partyarc
08 – [dudeIDK] – Volleyball Dorks
10 – [MárkMann] – Neon Vörösboros Evangelion

02 – [Velho]  – Anime Metal Video (WINNER)

versus 

09 – [Zakuro] – We are exceptional 

—|DRAMA-PSYCHEDELIC|—

01 – [Ashani] – Failure
02 – [EllipseIris] – No scrubs
03 – [Mystyk] – Rememberance
04 – [RebornedNuti] – Multiverse
06 – [Eclipse Studio] [MEP] – Farewell my friend
07 – [Red Poppy] – Last
08 – [Nuke] – The Team
09 – [Fullmoon] – Walk with the noise

05 – [Csabee] – Teardrops (WINNER)

versus

10 – [Yakumo] – And All That Could Have Been

 

—|ROMANCE-SENTIMENTAL|—

01 – [Seni-Bibi] – Face of the Nature
02 – [Masa] – Give us a little love
03 – [Mutugrof] – Colorless Hope
05 – [Fullmoon] – Fall in and out LOVE
07 – [Eclipse Studio][MEP] – Let it all to me
08 – [CHATe] – Tempest
09 – [veravero] – A special world
10 – [EllipseIris] – Electrify you

04 – [Kvakond] – Truly 

versus

06 – [Dark Dream Studio][MEP] – Adore (WINNER)

—|UPBEAT-DANCE|—

01 – [Zakuro] – Anthem of Anime
02 – [Dokuro-chan] – Up all night
05 – [Fullmoon] – Summertide
06 – [happybetti] – Save your heart
07 – [Ashani] – Live it up
08 – [HawkEyeAMVs] – Unplug Yourself
09 – [Moha] – La Cucaracha Dance
10 – [veravero] – Chaos

03 – [Kvakond] – El Divino (WINNER)

versus

04 – [Dark Dream Studio][MEP] – Give into you

—|ACTION|—

01 – [shadowbody] – Stay Black
02 – [wuuber] – Good Luck
03 – [HawkEyeAMVs & MrKunGabor][Collab] – Shounen World
04 – [Ashani] – Fate of the Dragonborns
06 – [Mystyk] – We cry Open
07 – [dudeIDK] – Timber
08 – [Kvakond] – Final Frontier
10 – [CilkaMilka] – Boost Busterz

05 – [Trisa] – Metamorphosis

versus

09 – [Zakuro] – Do it or Do it Better (WINNER)

———————————————————————————————————————————————————–

AZ AMV MORTAL KOMBAT 6 PROGRAM CONOS FELVÉTELÉT
ITT TUDOD MEGNÉZNI:

FELVÉTEL HAMAROSAN !!!

2016 Őszi MondoCon Verseny Eredmények

Megérkeztek a 2016 Őszi MondoCon Verseny eredményei. Egy helyen tekinthetitek meg a Konzol Korner versenyek nyerteseit, a Rajzversenyek helyezettjeit, az Animekritika videóverseny és a III. Anime Fandub verseny eredményeit, a DDR és PIU verseny győzteseinek listáját, a Karaoke versenyen elért eredményeket, a Vetélkedő versenyek helyezettjeit, és végül de nem utolsó sorban az AMV versenyen helyezettjeit is.

Konzol:

Mortal Kombat XL

  1. helyezett: Tóth Christian
  2. helyezett: Lengyel Ádám
  3. helyezett: Jánoska Krisztina

Just Dance Haladó

  1. helyezett: Körmendi Noel
  2. helyezett: Takács Anikó
  3. helyezett: Sárdi Dániel

Just Dance Kezdő

  1. helyezett: Tóth Dorotya
  2. helyezett: Varga Jázmin Orsolya
  3. helyezett: Timina Mónika

Naruto

  1. helyezett: Bach András
  2. helyezett: Nagy Zoárd
  3. helyezett: Mátrai Ferenc

Gamer tudáskvíz nyertese:

  • Dombóvári Ádám

Rajzverseny:

CGI kategória:

1. helyezett: Molnár Gábor

CGI: Magyar Bernadett

2. helyezett: Magyar Bernadett

3. helyezett: Halász Petra

Fanart kategória:

  1. helyezett: Virág Fruzsina
  2. helyezett: Paragi Diána
  3. helyezett: Takács Anikó

Karakter tervezés nyertese:

  • Vincze Éva

Original kategória:

1. helyezett: Virág Fruzsina

2. helyezett: Vincze Éva

Original: Hargitai Emma

3. helyezett: Hargitai Emma

 

Zsűri kedvence:

  • Horváth Nelli

Animekritika videóverseny helyezettjei a zsűri értékelése alapján

1. helyezettAzazel – High School DxD kritika (108 pont)
2. helyezettKiki – Mahō Shōjo Madoka Magika (100,5 pont)
3. helyezettLui – NHK ni Yōkoso! kritika (94,5 pont)
4. helyezett: Ricz – Kyōsōgiga kritika (87,5 pont)
5. helyezett: Otaku Kalauz – Hataraku Maō-sama! kritika (86 pont)
5. helyezett: Gegory – Chi’s Sweet Home kritika (86 pont)
6. helyezett: Gyukiteru – Kurau Phantom Memory kiritka (81 pont)
7. helyezett: tomyx – Young Black Jack kritika (75,5 pont)
8. helyezett: SuperPanda – Steins;Gate kritika (75 pont)
9. helyezett: Nina – Orange kritika (73 pont)
10. helyezett: Uzumaki Duncanfan –  Himōto! Umaru-chan kritika (69 pont)
11. helyezett: HihashiKata – Cowboy Bebop kritika (62,5 pont)
12. helyezett: dzsipszi.medzs – Hyōka kritika (62 pont)
13. helyezett: Viga – Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu kritika (50,5 pont)
14. helyezett: Nina Rosenwald – One Piece kritika (47 pont)
15. helyezett: Lunczi – Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu kritika (44,5 pont)
16. helyezett: Sato Tenshi – Tokyo Ghoul kritika (39 pont)
17. helyezett: Fekete Lovag – Boku no Hero Academia kritika (37,5 pont)

 

A közönségszavazást Sato Tenshi – Tokyo Ghoul kritikája nyerte 111 szavazattal.

A zsűri részletes véleményét itt olvashatjátok.

 

III. Anime Fandub nyertesei

Legjobb egyéni induló: Mátrai László (Kuroshitsuji szinkron)

Legjobb csapat: Szuper Csillag Parasztok (Pokémon szinkron)

Legkreatívabb átdolgozás: GallerFilmz (Pokémon szinkron)

Leghitelesebb szinkron: Nanana (Nana szinkron)

Dance Dance Revolution

Kezdő győztes:
Turcsány Tormás

Középhaladó győztes:
Vitéz Barbara

Profi győztes:
Born Kitty

Veterán győztes:
Rimóczi Miklós

Pump It Up

Kezdő:

  1. helyezett: Vitéz Barbara
  2. helyezett: Kulima Sándor
  3. helyezett: Balogh Dominika

Haladó:

  1. helyezett: Lázár Tamás
  2. helyezett: Rimóczi Miklós
  3. helyezett: Petróczi Zoltán

Karaoke:

Karaoke Grand Prix eredményei:

  1. helyezett: Konatsu Alex (Alex)
  2. helyezett: Laurinyecz Pál (Waka)
  3. helyezett: Emmertné Verhás Eszter (Roni)

Zene tippmix eredményei:

Egyéni

  1. helyezett: Csécsei Dóra (CsDori)
  2. helyezett: Szekeres Dorottya (Dorothy Grav)
  3. helyezett: Kutasi Dóra

Csoportos

  1. helyezett: AOIANIME Berkó Levente (Titkos) Marenics János (John) Karasz Attila (supermario4ever)
  2. helyezett: Most Jutott Tesztlap Mühl Norbert (Dio) Horogi József (Jojo) Tuba Máté (Muda)
  3. helyezett: Mugendai V2.0 László Dávid (Miroku) Sebestyén Péter (8) Erdei Déniel (Daisuken)

Vetélkedők

Selfizős Pokémon Vadászat nyertese:
Szűcs Mária

Tökfaragás:

  1. helyezett: Fekete Zsófia
  2. helyezett: Bazsik Zsuzsanna
  3. helyezett: Németh Júlia

Fanfiction Író Verseny nyertese:
Ecsedi Sándor

Dalszöveg Fordító Verseny nyertese:
Laky Balázs

Szópárbaj nyertese:
Ivanich Lilla

Gettó Cosplay:

  1. helyezett: Laky Laura
  2. helyezett: Laky Evelin
  3. helyezett: Munkácsi Betti

Ruby-chan és Nyuffy-kun Küldetései:

  1. helyezett: Gáspár Lilla
  2. helyezett: Kócza Attila
  3. helyezett: Zsigó Melinda

Selfizős Vívmánygyűjtés nyertese:
Csikász Luca

Minden versenyzőnek nagyon gratulálunk!

2016 Nyári Mondocon Eredmények

DDR

Kezdő: Budai Sándor
Középhaladó: Hegedűs Márk
Profi: Szabó Gergely
Veterán: Erdei Dániel

Pump It Up

Kezdő: Hegyi Krisztina
Haladó: Aklan Emese
Profi: Taschner Dániel

Just Dance Kezdő

1. Körmendi Noel
2. Bencsik Dorottya
3. Jánoska Krisztina

Just Dance Haladó

1. Sárdi Dániel
2. Takács Tímea
3. Keszthelyi Dániel

Mortal Kombat XL

1.Tóth Christian
2. Nagy József
3. Czigléczki Rajmund

Naruto Ultimate Ninja Storm 4

1. Vural Alex
2. Nagy Zoárd
3. Kovács Zsolt

Gamter Tudáskvíz Nyertes:

Domu Imre

Sütisütő verseny

1. Valente Albertina Victoria és Szilágyi Eszter Réka
suti_verseny_nyar_1_jav

Beküldős Rajzverseny

CG – Digitális kategória

3_CGI_1
1. Magyar Bernadett

2_CGI_2
2. Erdei Dóra

1_CGI_3
3. Géczi Noémi

Original
6_orignal_1
1. Szűcs Réka
5_original_2

2. Vanczák Kitti Viktória

4_Original_3

3. Szabó Veronika

Fanart

9_fanart_1

1. Fekete Zsófia

8_fanart_2
2. Holló Anna

7_fanart_3
3. Szabó Veronika

Karakterterv

10_karakterterv

1. Karádi Ákos

Különdíj: Holló Anna

Vetélkedők

Fanfiction
Cseh Zsófia
Pokémon Vadászat:
Gyarmati Viktória
Magyar Kviddics Kupa:

Ivermory Pygmy Puffs20160717_140712
Fodor Tímea
Selmeci Áron
László Anna
Gombos Réka
Babina Roxána
Pásztori Eszter
Fehér Dalma

ConBeugró:

I. – Matyi István
II. – Pop Vivien Barbara

 

Cosplay Eredmények

 

Craftmanship – Legjobb karakterhűség – Kis Bence
Craftmanship – Legjobb kiegészítő – Malamuzh Igor
Craftmanship – Legjobb Original kosztüm – Schubert Helga Fanni
Craftmanship – Legjobb csoport – Redeemers
Craftmanship – Legjobb Kosztüm – Oleksii Konstantynov
Craftmanship – Con felfedezettje – Mihalik Martina
Craftmanship – Közönség kedvence: Egyéni – Pallagi László
Craftmanship – Közönség kedvence: Csoportos – Redeemers

EuroCosplay – Nagy Zsófia

 

AMV MORTAL KOMBAT 2016 SUMMER BANNER

 

-=AMV MORTAL KOMBAT 5 EREDMÉNYEK=-

—————————————————————————-

StarCraft2

PSZ vs Wordix 3-1

League of Legends

Team Horizon Reapers vs. Wonder Stag Esports 3-0

HearthStone

Penhadani vs SkyytThe 3-0

Overwatch

Team Intense vs. Obscure 3-0

AnimeFandub

Legjobb egyéni induló: Infy
Legjobb csapat: SadBoys Gyöngyös 🙁
Leghitelesebb szinkron: SAL
Legkreatívabb átdolgozás: Matyi István

Online jegyrendelők figyelmébe!

Kedves Látogatók, jegyet rendelők!

Nagyon sokan a befizetésnél nem tüntetik fel a közleményben az online foglaláskor mailben kapott befizető azonosító kódot és a jegyet megrendelő nevét (nem a befizető neve az érdekes), így ennyiből ilyen esetben nem tudjuk azonosítani a befizetést. Felhívjuk a figyelmet, hogy szigorúan csak azt tudjuk beengedni, akinek a befizetését tudtuk azonosítani (küldtünk visszaigazoló e-mailt). A helyszínem nem fogadunk el banki, postai, vagy bármilyen más igazolást a befizetésről. A jegyrendeléssel kapcsolatos problémákkal írjatok az info@mondocon.hu címre.

AMV Mortal Kombat 4 eredményei

Az AMV Mortal Kombat idei tavaszi újabb  fordulójában immár másodszor tartottuk meg az AMV-k vérre menő csatáját a MondoCon Nagyszínpadán, ahol jó hangulatban sikerült a felkínált 5 műfajból és a beválogatott 10, elmúlt évek nemzetközi versenyein szereplő díjnyertes AMV-iből kettőt mérkőzésbe választanotok.

Utólag is köszönjük lelkes és aktív közreműködéseteket, reméljük Ti is nagyon élveztétek az összecsapásokat!

——————AND THE WINNER IS…

—|FUN-PARODY|—

01 – Replay Studios – Anime’s Got Talent
02 – 3791LMX – Exchange
04 – VovanKoperativ – Zip-zap, Twist-Roll
06 – több alkotó – Identity Crisis MEP
07 – Veravero – Dirty Fantasy [ELŐZŐ FORDULÓ NYERTESE]
08 – CeliaPhantomhive – The Fangirl Chronicle
09 – Xophilarius & Shin & GuntherAMV – Giggles ‘n Jiggles
10 – MycathatesyouAMV – Chii and the not so company

03 – MycathatesyouAMV (USA) – Fun Fun Yum Yum (WINNER)

versus

05 -Ileia & Kitsuner (USA) – 50 Flavors of 2015: Passing the Blame

—|DRAMA-PSYCHEDELIC|—

01 – Ashani – Failure
03 – ThePooh – Carnival
04 – Nedits – Oblivion
05 – Strat & xDeuz – Beyond Oblivion
06 – HedgeProduction – A.M.E.R.I.C.A [ELŐZŐ FORDULÓ NYERTESE]
07 – Soul’s Team MEP – D1St0pia
08 – LunaAMV – Hide & Seek
09 – UnluckyArtist – The Joke

02 – Elerye (FRA) – Skullpture

versus

10 – Sunlight & GabberMD (FRA) – Love Artifact (WINNER)

 

—|UPBEAT – DANCE|—

01 – Koopiskeva – Follow My Lead
03 – több alkotó – The Beat Will Continue Until Morale Improves
04 – Shin – Just Funkin’ Dandy
06 – andrewbee- Coup de Grace
07 – Seriy – The Fox [ELŐZŐ FORDULÓ NYERTESE]
08 – bbsnypur – Imagine
09 – Strat – Beat ‘o clock
10 – Sephi – Polarized

02 – több alkotó – Break the Rules MEP

versus

05 – TritioAFB (ARG) – Bad Dog The Remix (WINNER)

—|ROMANCE-SENTIMENTAL|—

01 – ONEWAYS – Dandelion
03 – Sutrue – The Love Story of the Crab And the Vampire
04 – Elerye – Namida
05 – EllipseIris – The Red That Is
06 – VeliKiy – Nozaki the author of One Piece manga
07 – Xophilarius – Parallel Convergence
09 – CrackTheSky – Victims of the Night
10 – Siny – Creating Something Beautiful [ELŐZŐ FORDULÓ NYERTESE]

02 – Pieandbeer (USA) – Clear Skies

versus

07 – ViviFx (USA) – Awwkward (WINNER)

—|ACTION|—

02 –Dn@ & Creed – RoCkNRollaZ [ELŐZŐ FORDULÓ NYERTESE]
03 – irriadin – Speedwagon Slamjam
04 – Dn@ – H.N.L.O.
05 – BecauseImBored – Throwback
06 – Silentman – John the Hellhound
07 – több alkotó – Praise the War MEP
08 – irriadin & Daramue – Ultra Fighting Bros
10 – Tricky – D.R.I.F.T.

01 – Gorz (MAROC) – Beauty and a Glitch

versus

09 – Rider4Z (USA) – Last Call (WINNER)

 

Anime fandub verseny videófelvétel!

Hogy néz ki egy animeszinkron, avagy fandub-verseny? Kik jelentkeztek a MondoCon első anime fandub-versenyére? Hogyan reagált a közönség a MondoCon nagyszínpadán, élőben szinkronizált jelenetekre? A videóból megtudod! :)

A versenyen részleteit itt találod meg.

A versenyre 18-an jelentkeztek, ebből 7 csapat jutott fel a nagyszínpadra, még pedig ők:

  1. Daisetsu és Dale Ron csapata, akik a Death Note, L színre lép jelenetét szinkronizálták.
  2. Anita Neko-chan egyéni indulónk, aki a Shingeki no kyojin, A burgonya ereje című jelenetét szinkronizálta.
  3. Fekete Dani egyéni induló, aki a One Punch Man, Amikor egy férfit kemény ütés ér című jelenetét parodizálta.
  4. Dzsipszi.Médzs és Viko csapata, akik a Shingeki no kyojin, A burgonya ereje című jelenetét szinkronizálták.
  5. Ajay egyéni induló, aki a Naruto, első nindzsa óra című jelenetét szinkronizálta.
  6. Fairy Team csapata, akik az Inuyasha, Az első találkozás című jelenetét szinkronizálták.
  7. Fekete Dani és Rási csapata, akik a Shingeki no kyojin, A burgonya ereje című jelenetét szinkronizálták.

Az öt tagú zsűri, név szerint:

  • Molnár Ilona (szinkronszínész)
  • Szalay Csongor (szinkronszínész, énekes)
  • Mike Steanwood (amatőrfilmes)
  • Lengyeltóti Kristóf (Róka)
  • Garai Timi (aki egyben konferálta és szervezte is a műsort)

A verseny nyertesei, kategóriák szerint:

  • Legjobb egyéni induló: Ajay
  • Legjobb csapat: Dzsipszi.Médzs és Viko csapata
  • Leghumorosabb szinkron: Fekete Dani
  • Leghitelesebb szinkron: Fekete Dani és Rási
  • Legkreatívabb szinkron: Fekete Dani

Gratulálok a nyerteseknek és remélem a következő versenyen már e bejegyzés olvasójával is találkozunk!